:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  22°C bezchmurnie

Raport policyjny z ostatnich 3 dni.

W ciągu minionych 3 dni na terenie województwa podlaskiego:
:: zatrzymano 63 osoby, w tym 44 nietrzeźwych kierujących pojazdami
:: policjanci przeprowadzili 608 interwencji
:: na drogach województwa doszło do 6 wypadków, w których 5 osób zostało rannych i 2 osoby zginęły
:: policji zgłoszono między innymi: 12 rozbojów, 32 kradzieże i 45 włamań
Przykładowe zdarzenia:
:: Policjanci z Zambrowa wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego. W poniedziałek kilka minut po godzinie 6 na trasie Białystok-Warszawa w pobliżu miejscowości Krajewo Korytki doszło do tragicznego wypadku drogowego. Z policyjnych ustaleń wynika, że kierujący BMW 24-letni mieszkaniec wsi w gminie Szumowo stracił panowanie nad pojazdem i przecinając przeciwny pas ruchu zjechał do przydrożnego rowu. Auto po uderzeniu w betonowy przepust dachowało a następnie zatrzymało się w polu kilkadziesiąt metrów dalej. W następstwie wypadku 23-letni pasażer tego samochodu poniósł śmierć na miejscu zaś kierowca ze złamaną nogą i ogólnymi potłuczeniami został przewieziony do szpitala.
:: Policjanci z Siemiatycz wyjaśniają okoliczności zranienia dziecka. Wczoraj w Siemiatyczach kilka minut przed godziną 16.00 dyżurna miejscowego pogotowia ratunkowego powiadomiła policjantów z komendy powiatowej o przyjęciu do szpitala rannego dziecka. Funkcjonariusze natychmiast przystąpili do wyjaśniania okoliczności zdarzenia. Okazało się, że kilka godzin wcześniej, gdy w mieszkaniu rodziców przebywała jedynie babcia i starszy brat 8-latek bawił się w konstruktora. Znalezione w domu przedmioty takie jak: żarówka, ciśnieniomierz, prostownik i przewody elektryczne posłużyły malcowi do budowy dziwnego urządzenia. W momencie, gdy chłopiec podłączył własnoręczną konstrukcję do prądu nastąpiła jego eksplozja. W wyniku wybuchu dziecko zostało ranne. Z obrażeniami twarzy, klatki piersiowej i rąk chłopczyk został przewieziony do szpitala. Aktualnie jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Postępowanie prowadzone przez siemiatyckich policjantów z pewnością ustali jakie były przyczyny tego wypadku i kto jest za to odpowiedzialny.

Raport policyjny z ostatnich 3 dni. komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org