:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?Radni miejscy zebrali się na nadzwyczajnej sesji [retransmisja]

Rada Miasta Zambrów radni, Radni miejscy zebrali nadzwyczajnej sesji [retransmisja] - zdjęcie, fotografia
Portal zambrow.org 05/03/2019 15:18

Nadzwyczajna sesja Rady Miasta Zambrów trwała dzisiaj niespełna 8 minut. W tym czasie 19 radnych pochyliło się nad 1 uchwałą.

 

Na wniosek burmistrza zwołano dzisiaj nadzwyczajną sesję Rady Miasta. W obradach wzięło udział 19 radnych.

 

Po przyjęciu porządku sesji radni jednogłośnie przyjęli uchwałę, na mocy której gmina Miasto Zambrów przystąpi do wykonywania działalności telekomunikacyjnej w zakresie budowy i eksploatacji infrastruktury telekomunikacyjnej i sieci telekomunikacyjnych oraz nabywania praw do infrastruktury telekomunikacyjnej i sieci telekomunikacyjnych związanych z budową systemu monitoringu wizyjnego w naszym mieście.

 

W sprawach różnych radna Wioletta Walasek poruszyła problem braku szkół zawodowych w Zambrowie dla uczniów kończących w tym roku szkołę podstawową i gimnazjum. Zastępca burmistrza Bogdan Kamiński poinformował, że szkolnictwo ponadpodstawowe i ponadgimnazjalne nie leży w gestii Miasta i zobowiązał się do przekazania sprawy odpowiednim władzom.

 

Poniżej retransmisja z dzisiejszej nadzwyczajnej sesji Rady Miasta Zambrów.

                 

Reklama

Radni miejscy zebrali się na nadzwyczajnej sesji [retransmisja] komentarze opinie

 • gość 2019-03-05 19:49:27

  Kamiński do domu Libuda niedlugo

 • gość 2019-03-05 23:20:49

  A skąd ten Libuda się wziął? Czym się wyróżnił, zasłużył aby zająć miejsce po Kamińskim? To nazwisko jest ogółowi nieznane...

 • gość 2019-03-06 05:01:19

  Dwa roczniki uczniów przez trzy - cztery lata będą szły równolegle. Współczuję tej młodzieży i ich rodzicom. Może rozwiązanie dobre się znajdzie, ale ono powinno być znane u podstaw reformy i nie trzymać w napięciu i nerwach, skazywać ludzi na "jakoś tam będzie" .

 • gość 2019-03-06 05:05:47

  "Każdy absolwent szkoły podstawowej i gimnazjum będzie miał miejsce w szkole od 1 września 2019 roku - poinformowała minister Anna Zalewska podczas konferencji prasowej z udziałem wiceministra Macieja Kopcia i dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej Marcina Smolika. Szkoły są przygotowane na przyjęcie zwiększonej liczby uczniów, dysponują odpowiednią liczbą sal dydaktycznych i przygotowują większą liczbę klas (oddziałów). Centralna Komisja Egzaminacyjna jest przygotowana do przeprowadzenia egzaminów. Na bieżąco monitorujemy sytuację i wzmacniamy działania informacyjne."

 • gość 2019-03-06 07:18:09

  ja słyszałam, że jakiś Gawkowski będzie z-ca Burmistrza...

 • gość 2019-03-06 08:02:11

  nie będzie lepszego z-cy niż p. Kamiński

 • Gość - niezalogowany 2019-03-06 08:09:24

  [wulgaryzm usunięty] ale mamy speców w tej radzie. Nauczycielka nie zna właściwości organów odpowiedzialność za szkolnictwo w mieście! No ale choć jedną aktywna, bo reszta to tylko rączki podnosić potrafi. A takie ambitne plany były na ulotkach wyborczych!

 • Gość - niezalogowany 2019-03-06 08:13:05

  Każdy inny będzie lepszy od Kamińskiego.

