:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  22°C bezchmurnie

Rodzice Jasia dziękują za wsparcie podczas balu charytatywnego

Ponad 18 tys. zł udało się zebrać na rehabilitację i leczenie małego Jasia podczas balu charytatywnego. Rodzice chłopca dziękują za okazane wsparcie finansowe i duchowe oraz proszą o dalszą pomoc.

II Samorządowy Bal Charytatywny organizowany przez Gminę Zambrów odbył się w sobotę, 10 lutego w sali u pana Leszczyńskiego przy ul. Fabrycznej w Zambrowie. Pieniądze z tegorocznego balu zostały przekazane na rehabilitację i leczenie mieszkańca Gminy Zambrów – Jasia Choińskiego.

Jaś ma wrodzoną wadę rozwojową struktur tylnej jamy czaszki (robak móżdżku mały, dysplastyczny). Właśnie móżdżek odpowiada za chodzenie, ogólny rozwój psychoruchowy. Dodatkowo Janek ma wielotorbielowatość nerek, oczopląs poziomy, wrodzoną wiotkość krtani oraz obniżone napięcie mięśniowe w nóżkach i rączkach. By mógł chodzić, siedzieć i ogólnie się poruszać potrzebna jest prywatna rehabilitacja, na którą rodzice wraz z Jasiem dojeżdżają ok. 130 km do centrum rehabilitacji Olinek w Warszawie.

Dzięki organizacji balu charytatywnego oraz przeprowadzonej na niej licytacji przedmiotów udało się zebrać ponad 18 tys. 500 zł. Pieniądze te zostaną przeznaczone na dalsze leczenie i rehabilitację.

Za pośrednictwem naszego Portalu rodzice małego Jasia pragną serdecznie podziękować Wójtowi Gminy Zambrów Jarosławowi Kosowi oraz sekretarzowi gminy Bogdanowi Pacowi za organizację balu, a także panu Leszczyńskiemu wraz z obsługą za przygotowanie poczęstunku i udostępnienie sali. Podziękowania kierują również do osób, które przekazały przedmioty na licytację oraz do tych, którzy ją poprowadzili: Jarosławowi Kosowi, Bogdanowi Pacowi, Januszowi Choińskiemu oraz Jolancie Wielgat. Wyrazy wdzięczności należą się również wszystkim uczestnikom balu, którzy aktywnie brali udział w licytacji, a także tym, którzy wspierali rodziców duchowo.

- „Z głębi serca chcielibyśmy podziękować wszystkim za pomoc - my rodzice oraz Jaś. Dzięki Wam nasz synek ma zapewnioną rehabilitację na cały rok. Wiemy, że jeszcze długa i ciężka droga przed nami do wyleczenia Jasia, ale gdy tylko nasz synek wstanie na nogi i będzie mówił, to podziękuje osobiście Wam wszystkim za okazane serce.” - dziękują Urszula i Tomasz Choińscy, rodzice Jasia.

Warto dodać, że Jasia Choińskiego można wesprzeć podczas trwającej kampanii podatkowej. Chłopiec jest podopiecznym Fundacji Studencka Młodzi Młodym. Chcąc przekazać 1% swojego podatku na rzecz Jasia, wystarczy w oświadczeniu o uzyskanych dochodach za rok 2017 składanym w urzędzie skarbowym, w rubryce przeznaczonej do wskazania organizacji pożytku publicznego, wpisać KRS 0000270261, z dopiskiem cel szczegółowy: Jan Choiński 8823. Nic więcej robić nie trzeba. Urząd skarbowy przekaże w naszym imieniu niezbędne środki na konto wskazanej przez nas organizacji.

Osoby, które chciałyby wspomóc Jasia dodatkową dobrowolną wpłatą, mogą dokonać darowizny przelewając pieniądze na konto Fundacji:

FUNDACJA STUDENCKA MŁODZI MŁODYM
KRS 0000270261
PLUS BANK S.A.
nr konta: 55 1680 1017 0000 3000 1614 5263
z dopiskiem: JAN CHOIŃSKI 8823


Polecamy:
:: Zbieramy pieniądze na chorego Marcelka i jego rodzinę
:: Przekaż 1% podatku na rzecz 17-letniego Mariusza
:: Pomóżmy stworzyć pokój marzeń dla Sylwii
:: 20-letnia Monika czeka na 1% twojego podatku
:: Przekaż 1% na rzecz 27-letniej Sylwii
:: Przekaż 1% podatku na rzecz 12-letniego Kuby
:: Przekaż 1% podatku na rzecz 5-letniej Eryki
:: Przekaż 1% na leczenie i rehabilitację ciężko chorych bliźniąt z Zambrowa
:: Przekaż 1% podatku na rzecz 4-letniego Natana
:: 3-letni Staś czeka na 1% twojego podatku
:: Przekaż 1% podatku na rzecz Tomasza Dąbrowskiego
:: Przekaż 1% podatku na rzecz 27-letniego Łukasza
:: Państwo Krukowscy dziękują za 1% podatku na rzecz ich 11-letniego synka
:: Rodzice Eryki Kaczyńskiej dziękują podatnikom
:: Mama Neli dziękuje za 1%
:: Mama Sylwii dziękuje za 1%
:: Łukasz Grodzki dziękuje za 1%


Rodzice Jasia dziękują za wsparcie podczas balu charytatywnego komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org