:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?Radni miejscy zebrali się na nadzwyczajnej sesji [retransmisja]

Rada Miasta Zambrów radni, Radni miejscy zebrali nadzwyczajnej sesji [retransmisja] - zdjęcie, fotografia
05/03/2019 15:18

Nadzwyczajna sesja Rady Miasta Zambrów trwała dzisiaj niespełna 8 minut. W tym czasie 19 radnych pochyliło się nad 1 uchwałą.

 

Na wniosek burmistrza zwołano dzisiaj nadzwyczajną sesję Rady Miasta. W obradach wzięło udział 19 radnych.

 

Po przyjęciu porządku sesji radni jednogłośnie przyjęli uchwałę, na mocy której gmina Miasto Zambrów przystąpi do wykonywania działalności telekomunikacyjnej w zakresie budowy i eksploatacji infrastruktury telekomunikacyjnej i sieci telekomunikacyjnych oraz nabywania praw do infrastruktury telekomunikacyjnej i sieci telekomunikacyjnych związanych z budową systemu monitoringu wizyjnego w naszym mieście.

 

W sprawach różnych radna Wioletta Walasek poruszyła problem braku szkół zawodowych w Zambrowie dla uczniów kończących w tym roku szkołę podstawową i gimnazjum. Zastępca burmistrza Bogdan Kamiński poinformował, że szkolnictwo ponadpodstawowe i ponadgimnazjalne nie leży w gestii Miasta i zobowiązał się do przekazania sprawy odpowiednim władzom.

 

Poniżej retransmisja z dzisiejszej nadzwyczajnej sesji Rady Miasta Zambrów.

                 

Reklama

Radni miejscy zebrali się na nadzwyczajnej sesji [retransmisja] komentarze opinie

 • gość 2019-03-05 19:49:27

  Kamiński do domu Libuda niedlugo

 • gość 2019-03-05 23:20:49

  A skąd ten Libuda się wziął? Czym się wyróżnił, zasłużył aby zająć miejsce po Kamińskim? To nazwisko jest ogółowi nieznane...

 • gość 2019-03-06 05:01:19

  Dwa roczniki uczniów przez trzy - cztery lata będą szły równolegle. Współczuję tej młodzieży i ich rodzicom. Może rozwiązanie dobre się znajdzie, ale ono powinno być znane u podstaw reformy i nie trzymać w napięciu i nerwach, skazywać ludzi na "jakoś tam będzie" .

 • gość 2019-03-06 05:05:47

  "Każdy absolwent szkoły podstawowej i gimnazjum będzie miał miejsce w szkole od 1 września 2019 roku - poinformowała minister Anna Zalewska podczas konferencji prasowej z udziałem wiceministra Macieja Kopcia i dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej Marcina Smolika. Szkoły są przygotowane na przyjęcie zwiększonej liczby uczniów, dysponują odpowiednią liczbą sal dydaktycznych i przygotowują większą liczbę klas (oddziałów). Centralna Komisja Egzaminacyjna jest przygotowana do przeprowadzenia egzaminów. Na bieżąco monitorujemy sytuację i wzmacniamy działania informacyjne."

 • gość 2019-03-06 07:18:09

  ja słyszałam, że jakiś Gawkowski będzie z-ca Burmistrza...

 • gość 2019-03-06 08:02:11

  nie będzie lepszego z-cy niż p. Kamiński

 • Gość - niezalogowany 2019-03-06 08:09:24

  [wulgaryzm usunięty] ale mamy speców w tej radzie. Nauczycielka nie zna właściwości organów odpowiedzialność za szkolnictwo w mieście! No ale choć jedną aktywna, bo reszta to tylko rączki podnosić potrafi. A takie ambitne plany były na ulotkach wyborczych!

 • Gość - niezalogowany 2019-03-06 08:13:05

  Każdy inny będzie lepszy od Kamińskiego.

