:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?teraz 13°C
powietrze B. dobre

Radni miejscy zebrali się na nadzwyczajnej sesji [retransmisja]

Rada Miasta Zambrów radni, Radni miejscy zebrali nadzwyczajnej sesji [retransmisja] - zdjęcie, fotografia
Portal zambrow.org 05/03/2019 15:18

Nadzwyczajna sesja Rady Miasta Zambrów trwała dzisiaj niespełna 8 minut. W tym czasie 19 radnych pochyliło się nad 1 uchwałą.

 

Na wniosek burmistrza zwołano dzisiaj nadzwyczajną sesję Rady Miasta. W obradach wzięło udział 19 radnych.

 

Po przyjęciu porządku sesji radni jednogłośnie przyjęli uchwałę, na mocy której gmina Miasto Zambrów przystąpi do wykonywania działalności telekomunikacyjnej w zakresie budowy i eksploatacji infrastruktury telekomunikacyjnej i sieci telekomunikacyjnych oraz nabywania praw do infrastruktury telekomunikacyjnej i sieci telekomunikacyjnych związanych z budową systemu monitoringu wizyjnego w naszym mieście.

 

W sprawach różnych radna Wioletta Walasek poruszyła problem braku szkół zawodowych w Zambrowie dla uczniów kończących w tym roku szkołę podstawową i gimnazjum. Zastępca burmistrza Bogdan Kamiński poinformował, że szkolnictwo ponadpodstawowe i ponadgimnazjalne nie leży w gestii Miasta i zobowiązał się do przekazania sprawy odpowiednim władzom.

 

Poniżej retransmisja z dzisiejszej nadzwyczajnej sesji Rady Miasta Zambrów.

                 

Reklama

Radni miejscy zebrali się na nadzwyczajnej sesji [retransmisja] komentarze opinie

 • gość 2019-03-05 19:49:27

  Kamiński do domu
  Libuda niedlugo

 • gość 2019-03-05 23:20:49

  A skąd ten Libuda się wziął? Czym się wyróżnił, zasłużył aby zająć miejsce po Kamińskim? To nazwisko jest ogółowi nieznane...

 • gość 2019-03-06 05:01:19

  Dwa roczniki uczniów przez trzy - cztery lata będą szły równolegle. Współczuję tej młodzieży i ich rodzicom. Może rozwiązanie dobre się znajdzie, ale ono powinno być znane u podstaw reformy i nie trzymać w napięciu i nerwach, skazywać ludzi na "jakoś tam będzie" .

 • gość 2019-03-06 05:05:47

  "Każdy absolwent szkoły podstawowej i gimnazjum będzie miał miejsce w szkole od 1 września 2019 roku - poinformowała minister Anna Zalewska podczas konferencji prasowej z udziałem wiceministra Macieja Kopcia i dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej Marcina Smolika. Szkoły są przygotowane na przyjęcie zwiększonej liczby uczniów, dysponują odpowiednią liczbą sal dydaktycznych i przygotowują większą liczbę klas (oddziałów). Centralna Komisja Egzaminacyjna jest przygotowana do przeprowadzenia egzaminów. Na bieżąco monitorujemy sytuację i wzmacniamy działania informacyjne."

 • gość 2019-03-06 07:18:09

  ja słyszałam, że jakiś Gawkowski będzie z-ca Burmistrza...

 • gość 2019-03-06 08:02:11

  nie będzie lepszego z-cy niż p. Kamiński

 • Gość - niezalogowany 2019-03-06 08:09:24

  [wulgaryzm usunięty] ale mamy speców w tej radzie. Nauczycielka nie zna właściwości organów odpowiedzialność za szkolnictwo w mieście!

  No ale choć jedną aktywna, bo reszta to tylko rączki podnosić potrafi. A takie ambitne plany były na ulotkach wyborczych!

 • Gość - niezalogowany 2019-03-06 08:13:05

  Każdy inny będzie lepszy od Kamińskiego.

