:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  18°C słabe opady deszczu

Remont parkingu zakończony

inwestycje, Remont parkingu zakończony - zdjęcie, fotografia

Mieszkańcy Szumowa mogą się cieszyć nowym parkingiem przy kościele pw. Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Właśnie zakończono inwestycję wartą ok. 130 tys. zł.

W ciągu miesiąca wyremontowano parking przy kościele pw. Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej, na skrzyżowaniu ulicy 1- go Maja i Wyzwolenia w Szumowie. Zakres prac obejmował: rozbiórkę istniejącego parkingu z płyt drogowych i ułożenie 996 m2 kostki brukowej betonowej wraz z wytyczonymi stanowiskami parkowania samochodów.

Samorząd zadbał również o wygląd estetyczny wokół parkingu. W tym celu zakupiono i posadowiono donice oraz posadzono krzewy ozdobne, a całość przyległego miejsca wysypano grysem marmurowym. Koszt inwestycji wyniósł ok. 130 tys. złotych i został zrealizowany ze środków własnych Gminy.

Warto zaznaczyć, że na nowo wyremontowanym parkingu obowiązuje stały zakaz handlu. Prace budowlane przy wymianie nawierzchni parkingu przy kościele pw. Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej w Szumowie rozpoczęły się na początku października. Na ten czas targowisko, które na co dzień funkcjonowało właśnie w tym miejscu, zostało przeniesione na plac za Zakładem Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. (tzw. „agronomówkę”). Natomiast targi w środy odbywają się na parkingu i placu przy Gminnym Ośrodku Kultury w Szumowie.

Polecamy:
:: Będzie więcej miejsc parkingowych
:: Z centrum Szumowa zniknie handel
:: Przebudowa ulic Białostockiej i Ostrowskiej na ostatniej prostej. UWAGA UTRUDNIENIA! [foto]
:: Orliki posłużą także lekkoatletom
:: Łomżyńska w przebudowie [foto]
:: Siłownie pojawiły się w Szumowie
:: Zambrowski szpital wzbogacił się o rezonans magnetyczny
:: Zaplecze klubowe Olimpii rośnie w górę [foto]


Remont parkingu zakończony komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org