:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?Rada Gminy Zambrów radni, Retransmisja sesji Gminy Zambrów - zdjęcie, fotografia
28/12/2018 11:00

13 uchwał podjęli dziś radni Rady Gminy Zambrów podczas III sesji Rady.

 

Dziś, 28 grudnia o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Zambrowie miała miejsce III sesja Rady Gminy Zambrów. W obradach wzięło udział 15 radnych.

 

Na początku głos zabrał radny Sejmiku Województwa Podlaskiego Stefan Krajewski, który mówił m.in. o naborach wniosków do programów pomocowych dla rolników oraz pogratulował aktywności kołom gospodyń wiejskich.

Następnie na wniosek Sekretarza Gminy Zambrów Bogdana Paca do porządku obrad dodano dwa projekty uchwał w sprawie przystanków komunikacyjnych na terenie gminy Zambrów. Po zatwierdzeniu zmodyfikowanego grafiku i przyjęciu protokołu z II sesji Rady Gminy zebrani wysłuchali Wójta Gminy Zambrów Jarosława Kosa, który poinformował o swojej działalności w okresie międzysesyjnym.

Podczas dzisiejszej sesji radni jednogłośnie podjęli uchwały w sprawach:

- Wieloletnich Prognoz Finansowych Gminy Zambrów na lata 2018-2022 i 2019-2022 oraz budżetu Gminy na rok 2018 i 2019, wynikające m.in. z faktu, że część inwestycji Gminy zostało przeniesionych z roku bieżącego na następny,

- podwyższenia do 150% kryterium dochodowego, o którym mowa w art. 8 ust. 1 ustawy o pomocy społecznej, uprawniającego do korzystania z pomocy społecznej przez osoby objęte rządowym programem „Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019-2023,

- Programu osłonowego w zakresie dożywiania „Pomoc Gminy Zambrów w zakresie dożywiania” na lata 2019-2023, który określa cele programu, jego realizatorów, zakresy podmiotowy i przedmiotowy, finansowanie oraz monitoring,

- Gminnej Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych na lata 2016-2025,

- wysokości dopłaty do ceny odprowadzanych ścieków, która na okres od 1 stycznia do 31 grudnia 2019 r. dla gospodarstw domowych z terenu gminy Zambrów wynosić będzie 4,43 zł brutto za każdy 1 m3 ścieków,

- poboru podatku od nieruchomości, rolnego i leśnego w drodze inkasa, wyznaczenia inkasentów oraz określenia wysokości wynagrodzenia za inkaso, które od 1 stycznia 2019 roku wyniesie kwartalnie 150 zł kwoty stałej plus 6% od sumy podatków zainkasowanych i wpłacanych do kasy lub na konto bankowe Urzędu Gminy Zambrów,

- poboru opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi w drodze inkasa, wyznaczenia inkasentów oraz określenia wysokości wynagrodzenia za inkaso, które od 1 stycznia 2019 roku wyniesie 6% opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi zainkasowanych i wpłacanych na konto Urzędu Gminy Zambrów przez inkasenta,

- wysokości ekwiwalentu za udział w akcjach ratowniczych i szkoleniu członkom Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Zambrów, które od 1 stycznia 2019 roku wynosić będą 25,00 zł za każdą godzinę udziału w działaniu ratowniczym oraz 10,00 zł za każdą godzinę udziału w szkoleniu pożarniczym organizowanym przez Państwową Straż Pożarną lub Gminę Zambrów,

-  przystanków komunikacyjnych na terenie gminy Zambrów oraz warunków i zasad korzystania z tych przystanków,

- lokalizacji wstępnej przystanków komunikacyjnych na terenie gminy Zambrów.

