:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  5°C bezchmurnie

Seminarium Szkoleniowe Kyokushin Karate i Ju Jitsu w Krzyżu Wielkopolskim

W Seminarium szkoleniowym zorganizowanym przez Krzyski Klub Karate Kyokushin z Sensei Krzysztofem Bortnikiem na czele, udział wzięli trenerzy i zawodnicy Polskiej Federacji Instytut Budokai Karate, którzy na co dzień prowadzą zajęcia w Zambrowie.

W miniony weekend trenerzy i zawodnicy Polskiej Federacji Instytut Budokai Karate, którzy na co dzień prowadzą zajęcia w Zambrowie, wzięli udział w Seminarium szkoleniowym zorganizowanym przez Krzyski Klub Karate Kyokushin z Sensei Krzysztofem Bortnikiem na czele.

Głównym prowadzącym Seminarium był Shihan Artur Więzowski 6 dan Kyokushin Karate i 9 dan Ju JItsu. W prowadzeniu wykładów wspierali go Sifu Chu Van Truong Kung Fu, Sensei Robert Gaździk 2 dan Kyokushin 4 dan JuJitsu , Sensei Przemysław Brzozowski 1 dan Karate 3 dan Ju Jtsu, Sensei Zbigniew Dąbrowski 2 dan, Sensei Krzysztof Bortnik 1 dan. W Seminarium udział wzięli utytułowani zawodnicy i zawodniczki - medaliści Mistrzostw Europy, Mistrzowie Polski, Mistrzowie Pucharu Polski.

Seminarium skierowane było do różnych grup wiekowych i poziomów zaawansowania. Podczas drugiego dnia wykładów uczestnicy przystąpili do egzaminów, za co zostali uhonorowani specjalnymi dyplomami.

Warto wspomnieć, że podczas tego wydarzenia można było zobaczyć pokaz umiejętności i zdolności mistrzów.

Polecamy:
:: 5 medali zawodników Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate w Wiśniowej Górze
:: IV Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Miasta Zambrów [video+foto]
:: Bracia Gamdzykowie ponownie na podium [foto]
:: Walentynki na sportowo [foto]
:: Ferie na sportowo z ZKKK [foto]
:: Zambrowskie zawodniczki karate walczyły o Puchar Polski
:: Dobre występy zawodników ZKKK we Włocławku
:: Walczyli w klatce w Zambrowie [foto+video]


Seminarium Szkoleniowe Kyokushin Karate i Ju Jitsu w Krzyżu Wielkopolskim komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się