 • gość 2019-03-06 09:25:41

  "Nauczycielka nie zna właściwości organów odpowiedzialność za szkolnictwo w mieście!" - i to stwierdzenie wzmocnione wulgarnym "[wulgaryzm usunięty]"....
  A kto ma się domagać odpowiedzialności za obowiązek samorządu, jakim jest:
  "zaspokajanie zbiorowych potrzeb danej wspólnoty samorządowej." Zbiorową potrzebą rodziców, uczniów i nauczycieli - jest poczucie bezpieczeństwa i jasność co do przyszłego kształcenia tych dwu równoległych roczników - które równoległe stały się nie z własnej winy. A teraz co? "Róbta co chceta? " Do kogo głos nauczycieli, rodziców i uczniów ma się zwrócić - jak nie "[wulgaryzm usunięty]"! do Samorządu? To ktoś się tu na czymś nie zna, a nie nauczycielka, pod adresem której ktoś bezsens swój wypisuje!

 • gość 2019-03-06 10:27:22

  To była nadzwyczajna rada, zwołana tylko w jednym celu. Nawet przewodniczący rady wspomniał, że nie był przewidziany punkt : sprawy różne, ale zapytał, wiec pani radna się zgłosiła i zapytała o to, co nurtuje ją i rodziców uczniów kończących gimnazjum i szkołę podstawową, bo nie wytrzyma do następnej rady. A narzekanie, że radni tylko rączki podnoszą jest bardzo nie na miejscu. Nie wszyscy, jak pajacyki pociągane za sznurki, podnoszą bezwolnie ręce, by zagłosować czasami "słusznie", jak chce władza wykonawcza w mieście. Patrzmy na radnych swoich okręgów, bo to oni załatwiają i rozwiązują nasze sprawy i każdego z osobna rozliczajmy, a nie jako zbiorowość, która tworzy jednolitą masę, wrzucaną do jednego wora.

 • gość 2019-03-06 11:28:49

  Swoich się zwykle chroni, do cudzych się zagląda :) Cudzołóstwo takie.

 • gość 2019-03-06 15:23:12

  Nawet popatrzcie Państwo na zdjęcie: tylko połowa Radnych patrzy w swoje, druga połowa zagląda do cudzego urządzenia :)

 • gość 2019-03-06 16:44:45

  Kierownik rejonu gddkia bedzie zastepca Kazimierza
  Zaslynal w Zambrowie remontem AWP ....a woda stoi wszedzie...
  Zapytajcie Pana naczelnika Laska co on wogole umie ....
  W PZD dziur nie umial zalatac a w mieście za rzadow obecnych naczelnikiem zostal
  Na Cieplowni smiali sie z niego

 • gość 2019-03-06 16:47:01

  Kierownik rejonu gddkia bedzie zastepca Kazimierza
  Zaslynal w Zambrowie remontem AWP ....a woda stoi wszedzie...
  Zapytajcie Pana naczelnika Laska co on wogole umie ....
  W PZD dziur nie umial zalatac a w mieście za rzadow obecnych naczelnikiem zostal
  Na Cieplowni smiali sie z niego i chlopaki porzucali prace bo ich kierownikiem taki zostal
  On nawet garnituru nosic nie umie

 • gość 2019-03-06 19:33:18

  Najbardziej nam doskwiera,
  kolegi zza biurka kariera.

 • gość 2019-03-06 19:56:22

  Ale coś w tym jest bo kiedyś ten Lasek jak rzadzil w powiecie to syf był zawsze na drogach powiatowych
  Teraz jest porzadek i fajnie są utrzymywane
  Nawet zima jest porządek
  Rosiak miał rację że to dziadostwo kiedyś rozwalił tzn zarzad dróg powiatu
  Lasek tam był bonzem i gówno przez tyle lat zrobił dobrego tylko pianę bił i wszystko
  PSL rządził w powiecie i dziadostwo było .... Chwała dla Jacha że to gówno w końcu rozwalił i robi się konkretna tam robotę

 • gość 2019-03-06 21:58:21

  W UM ledwie parę osób kompetentnych, reszta to po znajomości...