Ostatnim punktem obrad były uwagi i wolne wnioski. Głos zabrał wójt Jarosław Kos, który zaproponował radnym przegląd lokalny dróg, świetlic wiejskich i remiz, w celu ustalenia harmonogramu ich remontów i przebudowy wg pilności ich wykonania. Następnie Przewodnicząca Rady Gminy Zambrów Jolanta Wielgat poinformowała o wnioskach i pismach, jakie wpłynęły do Rady, oraz możliwości zapoznania się z nimi.

 

Zachęcamy do oglądania retransmisji III sesji Rady Gminy Zambrów.

            

Reklama

Retransmisja III sesji Rady Gminy Zambrów komentarze opinie

 • gość 2018-12-29 08:07:04

  3 sesja iżadnej dyskusji wśród radnych ,a pan radny ze zbrzeżnicy nawet nie chciał się zapoznać z pismem mieszkańców swojego okręgu .Ważne koniec miesiąca i dietki będą a wyborcy są nieważni.

 • Gość - niezalogowany 2018-12-29 08:16:46

  Znowu głos zajmuje praktycznie tylko jedna pani i to ta, która nie startowała od wójta. Reszta się boi narazić ? Nie ma nic do powiedzenia ? Może nie potrafi zająć głosu?

 • Gość - niezalogowany 2018-12-29 13:43:57

  Tej co najwięcej się odzywała to niema teraz nikt się nie odezwie

 • Gość - niezalogowany 2018-12-29 14:54:08

  Już teraz brakuje Pani Baczeskiej, a co będzie dalej? Wójt radnym zafunduje gościnę na koszt podatnika i wszyscy będą mu przytakiwać, nikt nie spyta gdzie podziała się kasa

 • Gość - niezalogowany 2018-12-29 19:15:29

  W nowej świetlicy w cieciorkach a nie Gmina niema świetlic o U leszczyniaka robią imprezy

 • gość 2018-12-29 20:48:44

  ale są jeszcze inne panie takie krzykate i wygadane baaardzooo i co nic ? tak siedzi ? i nie z wójta głosowała tak pięknie innych oczerniała na forum a teraz siedzi i przytakuje

 • Gość - niezalogowany 2018-12-29 21:15:07

  Różnie mówili i pisali o Pani Baczewskiej ale dzięki niej zwykli mieszkańcy mogli dowiedzieć się co się kryje za planami rządzących, była wyszczekana ale i dociekliwa wiedziała o co pytać była na bieżąco ze wszystkim a teraz będzie cisza nikt o nic nie zapyta bo boja się Pana Wojta wspólny Sylwester w Ładach mówi sam za siebie tylko ciekawe kto za to zapłaci np za prąd chociaż głupie pytanie bo oczywiście że my podatnicy

 • Gość - niezalogowany 2018-12-29 21:22:40

  Teraz nic nie będziemy wiedzieli

 • gość 2018-12-30 09:43:46

  Wszyscy potulnie zagłosują i do domku a gdzie obietnice radnych?

 • Gość - niezalogowany 2019-01-02 21:19:23

  NOWA RADA HAHAHA, kpina Ciemny naród nie maja o niczym pojęcia, przedstawiciele władzy szczebla lokalnego zawsze bedą na tym samym niskim poziomie i wielcy RADNI, Obecni tylko puszyć sie potrafią, brak elementarnej wiedzy odnosnie endemicznego stanu bytu, nie wiedza co dzieje sie w okół, Ciagle ,,jestem za” przecież wcześniej mieli tyle do powiedzenia, nagle co? Język obcięło? Wójt sie trafił dobry a rada jeszcze lepsza, żart. prymitywni okropnie, liczy sie tylko kasa, pora opuścić te gminę

 • gosc - niezalogowany 2019-01-02 21:36:58

  Czarno widzę tą kadencje, nowe twarze nie wniosą raczej żadnych sprzyjających zmian,już po II sesji można śmiało to wywnioskować, wszyscy chyba nie świadomi, przykładowego stanu dróg, stwarzanie zbędnych potrzeb inwestycyjnych takich jak otworzenie lokalnego domu seniora, widzę te tłumy chętnych, już sie wybieram poczekam jeszcze 40latek i jak znalazł będzie

