:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?teraz 18°C
powietrze Dobre
Rada Miasta Zambrów radni, Radni miejscy zebrali nadzwyczajnej sesji [retransmisja] - zdjęcie, fotografia
Portal zambrow.org 05/03/2019 15:18

Nadzwyczajna sesja Rady Miasta Zambrów trwała dzisiaj niespełna 8 minut. W tym czasie 19 radnych pochyliło się nad 1 uchwałą.

 

Na wniosek burmistrza zwołano dzisiaj nadzwyczajną sesję Rady Miasta. W obradach wzięło udział 19 radnych.

 

Po przyjęciu porządku sesji radni jednogłośnie przyjęli uchwałę, na mocy której gmina Miasto Zambrów przystąpi do wykonywania działalności telekomunikacyjnej w zakresie budowy i eksploatacji infrastruktury telekomunikacyjnej i sieci telekomunikacyjnych oraz nabywania praw do infrastruktury telekomunikacyjnej i sieci telekomunikacyjnych związanych z budową systemu monitoringu wizyjnego w naszym mieście.

 

W sprawach różnych radna Wioletta Walasek poruszyła problem braku szkół zawodowych w Zambrowie dla uczniów kończących w tym roku szkołę podstawową i gimnazjum. Zastępca burmistrza Bogdan Kamiński poinformował, że szkolnictwo ponadpodstawowe i ponadgimnazjalne nie leży w gestii Miasta i zobowiązał się do przekazania sprawy odpowiednim władzom.

 

Poniżej retransmisja z dzisiejszej nadzwyczajnej sesji Rady Miasta Zambrów.

                 

Reklama

Radni miejscy zebrali się na nadzwyczajnej sesji [retransmisja] komentarze opinie

 • gość 2019-03-05 19:49:27

  Kamiński do domu
  Libuda niedlugo

 • gość 2019-03-05 23:20:49

  A skąd ten Libuda się wziął? Czym się wyróżnił, zasłużył aby zająć miejsce po Kamińskim? To nazwisko jest ogółowi nieznane...

 • gość 2019-03-06 05:01:19

  Dwa roczniki uczniów przez trzy - cztery lata będą szły równolegle. Współczuję tej młodzieży i ich rodzicom. Może rozwiązanie dobre się znajdzie, ale ono powinno być znane u podstaw reformy i nie trzymać w napięciu i nerwach, skazywać ludzi na "jakoś tam będzie" .

 • gość 2019-03-06 05:05:47

  "Każdy absolwent szkoły podstawowej i gimnazjum będzie miał miejsce w szkole od 1 września 2019 roku - poinformowała minister Anna Zalewska podczas konferencji prasowej z udziałem wiceministra Macieja Kopcia i dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej Marcina Smolika. Szkoły są przygotowane na przyjęcie zwiększonej liczby uczniów, dysponują odpowiednią liczbą sal dydaktycznych i przygotowują większą liczbę klas (oddziałów). Centralna Komisja Egzaminacyjna jest przygotowana do przeprowadzenia egzaminów. Na bieżąco monitorujemy sytuację i wzmacniamy działania informacyjne."

 • gość 2019-03-06 07:18:09

  ja słyszałam, że jakiś Gawkowski będzie z-ca Burmistrza...

 • gość 2019-03-06 08:02:11

  nie będzie lepszego z-cy niż p. Kamiński

 • Gość - niezalogowany 2019-03-06 08:09:24

  [wulgaryzm usunięty] ale mamy speców w tej radzie. Nauczycielka nie zna właściwości organów odpowiedzialność za szkolnictwo w mieście!

  No ale choć jedną aktywna, bo reszta to tylko rączki podnosić potrafi. A takie ambitne plany były na ulotkach wyborczych!

 • Gość - niezalogowany 2019-03-06 08:13:05

  Każdy inny będzie lepszy od Kamińskiego.

 • gość 2019-03-06 09:25:41

  "Nauczycielka nie zna właściwości organów odpowiedzialność za szkolnictwo w mieście!" - i to stwierdzenie wzmocnione wulgarnym "[wulgaryzm usunięty]"....
  A kto ma się domagać odpowiedzialności za obowiązek samorządu, jakim jest:
  "zaspokajanie zbiorowych potrzeb danej wspólnoty samorządowej." Zbiorową potrzebą rodziców, uczniów i nauczycieli - jest poczucie bezpieczeństwa i jasność co do przyszłego kształcenia tych dwu równoległych roczników - które równoległe stały się nie z własnej winy. A teraz co? "Róbta co chceta? " Do kogo głos nauczycieli, rodziców i uczniów ma się zwrócić - jak nie "[wulgaryzm usunięty]"! do Samorządu? To ktoś się tu na czymś nie zna, a nie nauczycielka, pod adresem której ktoś bezsens swój wypisuje!