 • gość 2019-03-06 09:25:41

  "Nauczycielka nie zna właściwości organów odpowiedzialność za szkolnictwo w mieście!" - i to stwierdzenie wzmocnione wulgarnym "[wulgaryzm usunięty]".... A kto ma się domagać odpowiedzialności za obowiązek samorządu, jakim jest: "zaspokajanie zbiorowych potrzeb danej wspólnoty samorządowej." Zbiorową potrzebą rodziców, uczniów i nauczycieli - jest poczucie bezpieczeństwa i jasność co do przyszłego kształcenia tych dwu równoległych roczników - które równoległe stały się nie z własnej winy. A teraz co? "Róbta co chceta? " Do kogo głos nauczycieli, rodziców i uczniów ma się zwrócić - jak nie "[wulgaryzm usunięty]"! do Samorządu? To ktoś się tu na czymś nie zna, a nie nauczycielka, pod adresem której ktoś bezsens swój wypisuje!

 • gość 2019-03-06 10:27:22

  To była nadzwyczajna rada, zwołana tylko w jednym celu. Nawet przewodniczący rady wspomniał, że nie był przewidziany punkt : sprawy różne, ale zapytał, wiec pani radna się zgłosiła i zapytała o to, co nurtuje ją i rodziców uczniów kończących gimnazjum i szkołę podstawową, bo nie wytrzyma do następnej rady. A narzekanie, że radni tylko rączki podnoszą jest bardzo nie na miejscu. Nie wszyscy, jak pajacyki pociągane za sznurki, podnoszą bezwolnie ręce, by zagłosować czasami "słusznie", jak chce władza wykonawcza w mieście. Patrzmy na radnych swoich okręgów, bo to oni załatwiają i rozwiązują nasze sprawy i każdego z osobna rozliczajmy, a nie jako zbiorowość, która tworzy jednolitą masę, wrzucaną do jednego wora.

 • gość 2019-03-06 11:28:49

  Swoich się zwykle chroni, do cudzych się zagląda :) Cudzołóstwo takie.

 • gość 2019-03-06 15:23:12

  Nawet popatrzcie Państwo na zdjęcie: tylko połowa Radnych patrzy w swoje, druga połowa zagląda do cudzego urządzenia :)

 • gość 2019-03-06 16:44:45

  Kierownik rejonu gddkia bedzie zastepca Kazimierza Zaslynal w Zambrowie remontem AWP ....a woda stoi wszedzie... Zapytajcie Pana naczelnika Laska co on wogole umie .... W PZD dziur nie umial zalatac a w mieście za rzadow obecnych naczelnikiem zostal Na Cieplowni smiali sie z niego

 • gość 2019-03-06 16:47:01

  Kierownik rejonu gddkia bedzie zastepca Kazimierza Zaslynal w Zambrowie remontem AWP ....a woda stoi wszedzie... Zapytajcie Pana naczelnika Laska co on wogole umie .... W PZD dziur nie umial zalatac a w mieście za rzadow obecnych naczelnikiem zostal Na Cieplowni smiali sie z niego i chlopaki porzucali prace bo ich kierownikiem taki zostal On nawet garnituru nosic nie umie

 • gość 2019-03-06 19:33:18

  Najbardziej nam doskwiera, kolegi zza biurka kariera.

 • gość 2019-03-06 19:56:22

  Ale coś w tym jest bo kiedyś ten Lasek jak rzadzil w powiecie to syf był zawsze na drogach powiatowych Teraz jest porzadek i fajnie są utrzymywane Nawet zima jest porządek Rosiak miał rację że to dziadostwo kiedyś rozwalił tzn zarzad dróg powiatu Lasek tam był bonzem i gówno przez tyle lat zrobił dobrego tylko pianę bił i wszystko PSL rządził w powiecie i dziadostwo było .... Chwała dla Jacha że to gówno w końcu rozwalił i robi się konkretna tam robotę

 • gość 2019-03-06 21:58:21

  W UM ledwie parę osób kompetentnych, reszta to po znajomości...

 • Kitaszewski - niezalogowany 2019-03-06 22:55:03

  Niech zgadnę. Pewnie jesteś jeden z tych kompetentnych, ale nie docenionych? W nawale konstruktywnych zajęć, potrafisz nawet znaleźć czas, na bezinteresowne obrzucanie innych błotem. Szacun.