 • Gość - niezalogowany 2019-01-02 21:40:04

  JAK ZENEK BĘDZIE TO JA [usunięte] TEZ CHCE BYĆ SENIOREM

 • Gość - niezalogowany 2019-01-02 22:03:37

  Zenek... Teraz przez trzy latka nic się nie wydarzy, do następnych wyborów trzeba poczekać. Tak krzyczał, 9 świetlic miał robić, widział ktoś jakaś w budżecie na 19, tylko plany. Rok minął jak kupił działkę na fabrycznej i co...? I nic. Koledze pomógł pozbyć się problemu a teraz sam się zastanawia co z tym guwnem zrobic. Porusz publicznie, poproś o warunki zabudowy niech wyborcy dowiedzą się jak smierdzi.

Dodajesz jako: |

Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Naprawa komputerów Pogotowie

> Darmowa Diagnoza na miejscu w firmie > Kompleksowa Naprawa i Modernizacja Komputerów PC i Laptopów > Czyszczenie i Konserwacja >..


Zobacz ogłoszenie

AGREGATY PODORYWKOWE, BRONY

SKLEP HAPROL ZAPRASZA DO ZAKUPU MASZYN ROLNICZYCH FIRMY LAND STAL PRODUKUJĄCEJ MASZYNY BARDZO WYSOKIEJ JAKOŚCI. W SPRZEDAŻY M.IN AGREGATY..


Zobacz ogłoszenie

MASZYNY ROLNICZE, DOSTĘPNE NA

SKLEP HAPROL ZAPRASZA DO ZAKUPU WŁÓKI ŁĄKOWO-POLOWEJ, RÓŻNE ROZMIARY 4M, 5M, 6M, 8M, ROZKŁADANE HYDRAULICZNIE, NA CZTERECH RZĘDACH ZĘBÓW. MALOWANE I..


Zobacz ogłoszenie

PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


Zobacz ogłoszenie

BUDOWNICTWO- poszukujemy

Zatrudnimy pomocników oraz murarzy. Praca w Zambrowie przez cały rok. Мы будем нанимать помощников и каменщиков. Работаем в Замбруве целый год.


Zobacz ogłoszenie

Zajęcia muzyczno - ruchowe z

Rozpoczynamy kolejne zajęcia! Terapia muzyczno – ruchowa w połączeniu z bajkoterapią - zajęcia grupowe! Serdecznie zapraszam na zajęcia, które..


Zobacz ogłoszenie

Przyjmę zlecenia remontowe.

Przyjmę zlecenia; szpachlowanie ,malowanie, adaptacja poddaszy,panele remonty mieszkań. Gwarantuję jakość wykonania usług. numer telefonu: 784..


Zobacz ogłoszenie

Działka budowlana 1553m2 w

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 1553m2 położona w Czyżewie obręb Złote Jabłko. Nieruchomość zgodnie z..


Zobacz ogłoszenie

Maszyny, części - wszystko dla

Zapraszamy do sklepu rolniczego „ROLNIK”.. Sklep znajduje się przy ul. Białostockiej 38 w Zambrowie (posesja ze stawem; wjazd od ulicy Wiśniowej -..


Zobacz ogłoszenie

Dodatkowa praca z dyskretnym

Hej! Chciałabyś spróbować jakby to było być super potajemną masażystką? Interesują mnie regularne spotkania i wspiercie na każdym spotkaniu. Rodzaj..


Zobacz ogłoszenie

Pożyczka na wiosnę

Pożyczka na wiosnę na korzystnych warunkach! Bez BIK, Bez sprawdzania historii kredytowej, Bez zaświadczeń. Teraz nawet 20 000 zł! Możliwa spłata w..


Zobacz ogłoszenie

Dom 140m2, działka 583m2, ul.

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Dom wolnostojący, I-piętrowy o powierzchni 140m2 (powierzchnia zabudowy 105,83m2) położony w..


