:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -6°C pochmurno z przejaśnieniami

Remontują ulicę Sadową [foto]

Ruszyły prace przygotowawcze do budowy nowej nawierzchni ul. Sadowej, biegnącej wzdłuż ogrodzenia PSP w Zambrowie. Mieszkańcy okolicznych bloków muszą liczyć się z utrudnieniami.

 

Fragment zniszczonej ulicy Sadowej w Zambrowie w końcu będzie miał nową nawierzchnię. Powiat Zambrowski, który jest zarządcą tej drogi, wzdłuż ogrodzenia posesji Państwowej Straży Pożarnej w Zambrowie rozpoczął realizację remontu tej ulicy. Inwestycję wykonuje Zakład Drogowy Roman Sikorski ze Starych Wądołk.

W ramach prac na ul. Sadowej w Zambrowie, na odcinku od bramy wjazdowej na teren PSP do końca asfaltu, wykonane zostały już roboty przygotowawcze w postaci pomiarów, rozbiórki nawierzchni jezdni oraz krawężników, a także wykonanie koryta i montaż betonowych krawężników. Obecnie trwa tworzenie podbudowy drogi. Ostatnim etapem prac będzie wyłożenie nawierzchni z kostki brukowej.

Remont ul. Sadowej ma być wykonany do końca lipca. Koszt inwestycji to 146 tys. 150 zł.

Warto dodać, że na dniach powinna rozpocząć się także największa tegoroczna inwestycja drogowa Powiatu – przebudowa ul. Polowej w Zambrowie. Do przetargu na wykonanie tego zadania przystąpiła tylko jedna firma - Przedsiębiorstwo Budowy Dróg BITUM z Zambrowa. Umowa z wykonawcą została już podpisana. Prace mają pochłonąć 10 mln 952 tys. 337 zł.


Miejsce zdarzenia mapa Zambrów


Remontują ulicę Sadową [foto] komentarze opinie

  • paprodziad 2018-07-09 23:24:48

    dzięki Bogu, że w tym roku są wybory samorządowe, bo byśmy się jeszcze ze 4 lata nie doczekali ;)

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org