 • gość 2019-03-07 12:04:03

  lin, mało znany do v sesji rady miasta częsc pierwsza https://www.youtube.com/watch?v=ZujvFicDCOw

 • gość 2019-03-07 18:43:04

  Tu nie ma znaczenia kto gdzie pracowal. Wazne zeby ta zmiana była dobra i kompetentni w końcu zaczeli pracować w urzedzie miasta.

Dodajesz jako: |

Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Opieka nad starszym panem

Praca dla milej i uczciwej pani z podstawowa znajomością języka niemieckiego lub angielskiego. Praca w okolicach Stuttgartu polegająca na opiece nad..


Zobacz ogłoszenie

dostępne od ręki - ZBIORNIK NA

ROLNIK SKLEP UL. BIAŁOSTOCKA 38, WJAZD OD ULICY WIŚNIOWEJ(asfaltowej) ZBIORNIK NA PALIWO DWUPŁASZCZOWY Dane techniczne: * Wysokość: 1990 mm *..


Zobacz ogłoszenie

DEKODER 4K ZA 1ZŁ/MIES!

ZAPRASZAMY DO SALONU NC+ NA OFERTY W ZWIĄZKU Z 1. DNIEM WIOSNY!!!! DEKODER 4K ZA 1ZŁ/MIES! TYLKO W SALONIE PREMIUM W GALERII BEM W ZAMBROWIE!..


Zobacz ogłoszenie

Naprawa komputerów Pogotowie

> Darmowa Diagnoza na miejscu w firmie > Kompleksowa Naprawa i Modernizacja Komputerów PC i Laptopów > Czyszczenie i Konserwacja >..


Zobacz ogłoszenie

Wynajmę lokal

Wynajmę lokal użytkowo-handlowy 58m2 w Zambrowie przy ulicy Wyszyńskiego 13. Lokal składa się z 3 pomieszczeń użytkowych i ubikacji. Może być..


Zobacz ogłoszenie

AGREGATY PODORYWKOWE, BRONY

SKLEP HAPROL ZAPRASZA DO ZAKUPU MASZYN ROLNICZYCH FIRMY LAND STAL PRODUKUJĄCEJ MASZYNY BARDZO WYSOKIEJ JAKOŚCI. W SPRZEDAŻY M.IN AGREGATY..


Zobacz ogłoszenie

Dom 200m2, działka 2511m2, gm.

Dom o powierzchni użytkowej 200m2 ( powierzchnia zabudowy 105m2) położony we wsi Gunie-Ostrów, gmina Kołaki Kościelne. Budynek mieszkalny w całości..


Zobacz ogłoszenie

Salon Meblowy Pieer zatrudni

Salon Meblowy Pieer zatrudni pracownika na stanowisku monter mebli/pracownik magazynowy. Wymagania: - chęć do pracy - prawo jazdy kat.B Dobre..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedawca stacja paliw Lotos

Stacja Paliw Lotos 290 w Gosiach Małych od 01.04.2019 r. poszukuje pracownika na stanowisko: - kasjer/sprzedawca, Doświadczenie nie jest wymagane..


Zobacz ogłoszenie

Pracownik produkcji -

Zambrowska Fabryka Okien szuka pracowników do pracy przy linii montażowej. Praca w centrum Zambrowa; II zmianowy system pracy; 8 h..


Zobacz ogłoszenie

taras balkon schody kamienny

Posadzki żywiczne,garaż ,kotłownia,magazyn,biuro,dom ,mieszkanie,tarasy,balkony,schody - 100 zł Łomża Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszej..


Zobacz ogłoszenie

PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


Zobacz ogłoszenie

Montaż kamer, alarmów,

Zambrów, Łomża, Białystok i okolice Oferujemy: - montaż kamer - montaż alarmów - montaż wideodomofonów - montaż automatów do bram - montaż..


Zobacz ogłoszenie

SKUP AUT Nr 1. w Twojej

SPRZEDAJ SWÓJ SAMOCHÓD SZYBKO, A CO NAJWAŻNIEJSZE legalnej FIRMIE KTÓRA WIDZISZ.Kupujemy auta w stanie bardzo dobrym,uszkodzone, powypadkowe, bez..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam Rower CANNONDALE

Sprzedam rower aluminiowy CANNONDALE, Koła 26", oświetlenie, licznik. Osprzęt SHIMANO, Stan bdb


Zobacz ogłoszenie

Segment 160m2, ul. Jantarowa

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Segment handlowo-usługowo-mieszkalny o powierzchni całkowitej 160m2 położony w Zambrowie przy..


