:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  21°C bezchmurnie

Seminarium szkoleniowe w Ciechanowcu

sport_, Seminarium szkoleniowe Ciechanowcu - zdjęcie, fotografia

Ponad 50 zawodników i zawodniczek Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate, w tym również osoby z Zambrowa, wzięło udział w seminariach sportowo-szkoleniowych "Bezpieczni mieszkańcy 2016". Zajęcia w Ciechanowcu poprowadzili światowej klasy zawodnicy

Cykl seminariów sportowo-szkoleniowych sztuk walk współfinansowany przez burmistrza Ciechanowca Mirosława Reczko odbył się w Ciechanowcu w kilkudniowym bloku treningowym. Treningi prowadził Mistrz Świata i trener Kadry Polski Muay Thai Rafał Simonides, Soke Bogdan Puczyński 10 dan Ju Jitsu, Shihan Artur Więzowski Kyokushin Karate i Sensei Robert Gaździk Kyokushin Karate. W seminarium udział wzięło ponad 50 osób, w tym zawodnicy z Ciechanowca, Wysokiego Mazowieckiego, Siemiatycz i Zambrowa.

Seminarium odbyło się w ramach projektu „Bezpieczni mieszkańcy 2016”. Treningi i wykłady w całości poświęcone były taktyce walki i samoobronie oraz zachowaniu się w trudnych sytuacjach, a także promowaniu zdrowego stylu życia.

Uczestnicy mieli okazję zapoznać się z różnymi rozwiązaniami obronnymi, nawet w sytuacji ataku nożem. Dodatkowo pani pułkownik Elżbieta Genowefa Szfejk przeprowadziła wykład z pomocy przedmedycznej, podczas którego wszyscy uczestnicy zapoznali się z metodami ratowania życia i zdrowia poszkodowanych w wypadkach losowych.

Kilkudniowe seminarium zakończyło się wspólnym ogniskiem dla uczestników seminarium przygotowanym przez Zarząd Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate, który był organizatorem seminarium.

Polecamy:
:: Zawodnik Academia Gorila Wicemistrzem Polski ADCC
:: Sukces zambrowskich karateków w Piasecznie
:: Kolejny sukces Grzegorza Gamdzyka
:: II Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Miasta Zambrów [foto+video]
:: Zambrowscy karatecy trenowali pod okiem mistrzów w Nałęczowie
:: Mistrz Polski Jiu Jitsu z Zambrowa
:: ZKKK na zgrupowaniu karate kyokushin


Seminarium szkoleniowe w Ciechanowcu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org