 • gość 2019-03-06 10:27:22

  To była nadzwyczajna rada, zwołana tylko w jednym celu. Nawet przewodniczący rady wspomniał, że nie był przewidziany punkt : sprawy różne, ale zapytał, wiec pani radna się zgłosiła i zapytała o to, co nurtuje ją i rodziców uczniów kończących gimnazjum i szkołę podstawową, bo nie wytrzyma do następnej rady. A narzekanie, że radni tylko rączki podnoszą jest bardzo nie na miejscu. Nie wszyscy, jak pajacyki pociągane za sznurki, podnoszą bezwolnie ręce, by zagłosować czasami "słusznie", jak chce władza wykonawcza w mieście. Patrzmy na radnych swoich okręgów, bo to oni załatwiają i rozwiązują nasze sprawy i każdego z osobna rozliczajmy, a nie jako zbiorowość, która tworzy jednolitą masę, wrzucaną do jednego wora.

 • gość 2019-03-06 11:28:49

  Swoich się zwykle chroni, do cudzych się zagląda :) Cudzołóstwo takie.

 • gość 2019-03-06 15:23:12

  Nawet popatrzcie Państwo na zdjęcie: tylko połowa Radnych patrzy w swoje, druga połowa zagląda do cudzego urządzenia :)

 • gość 2019-03-06 16:44:45

  Kierownik rejonu gddkia bedzie zastepca Kazimierza
  Zaslynal w Zambrowie remontem AWP ....a woda stoi wszedzie...
  Zapytajcie Pana naczelnika Laska co on wogole umie ....
  W PZD dziur nie umial zalatac a w mieście za rzadow obecnych naczelnikiem zostal
  Na Cieplowni smiali sie z niego

 • gość 2019-03-06 16:47:01

  Kierownik rejonu gddkia bedzie zastepca Kazimierza
  Zaslynal w Zambrowie remontem AWP ....a woda stoi wszedzie...
  Zapytajcie Pana naczelnika Laska co on wogole umie ....
  W PZD dziur nie umial zalatac a w mieście za rzadow obecnych naczelnikiem zostal
  Na Cieplowni smiali sie z niego i chlopaki porzucali prace bo ich kierownikiem taki zostal
  On nawet garnituru nosic nie umie

 • gość 2019-03-06 19:33:18

  Najbardziej nam doskwiera,
  kolegi zza biurka kariera.

 • gość 2019-03-06 19:56:22

  Ale coś w tym jest bo kiedyś ten Lasek jak rzadzil w powiecie to syf był zawsze na drogach powiatowych
  Teraz jest porzadek i fajnie są utrzymywane
  Nawet zima jest porządek
  Rosiak miał rację że to dziadostwo kiedyś rozwalił tzn zarzad dróg powiatu
  Lasek tam był bonzem i gówno przez tyle lat zrobił dobrego tylko pianę bił i wszystko
  PSL rządził w powiecie i dziadostwo było .... Chwała dla Jacha że to gówno w końcu rozwalił i robi się konkretna tam robotę

 • gość 2019-03-06 21:58:21

  W UM ledwie parę osób kompetentnych, reszta to po znajomości...

 • Kitaszewski - niezalogowany 2019-03-06 22:55:03

  Niech zgadnę. Pewnie jesteś jeden z tych kompetentnych, ale nie docenionych? W nawale konstruktywnych zajęć, potrafisz nawet znaleźć czas, na bezinteresowne obrzucanie innych błotem. Szacun.

 • gość 2019-03-07 12:04:03

  lin, mało znany do v sesji rady miasta częsc pierwsza https://www.youtube.com/watch?v=ZujvFicDCOw

 • gość 2019-03-07 18:43:04

  Tu nie ma znaczenia kto gdzie pracowal.
  Wazne zeby ta zmiana była dobra i kompetentni w końcu zaczeli pracować w urzedzie miasta.

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Sprzedam na części motorower

Sprzedam na części zarejestrowany motorower Romet Ogar z silnikiem Jawki. Jeśli chcesz aby młodemu kierowcy leciał zniżki na ubezpieczenie auta to..


Sprzedawca stacja paliw Lotos

Stacja paliw Lotos w Zambrowie ul.Mazowiecka 2a od 01.11,2019r. Poszukuję pracownika na stanowisko: - kasjer/sprzedawca Doświadczenie nie jest..


Nowa kablówka telewizja w

Pakiety z Internetem już od 55zł, bez talerza, bez zawieszania się, w pełni cyfrowa kablówka na światłowodach. Sprawdź:..


OPERATOR MASZYN Greenvit

Firma Greenvit- producent ekstraktów roślinnych poszukuje kandydatów na stanowisko: OPERATOR MASZYN Miejsce pracy: Zambrów Rodzaj pracy: pełny..


Meble na wymiar. Kuchnie,

Producent mebli na wymiar Murawski Furniture m.in kuchnie, szafy, garderoby, meble do samodzielnego składania. Odwiedź naszą stronę..


NOWA CENA !!! Działka

Mam do sprzedania działkę rekreacyjną ok 300 m2 - działka jest żyzna, równa, posiada podłączenie do wody. Działka zagospodarowana, uprawiana od 10..


Światłowodowy Internet w

Internet bez zawieszania, gwarancja prędkości, szybko, solidnie. Sprawdź nas w blokach: https://arcynet.pl/internet-do-bloku-24m/ albo w domkach..