 • Kitaszewski - niezalogowany 2019-03-06 22:55:03

  Niech zgadnę. Pewnie jesteś jeden z tych kompetentnych, ale nie docenionych? W nawale konstruktywnych zajęć, potrafisz nawet znaleźć czas, na bezinteresowne obrzucanie innych błotem. Szacun.

 • gość 2019-03-07 12:04:03

  lin, mało znany do v sesji rady miasta częsc pierwsza https://www.youtube.com/watch?v=ZujvFicDCOw

 • gość 2019-03-07 18:43:04

  Tu nie ma znaczenia kto gdzie pracowal.
  Wazne zeby ta zmiana była dobra i kompetentni w końcu zaczeli pracować w urzedzie miasta.

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Usługi koparką Zambrów

Świadczymy usługi koparką oraz koparko ładowarką w Zambrowie, Szumowie, Kołakach Kościelnych i Rutkach oraz okolicy. Cały powiat zambrowski. Nasi..


Diagnostyk Komputerowa -

Diagnostyk Komputerowa - Mechanik Pojazdowa!


Szukam pracownika do korekcji

Szukam pracownika do korekcji racic dla bydła. Staż pracy nie jest wymagany, możliwość przyuczenia. Atrakcyjne warunki wynagrodzenia. Zapraszam do..


Światłowodowy Internet w

Internet bez zawieszania, gwarancja prędkości, szybko, solidnie. Sprawdź nas w blokach: https://arcynet.pl/internet-do-bloku-24m/ albo w domkach..


Piasek Zambrów - transport

Sprzedajemy piasek, żwir, czarnoziem, kruszywo drogowe i inne kruszywa. piach, kruszywa z transportem w Zambrowie, Kołakach, Szumowie, Rutkach i..


Działka 1,70 ha w Krajewie

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka gruntu o powierzchni 1, 70 ha położona w we wsi Krajewo Korytki, gmina Zambrów...


NOWOCZESNE MIESZKANIE 3

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie w Zambrowie na ul. Pułaskiego (nowe osiedle) na trzecim pietrze o powierzchni 54,5m2. w skład którego wchodzą..


Usługi maszynami budowlanymi

Świadczy usługi maszynami budowlanymi, tj. koparki, koparko-ładowarki, wywrotki. Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż materiały budowlane tj...


Stół wibracyjny

Sprzedam stół wibracyjny np. do wyrobu elementów betonowych.


NOWA CENA !!! Mieszkanie

NA SPRZEDAŻ ROZKŁADOWE, PRZYTULNE MIESZKANIE 54M2 NA OSIEDLU SADOWA. Nieruchomość posiada 2 pokoje, oddzielną kuchnię, łazienkę oraz balkon. Łączna..


Przydomowe oczyszczalnie

Jesteśmy producentem oferowanych przez nas przydomowych oczyszczalni ścieków. Posiadamy szeroki wybór oczyszczalni i ich systemów dostosowanych do..


Sprzedam Mieszkanie 48,11m2

Sprzedam mieszkanie 48,11 m2.Przedpokój, 2 pokoje ,kuchnia i łazienka. Parter w czerwonym bloku przy ul. Grunwaldzkiej 6, klatka od Grunwaldzkiej...


Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Ocieplanie Poddaszy Pianą Pur

Docieplamy natryskowo pianą otwarto i zamknięto komórkową: poddasza,magazyny, hale,garaże,fundamenty itp. Główne zalety piany to:brak mostków..


STREFA PACZKI DPD - NADANIA I

DPD STREFA PACZKI to dedykowana sieć obsługi Klientów indywidualnych i małego biznesu w zakresie nadań i doręczeń paczek na terenie kraju. DPD..


transport maszyn ciągników

Szukasz oferty transportowej w Zambrowie, w okolicy? Zapewniamy sprawną i szybką usługę transportową maszyn, ciągników, lokalny transport..


Mieszkanie 56,20m2, parter, 71

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 56,20m2 położone na parterze w bloku przy ulicy 71 Pułu Piechoty w..


