:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  17°C bezchmurnie

Radni PiS pytają o nagrody i premie oraz inwestycje na stadionie miejskim

interpelacje radnych, Radni pytają nagrody premie inwestycje stadionie miejskim - zdjęcie, fotografia

Dziś w ramach cyklu „Interpelacje radnych” zamieszczamy dwie wspólne interpelacje radnych miejskich Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości : Stanisława Niewińskiego, Michała Selerowskiego, Edyty Marchelskiej-Groszfeld, Waldemara Gniazdowskiego i Jacka Raciborskiego, które otrzymaliśmy z prośbą o publikację w Portalu.

W pierwszej interpelacji złożonej 10 maja w Urzędzie Miasta miejscy radni zwracają się do burmistrza z prośbą o podanie do publicznej wiadomości informacji dotyczących nagród i premii wypłaconych w latach 2014-2017 dla szczebla kierowniczego Urzędu Miasta Zambrów, miejskich spółek oraz podmiotów podległych Miastu. Pytania radnych dotyczą: byłego prezesa ZCiW sp. z o.o., prezesów miejskich spółek, naczelników wydziałów UM i ich zastępców, wiceburmistrza, dyrektor MOK, kierownika pływalni miejskiej, dyrektor MOPS, a także dyrektorów szkół i przedszkoli.

 

Drugie pismo radnych miejskich PiS dotyczy nakładów finansowych poniesionych na rozbudowę, przebudowę i modernizację Stadionu Miejskiego w Zambrowie przy ul. Wyszyńskiego wraz z infrastrukturą. Chodzi o inwestycje wykonane w latach 2009 – 2014.

 

Interpelacje radnych Stanisława Niewińskiego, Michała Selerowskiego, Edyty Marchelskiej-Groszfeld, Waldemara Gniazdowskiego i Jacka Raciborskiego prezentujemy poniżej oraz w galerii zdjęć.

 


Radni PiS pytają o nagrody i premie oraz inwestycje na stadionie miejskim komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się