Zobacz ogłoszenie

Pożyczka na wiosnę

Pożyczka na wiosnę na korzystnych warunkach! Bez BIK, Bez sprawdzania historii kredytowej, Bez zaświadczeń. Teraz nawet 20 000 zł! Możliwa spłata w..


Zobacz ogłoszenie

Przyjmę zlecenia remontowe.

Przyjmę zlecenia; szpachlowanie ,malowanie, adaptacja poddaszy,panele remonty mieszkań. Gwarantuję jakość wykonania usług. numer telefonu: 784..


Zobacz ogłoszenie

ZBIORNIKI DWUPŁASZCZOWE NA

ZAPRASZAMY DO ZAKUPU ZBIORNIKÓW DWUPŁASZCZOWYCH NA PALIWO. W OFERCIE POSIADAMY ZBIORNIKI O POJEMNOŚCI 2000L l 2500L. ZBIORNIKI STANDARDOWO..


Zobacz ogłoszenie

Dyskretny sponsoring.

! Poszukiwana jest zadbana 15-40 -latka, która chciałaby mieć okazję w tajemnicy, łatwo, miło i przyjemnie dorobić sobie własne Pieniądze, bez..


Zobacz ogłoszenie

Maszyny, części - wszystko dla

Zapraszamy do sklepu rolniczego „ROLNIK”.. Sklep znajduje się przy ul. Białostockiej 38 w Zambrowie (posesja ze stawem; wjazd od ulicy Wiśniowej -..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedaż Rowerów Zachodnich ,

W SPRZEDAŻY POSIADAMY ROWERY ZACHODNICH MAREK . ROWERY SA UŻYWANE, PO PRZEGLĄDZIE 100% SPRAWNE. rowery takich marek jak : -gazelle, -kalkhoff,..


Zobacz ogłoszenie

Doradca Klienta w Placówce

Doradca Klienta w Placówce Getin Noble Bank w Łomży Sieć franczyzowa Getin Banku zajmuje ważne miejsce w strategii Getin Noble Banku. Dzięki..


Zobacz ogłoszenie

Praca przy produkcji kołder.

Przyjmę osoby do pracy przy produkcji kołder. Nie potrzebna umiejętność szycia. Tylko osoby ze zdolnościami manualnymi. Osoby energiczne i..


Zobacz ogłoszenie

Lokal do wynajęcia

Oferuję do wynajęcia lokal przy ul. Świętokrzyskiej 9.


Zobacz ogłoszenie

Specjalista ds sprzedaży i

Elhurt-Elmet Sp. z o. o., firma o wieloletniej tradycji w handlu artykułami z branży elektrycznej i metalowej, lider na rynku, poszukuje Kandydatek..


Zobacz ogłoszenie

Doradca Klienta w PP Alior

Aktualnie poszukujemy kandydata do placówki partnerskiej Alior Banku w Zambrowie na stanowisko: Doradca Klienta. Zakres obowiązków: • aktywne..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedawca stacja paliw Lotos

Stacja Paliw Lotos w Zambrowie ul. Mazowiecka 2a od 01.04.2019 r. poszukuje pracownika na stanowisko: - kasjer/sprzedawca, Doświadczenie nie jest..


Zobacz ogłoszenie

Kierowca C+E na 1/2 etatu

Szukam kierowcy który chce dorobić weekendy lub w różne dni od poniedziałku do piątku , zestaw chłodniczy , szczegóły pod tel 518627490


Zobacz ogłoszenie

Przyjmę na staż

Przyjmę na staż w charakterze sprzedawcy w sklepie, przy ul. Raginisa 4.


Zobacz ogłoszenie

Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Zobacz ogłoszenie

poszukuję opiekunki/niani do

Szukam dziewczyny/kobiety do opieki nad 1,5 rocznym dzieckiem. Odpowiedzialnej, sumiennej z odpowiednim podejściem do dzieci. Osoby, które chciałby..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"