:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  13°C słabe opady deszczu

Remont ul. Magazynowej w Zambrowie. Nie ma chętnych na roboty

inwestycje, Remont Magazynowej Zambrowie chętnych roboty - zdjęcie, fotografia

Nie ma chętnych na przebudowę ulicy Magazynowej w Zambrowie, która bardziej przypomina tor przeszkód niż ważny ciąg komunikacyjny w mieście. W związku z tym Starostwo Powiatowe w Zambrowie unieważniło przetarg.

Dziura obok dziury i łaty z asfaltem - to rzeczywistość na fragmencie ulicy Magazynowej od skrzyżowania z aleją Wojska Polskiego do łuku drogi przy wjeździe na teren marketu Eden. Na szczęście w tym roku ma się to zmienić. Okazuje się jednak, że remontu póki co nie będzie. Dlaczego?

W ogłoszonym przez zarządcę drogi, czyli Starostwo Powiatowe w Zambrowie, przetargu na I etap przebudowy ulicy Magazynowej firmy miały czas na zgłaszanie się do 20 marca. Okazało się jednak, że nie było chętnych. Nie zgłosiła się żadna firma z branży budowlanej i drogowej. Starosta Zambrowski Robert Rosiak zapewnia jednak, że w tym roku remont ulicy Magazynowej na pewno będzie wykonywany. W najbliższym czasie ma zostać ogłoszony kolejny przetarg.

- „Jesteśmy zdeterminowani i w tym roku ulica Magazynowa na pewno będzie zrobiona. Na najbliższym Zarządzie podejmiemy decyzję, w którym kierunku pójść i niezwłocznie przetarg będzie ogłaszany.” - powiedział nam starosta Robert Rosiak.

Przypomnijmy, że Powiat, który jest zarządcą drogi, na remont zniszczonego odcinka ulicy Magazynowej zabezpieczył w tegorocznym budżecie 300 tys. zł. Za tę kwotę nie ma mowy o gruntownej przebudowie tej ulicy, której koszt szacuje się na ok. 3,2 mln zł. Zarezerwowana kwota ma wystarczyć na wykonanie tzw. nakładki, która problem kolein ma wyeliminować na kilka najbliższych lat.

Polecamy:
:: Nowe rondo i remont nawierzchni ulicy 71. Pułku Piechoty
:: Plany inwestycyjne ZSM na 2017 rok
:: Ponad 2 mln zł ZSM wydało na remonty w 2016 roku
:: Magazynowa dziurawa jak szwajcarski ser. Doczeka się w końcu remontu? [foto]
:: Pociągi pojadą przez Czerwony Bór
:: Znamy plan przetargów w Mieście Zambrów na 2017 rok
:: Najważniejsze inwestycje w powiecie zambrowskim w 2016 roku
:: Podsumowujemy najważniejsze inwestycje miejskie w 2016 roku

Remont ul. Magazynowej w Zambrowie. Nie ma chętnych na roboty komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się