Zobacz ogłoszenie

Lokal do wynajęcia

Oferuję do wynajęcia lokal przy ul. Świętokrzyskiej 9.


Zobacz ogłoszenie

Specjalista ds sprzedaży i

Elhurt-Elmet Sp. z o. o., firma o wieloletniej tradycji w handlu artykułami z branży elektrycznej i metalowej, lider na rynku, poszukuje Kandydatek..


Zobacz ogłoszenie

Dom 200m2, działka 2511m2, gm.

Dom o powierzchni użytkowej 200m2 ( powierzchnia zabudowy 105m2) położony we wsi Gunie-Ostrów, gmina Kołaki Kościelne. Budynek mieszkalny w całości..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedawca stacja paliw Lotos

Stacja Paliw Lotos w Zambrowie ul. Mazowiecka 2a od 01.04.2019 r. poszukuje pracownika na stanowisko: - kasjer/sprzedawca, Doświadczenie nie jest..


Zobacz ogłoszenie

Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Zobacz ogłoszenie

Przyjmę na staż

Przyjmę na staż w charakterze sprzedawcy w sklepie, przy ul. Raginisa 4.


Zobacz ogłoszenie

Przyjmiemy do pracy kierowce

Przyjmiemy dyspozycyjnego kierowcę na dowozy w lokalu gastronomicznym. Bardzo dobre warunki pracy. Po więcej informacji zapraszamy do naszego lokalu..


Zobacz ogłoszenie

Praca biurowa

Szukam pracy biurowej. Pracuje obecnie jako pomoc księgowej,w trakcie studiów podyplomowych kadry i płace.


Zobacz ogłoszenie

Montaż kamer, alarmów,

Zambrów, Łomża, Białystok i okolice Oferujemy: - montaż kamer - montaż alarmów - montaż wideodomofonów - montaż automatów do bram - montaż..


Zobacz ogłoszenie

Czy już nas odwiedziłeś?

NOWY ROK - NOWE WYDATKI? Opłata rachunków, wydatki rodzinne, może jakiś wyjazd, kupno samochodu, remont? Nieistotne, na co potrzebujesz. Zadzwoń,..


Zobacz ogłoszenie

dostępne od ręki - ZBIORNIK NA

ROLNIK SKLEP UL. BIAŁOSTOCKA 38, WJAZD OD ULICY WIŚNIOWEJ(asfaltowej) ZBIORNIK NA PALIWO DWUPŁASZCZOWY Dane techniczne: * Wysokość: 1990 mm *..


Zobacz ogłoszenie

taras balkon schody kamienny

Posadzki żywiczne,garaż ,kotłownia,magazyn,biuro,dom ,mieszkanie,tarasy,balkony,schody - 100 zł Łomża Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszej..


Zobacz ogłoszenie

SKUP AUT Nr 1. w Twojej

SPRZEDAJ SWÓJ SAMOCHÓD SZYBKO, A CO NAJWAŻNIEJSZE legalnej FIRMIE KTÓRA WIDZISZ.Kupujemy auta w stanie bardzo dobrym,uszkodzone, powypadkowe, bez..


Zobacz ogłoszenie

Praca przy produkcji kołder.

Przyjmę osoby do pracy przy produkcji kołder. Nie potrzebna umiejętność szycia. Tylko osoby ze zdolnościami manualnymi. Osoby energiczne i..


Zobacz ogłoszenie

Pracownik produkcji -

Zambrowska Fabryka Okien szuka pracowników do pracy przy linii montażowej. Praca w centrum Zambrowa; II zmianowy system pracy; 8 h..


Zobacz ogłoszenie

Wynajmę lokal

Wynajmę lokal użytkowo-handlowy 58m2 w Zambrowie przy ulicy Wyszyńskiego 13. Lokal składa się z 3 pomieszczeń użytkowych i ubikacji. Może być..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"