Mieszkanie do wynajęcia

Wynajmę mieszkanie (dwa pokoje) umeblowane. Na ul. Grunwaldzkiej


Sprzedawca stacji Lotos Kołaki

Stacja paliw Lotos w Kołaki Kościelne Gosie Małe 29a od 25.10.2019r. Poszukuję pracownika na stanowisko: - kasjer/sprzedawca Doświadczenie nie jest..


Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


regały sklepowe

sprzedam regały sklepowe 19sztuk, 215x80x30 wys/szer/gleb/ cena za sztukę 150 zł


Naprawa komputerów i laptopów,

Zajmujemy się profesjonalnie: - naprawą komputerów - naprawą laptopów - naprawą telefonów - naprawą tabletów - naprawą nawigacji - naprawą..


Sprzedam wkład bagażnika

Sprzedam styropianowy wkład bagażnika samochodu TIGUAN (bez koła zapasowego)


Węgiel kamienny kostka 640

Posiadamy w sprzedaży węgiel o parametrach -wartość opałowa 24-25 MJ/kg -zawartość popiołu od 6% do 8% Posiadamy samochody samowyładowcze. Warunki..


Rozbiórki Zambrów wyburzenia

Wykonujemy wyburzenia i rozbiórki budynków gospodarczych, przemysłowych i rolniczych (w tym obór rolniczych) na terenie Zambrowa, Szumowa, Kołak..


SERWIS KOMPUTEROWY SPEEDCOMP

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem: - KOMPUTERÓW - TELEWIZORÓW - TELEFONÓW - oraz wielu innych URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH Instalacja i..


Sprzedawca - branża budowlana

Hurtownia materiałów budowlanych i wykończeniowych Chemix Sp. z o.o. w Zambrowie zatrudni osobę na stanowisko Sprzedawca Od kandydatów na..


Franczyzobiorca sklepu Żabka.

Zacznij prowadzić własny biznes z Żabką! Współpraca oparta na naszym doświadczeniu i Twojej przedsiębiorczości. Nasza oferta franczyzowa..


Naprawa i regeneracja

Borowo - Naprawa i regeneracja alternatorów i rozruszników, Dorota Sasinowska Oferujemy Państwu zakup oraz naprawę alternatorów i rozruszników...


Mieszkanie 2-pokojowe, parter,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 36,90m2 położone na parterze w bloku przy 71 Pułku Piechoty. Lokal..


Usługi koparką Zambrów

Świadczymy usługi koparką oraz koparko ładowarką w Zambrowie, Szumowie, Kołakach Kościelnych i Rutkach oraz okolicy. Cały powiat zambrowski. Nasi..


Mieszkanie 24,34m2,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 24,34m2 położone na IV piętrze w bloku przy ul. Grunwaldzkiej w..


Usługi maszynami budowlanymi

Świadczy usługi maszynami budowlanymi, tj. koparki, koparko-ładowarki, wywrotki. Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż materiały budowlane tj...


transport maszyn ciągników

Szukasz oferty transportowej w Zambrowie, w okolicy? Zapewniamy sprawną i szybką usługę transportową maszyn, ciągników, lokalny transport..


Usługi koparka volvo 160

Oferuję usługi koparką kołową volvo 160 - wykopy - niwelacja terenu - młot wyburzeniowy - rozbiórki i wyburzenia budynków w zamian za materiał..


PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


Sprzedam Mieszkanie 72 m2 w

Sprzedam mieszkanie o pow. 72,8 m2 na II piętrze z dużym balkonem w Zambrowie przy ul. Wyszyńskiego. Mieszkanie ładne i czyste, po remoncie. Gotowe..


Sprzedam dom

Sprzedam dom w miejscowości Tybory Olszewo. gotowy do zamieszkania. Nie wymaga wkładu własnego. Na dole dwa pokoje, łazienka i kuchnia z salonem...


Sprzedam Volkswagena LT

Sprzedam Volkswagena LT 28 2,5 D z 1999 r. Auto w bardzo dobrym stanie , doinwestowane . Samochód pracował w hurtowni i zaopatrywał apteki w leki ...


Kupujemy samochody,my płacimy

Kupujemy samochody w bardzo dobrym stanie, z mniejszymi lub większymi wadami także auta powypadkowe ,od 1000zł do 20000zł.Auta bez..


Piasek Zambrów - transport

Sprzedajemy piasek, żwir, czarnoziem, kruszywo drogowe i inne kruszywa. piach, kruszywa z transportem w Zambrowie, Kołakach, Szumowie, Rutkach i..


NOWA CENA !!! Mieszkanie

NA SPRZEDAŻ ROZKŁADOWE, PRZYTULNE MIESZKANIE 54M2 NA OSIEDLU SADOWA. Nieruchomość posiada 2 pokoje, oddzielną kuchnię, łazienkę oraz balkon. Łączna..


sprzedam działkę

Sprzedam działkę w Miejscowości Wądołki Borowe 9E .Działka o wielkości 3000 m lub 1500 m .Zabudowa mieszkalna .Woda i prąd obok działki .W..


Reklama
 Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"