:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?



  5°C bezchmurnie

Rozstrzygnięto Powiatowe Mistrzostwa Ludowych Zespołów Sportowych w biegach przełajowych

sport_, Rozstrzygnięto Powiatowe Mistrzostwa Ludowych Zespołów Sportowych biegach przełajowych - zdjęcie, fotografia

63 zawodników uczestniczyło w Powiatowych Mistrzostwach Ludowych Zespołów Sportowych w biegach przełajowych. Finały wojewódzkie już 25 kwietnia.

Powiatowe Mistrzostwa Ludowych Zespołów Sportowych w biegach przełajowych odbyły się w niedzielę, 8 kwietnia na trasach biegowych w Porytem-Jabłoni. Biegi ukończyło 63 zawodników - 27 dziewcząt i 36 chłopców.

Organizatorem zawodów było Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Zambrowie. Sędzią głównym zawodów był Zenon Mościcki.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

Dziewczęta 2007 i młodsze, dystans 600m:

1. Ciborowska Izabela, rocznik 2007, SP Stary Skarżyn
2. Piszczatowska Julia, r. 2007, SP Rutki-Kossaki
3. Ziemak Aleksandra, r. 2007, SP Rutki-Kossaki
4. Sienicka Aleksandra, r. 2007, SP Osowiec
5. Gutowska Justyna, r. 2007, SP Rutki-Kossaki
6. Mężyńska Martyna, r. 2008, SP Wiśniewo
7. Kobrzeniecka Wiktoria, r. 2008, SP Osowiec
8. Wierciszewska Julia, r. 2007, SP Wiśniewo
9. Kruszewska Wiktoria, r. 2009, SP Wiśniewo
10. Gosk Karolina, r. 2007, SP Stary Skarżyn
11. Kulesza Anna, r. 2009, SP Wiśniewo

Chłopcy 2007 i młodsi, dystans 600m:
1. Zawistowski Jakub, r. 2007, SP Stary Skarżyn
2. Konopka Bartosz, r. 2008, SP Wiśniewo
3. Targoński Michał, r. 2007, SP Rutki-Kossaki
4. Kulikowski Kacper, r. 2007, SP Kołomyja
5. Kulikowski Sylwester, r. 2007, SP Kołomyja
6. Tyszka Wiktor, r. 2007, SP Wiśniewo

Dziewczęta 2005 – 2006, dystans 800m:
1. Łada Natalia, r. 2005, SP Wiśniewo
2. Olszewska Weronika, r. 2005, SP Wiśniewo
3. Bojko Martyna, r. 2006, SP Rutki-Kossaki
4. Kulikowska Natalia, r. 2005, SP Kołomyja
5. Pęska Julia, r. 2005, SP Wiśniewo
6. Gosiewska Anna, r. 2006, SP Osowiec
7. Kulesza Magdalena, r. 2005, SP Wiśniewo
8. Danowska Oliwia, r. 2006, SP Wiśniew
9. Bączyk Emilia, r. 2006, SP Wiśniewo
10. Grzymała Joanna, r. 2006, SP Stary Skarżyn
11. Ciborowska Julia, r. 2006, SP Stary Skarżyn
12. Jałbrzykowska Justyna, r. 2006, SP Wiśniewo
13. Leśniewka Kinga, r. 2005, SP Wiśniewo
14. Gołaszewska Magdalena, r. 2005, SP Rutki-Kossaki

