:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  9°C rozproszone chmury

Robert Radzik spotka się z mieszkańcami Rutek

Kiedy: 2018-06-10 , godzina: 16:00 | Gdzie: Dom Kultury w Rutkach - Kossakach

RIH Historia, Robert Radzik spotka mieszkańcami Rutek - zdjęcie, fotografia

Robert Radzik gościł niedawno w Zambrowie, gdzie opowiadał o żołnierzach niezłomnych Białostocczyzny i północnego Mazowsza. W najbliższą niedzielę mieszkańcy Rutek również będą mogli spotkać się z pisarzem.

W ramach obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości Dom Kultury w Rutkach-Kossakach serdecznie zaprasza na spotkanie z Robertem Radzikiem - autorem książek o żołnierzach niezłomnych. Wydarzenie będzie miało miejsce 10 czerwca o godzinie 16:00 w budynku Domu Kultury w Rutkach-Kossakach przy ul. 11 Listopada 5.

Robert Radzik jest pisarzem, publicystą oraz pasjonatem górskich szlaków. Tematyką podziemia niepodległościowego zajmuje się od początku lat 90. Od kilku lat swoje badania i zainteresowania koncentruje na dziejach podziemia NSZ/NZW na północnym Mazowszu (Okręg XVI NZW) i Białostocczyźnie (Okręg XV). Jest autorem książek o żołnierzach niezłomnych pt. „Wnutriennicy, czyli cena zdrady” i „Z otchłani niepamięci”. Robert Radzik gościł niedawno w Zambrowie, gdzie opowiadał o żołnierzach niezłomnych Białostocczyzny i północnego Mazowsza.

W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich na spotkanie z Robertem Radzikiem w niedzielę, 10 czerwca w Domu Kultury w Rutkach-Kossakach przy ul. 11 Listopada 5. Początek o godzinie 16:00.

Uwaga! Organizatorzy zwracają się do mieszkańców z prośbą o udostępnienie pamiątek i zdjęć z lat 1939 – 1956, które w formie wystawy będzie można zaprezentować podczas niedzielnego spotkania. Kontakt telefoniczny z Domem Kultury w Rutkach: 86 270 10 41.

Robert Radzik spotka się z mieszkańcami Rutek komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się