Sprzedam mieszkanie na 3

Sprzedam mieszkanie na 3 piętrze, 2 – pokojowe 34m2 plus piwnica Po kapitalnym remoncie, wymieniona instalacja: elektryczna, wodna, kanalizacyjna,..


Sprzedam działki budowlane w

Sprzedam dwie działki budowlane w Woli Zambrowskiej o powierzchni 1000 M2 każda. Pierwsza przy drodze asfaltowej - 100 tyś. Druga ( bezpośrednio za..


Naprawa komputerów i laptopów,

Zajmujemy się profesjonalnie: - naprawą komputerów - naprawą laptopów - naprawą telefonów - naprawą tabletów - naprawą nawigacji - naprawą..


Działka 1406m2, Nagórki-Jabłoń

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 1406m2 położona w Nagórkach Jabłoń, gmina Zambrów. Wydana decyzja o..


NOWA CENA !!! Działka

Mam do sprzedania działkę rekreacyjną ok 300 m2 - działka jest żyzna, równa, posiada podłączenie do wody. Działka zagospodarowana, uprawiana od 10..


PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


RENOWACJA SKÓR / SPAWANIE

RENOWACJA SKÓR / SPAWANIE PLASTIKÓW https://www.facebook.com/autospabaczewski/ https://autospa-baczewski.pl/ Tel. 531-057-551


FOLIA POWER STRETCH - ROLNIK

W OFERCIE FOLIA: POWER STRETCH 750 POWER STRETCH 500 ENSIBAL 750 ENSIBAL 500 FOLIA DO SŁOMY 500 i 750 I WIELE INNYCH FOLIA I SIATKA NA PRYZMĘ -..


OKAZJA!!! Budynek 452m2 w

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Budynek mieszkalno-użytkowo-handlowy o powierzchni użytkowej 452m2 położony przy Aleji Wojska..


Nowa kablówka telewizja w

Pakiety z Internetem już od 55zł, bez talerza, bez zawieszania się, w pełni cyfrowa kablówka na światłowodach. Sprawdź:..


Działka 8230m2, Głębocz Wielki

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 8230m2 położona w miejscowości Głębocz Wielki, gmina Szumowo, powiat..


Rozbiórki Zambrów wyburzenia

Wykonujemy wyburzenia i rozbiórki budynków gospodarczych, przemysłowych i rolniczych (w tym obór rolniczych) na terenie Zambrowa, Szumowa, Kołak..


Sprzedam budynek mieszkalno

Sprzedam dom o powierzchni 265m2 położony w atrakcyjnej części Zambrowa (w pobliżu: miejski stadion, Centrum Kultury, Szkoła Podstawowa nr. 5,..


Terapia falą uderzeniową

Zapraszam na zabiegi terapii falą uderzeniową. Jest to nieinwazyjne, nowoczesne rozwiązanie do eliminowania przewlekłego bólu występującego w..


Dom 120m2, ul.Wilsona, działka

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Dom o powierzchni 120m2 położony przy ul. Wilsona w Zambrowie. Budynek mieszkalny parterowy z..


Honda cbr 900 lift

Witam sprzedam honde cbr 900rr lift.1998r. wiecej informacji udziele tel. POZDRAWIAM


Praca przy wykończeniach

Poszukuje ekip wykończeniowych 2-3 os. do kompleksowych oraz częściowych wykończeń wnętrz mieszkań na terenie Warszawy Wymagania: własne sprzęt..


Specjalista ds. sprzedaży i

Elhurt-Elmet Sp. z o. o., firma o wieloletniej tradycji w handlu artykułami z branży elektrycznej i metalowej, lider na rynku, poszukuje Kandydatek..


Sprzedam Mieszkanie 48,11m2

Sprzedam mieszkanie 48,11m2. Przedpokój, 2 pokoje, kuchnia i łazienka. Parter w czerwonym bloku przy ul. Grunwaldzkiej. Po więcej informacji..


Okazja ! Dom 123m2 w pełni

Sprzedam ładny w pełni wyposazony dom na ulicy Polnej w Wygodzie link..


Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"