Chłopcy 2005 – 2006, dystans 1km:
1. Zaremba Przemysław, r. 2005, SP Wiśniewo
2. Żukowski Sebastian, r. 2006, SP Rutki-Kossaki
3. Jaworowski Piotr, r. 2006, SP Osowiec
4. Szeligowski Marcin, r. 2005, SP Wiśniewo
5. Perkowski Jakub, r. 2006, SP Rutki-Kossaki
6. Popławski Dawid, r. 2005, SP Stary Skarżyn
7. Targoński Błażej, r. 2006, SP Rutki-Kossaki
8. Ołdakowski Patryk, r. 2006, SP Wiśniewo
9. Dąbrowski Łukasz, r. 2005, SP Kołomyja
10. Krzewski Marek, r. 2005, SP Kołomyja
11. Cieszkowski Kamil, r. 2006, SP Kołomyja
12. Wiśniewski Krzysztof, r. 2006, SP Stary Skarżyn
13. Cieszkowski Kacper, r. 2005, SP Kołomyja
14. Łuba Adrian, r. 2005, SP Osowiec
15. Gosk Kamil, r. 2006, SP Stary Skarżyn
16. Truchel Dominik, r. 2006, SP Osowiec
17. Choiński Konrad, r. 2006, SP Rutki-Kossaki
18. Kulikowski Tomasz, r. 2005, SP Kołomyja
19. Konopka Mateusz, r. 2006, SP Wiśniewo
20. Kozłowski Kacper, r. 2006, SP Rutki-Kossaki
21. Pyżewski Wiktor, r. 2006, SP Osowiec
22. Gosk Mateusz, r. 2005, SP Wiśniewo
23. Modzelewski Hubert, r. 2005, SP Rutki-Kossaki
24. Piszczatowski Kacper, r. 2005, SP Rutki-Kossaki

Dziewczęta 2002 – 2004, dystans 1km:
1. Łuniewska Gabriela, r. 2004, SP Rutki-Kossaki
2. Tabędzka Karolina, r. 2004, SP Wiśniewo

Chłopcy 2002 – 2004, dystans 1,5 km:
1. Mioduszewski Paweł, r. 2004, SP Stary Skarżyn
2. Krzewski Patryk, r. 2004, SP Kołomyja
3. Krajewski Daniel, r. 2004, SP Osowiec
4. Mężyński Jakub, r. 2004, SP Wiśniewo
5. Zasada Bartosz, r. 2004, SP Osowiec
6. Jastrzębski Mateusz, r. 2004, SP Osowiec

Biegacze, którzy w poszczególnych kategoriach wiekowych zajęli trzy pierwsze miejsca otrzymali medale, natomiast za miejsca 4 - 6 dyplomy. Dekoracji dokonał Wójt Gminy Zambrów Jarosław Kos. Finał Mistrzostw Województwa Podlaskiego LZS w biegach przełajowych odbędzie się 25 kwietnia na trasach biegowych Pietrasze w Białymstoku.

Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Zambrowie składa podziękowanie Markowi Pietranikowi za organizację zawodów i przygotowanie tras biegowych, opiekunom zawodników za sprawne przeprowadzenie biegów oraz Urzędowi Gminy w Zambrowie za udostępnienie tras biegowych do rozegrania zawodów i zakup medali.

Polecamy:
:: Wysokie lokaty uczniów powiatu zambrowskiego w Finale Grupy Zachodniej w drużynowych biegach przełajowych
:: Powiatowe Igrzyska w drużynowych biegach przełajowych rozstrzygnięte [foto]
:: Rywalizowali w tenisie stołowym [foto]
:: Trójka małych tenisistów z Zambrowa zdominowała turniej w Piszu
:: Wielkanocny Turniej Koszykówki zakończony [foto]
:: Wyniki powiatowych mistrzostw w piłce nożnej i koszykówce [foto]
:: Turniej piłki nożnej na 100-lecie odzyskania niepodległości
:: Brydżowe rozgrywki w Szumowie
:: Siatkarskie zmagania w powiecie zambrowskim
:: Rozegrano IV Otwarte Mistrzostwa Gminy Zambrów w Tenisie Stołowym [foto]
:: Zespoły „Czwórki” z awansem do Półfinału Grupy Zachodniej w piłce ręcznej
:: Dziewczęta UKS Orkan tuż za podium na turnieju w Działdowie


Rozstrzygnięto Powiatowe Mistrzostwa Ludowych Zespołów Sportowych w biegach przełajowych komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się