 • gość 2019-03-06 09:25:41

  "Nauczycielka nie zna właściwości organów odpowiedzialność za szkolnictwo w mieście!" - i to stwierdzenie wzmocnione wulgarnym "[wulgaryzm usunięty]".... A kto ma się domagać odpowiedzialności za obowiązek samorządu, jakim jest: "zaspokajanie zbiorowych potrzeb danej wspólnoty samorządowej." Zbiorową potrzebą rodziców, uczniów i nauczycieli - jest poczucie bezpieczeństwa i jasność co do przyszłego kształcenia tych dwu równoległych roczników - które równoległe stały się nie z własnej winy. A teraz co? "Róbta co chceta? " Do kogo głos nauczycieli, rodziców i uczniów ma się zwrócić - jak nie "[wulgaryzm usunięty]"! do Samorządu? To ktoś się tu na czymś nie zna, a nie nauczycielka, pod adresem której ktoś bezsens swój wypisuje!

 • gość 2019-03-06 10:27:22

  To była nadzwyczajna rada, zwołana tylko w jednym celu. Nawet przewodniczący rady wspomniał, że nie był przewidziany punkt : sprawy różne, ale zapytał, wiec pani radna się zgłosiła i zapytała o to, co nurtuje ją i rodziców uczniów kończących gimnazjum i szkołę podstawową, bo nie wytrzyma do następnej rady. A narzekanie, że radni tylko rączki podnoszą jest bardzo nie na miejscu. Nie wszyscy, jak pajacyki pociągane za sznurki, podnoszą bezwolnie ręce, by zagłosować czasami "słusznie", jak chce władza wykonawcza w mieście. Patrzmy na radnych swoich okręgów, bo to oni załatwiają i rozwiązują nasze sprawy i każdego z osobna rozliczajmy, a nie jako zbiorowość, która tworzy jednolitą masę, wrzucaną do jednego wora.

 • gość 2019-03-06 11:28:49

  Swoich się zwykle chroni, do cudzych się zagląda :) Cudzołóstwo takie.

 • gość 2019-03-06 15:23:12

  Nawet popatrzcie Państwo na zdjęcie: tylko połowa Radnych patrzy w swoje, druga połowa zagląda do cudzego urządzenia :)

 • gość 2019-03-06 16:44:45

  Kierownik rejonu gddkia bedzie zastepca Kazimierza Zaslynal w Zambrowie remontem AWP ....a woda stoi wszedzie... Zapytajcie Pana naczelnika Laska co on wogole umie .... W PZD dziur nie umial zalatac a w mieście za rzadow obecnych naczelnikiem zostal Na Cieplowni smiali sie z niego

 • gość 2019-03-06 16:47:01

  Kierownik rejonu gddkia bedzie zastepca Kazimierza Zaslynal w Zambrowie remontem AWP ....a woda stoi wszedzie... Zapytajcie Pana naczelnika Laska co on wogole umie .... W PZD dziur nie umial zalatac a w mieście za rzadow obecnych naczelnikiem zostal Na Cieplowni smiali sie z niego i chlopaki porzucali prace bo ich kierownikiem taki zostal On nawet garnituru nosic nie umie

 • gość 2019-03-06 19:33:18

  Najbardziej nam doskwiera, kolegi zza biurka kariera.

 • gość 2019-03-06 19:56:22

  Ale coś w tym jest bo kiedyś ten Lasek jak rzadzil w powiecie to syf był zawsze na drogach powiatowych Teraz jest porzadek i fajnie są utrzymywane Nawet zima jest porządek Rosiak miał rację że to dziadostwo kiedyś rozwalił tzn zarzad dróg powiatu Lasek tam był bonzem i gówno przez tyle lat zrobił dobrego tylko pianę bił i wszystko PSL rządził w powiecie i dziadostwo było .... Chwała dla Jacha że to gówno w końcu rozwalił i robi się konkretna tam robotę

 • gość 2019-03-06 21:58:21

  W UM ledwie parę osób kompetentnych, reszta to po znajomości...

 • Kitaszewski - niezalogowany 2019-03-06 22:55:03

  Niech zgadnę. Pewnie jesteś jeden z tych kompetentnych, ale nie docenionych? W nawale konstruktywnych zajęć, potrafisz nawet znaleźć czas, na bezinteresowne obrzucanie innych błotem. Szacun.

 • gość 2019-03-07 12:04:03

  lin, mało znany do v sesji rady miasta częsc pierwsza https://www.youtube.com/watch?v=ZujvFicDCOw

 • gość 2019-03-07 18:43:04

  Tu nie ma znaczenia kto gdzie pracowal. Wazne zeby ta zmiana była dobra i kompetentni w końcu zaczeli pracować w urzedzie miasta.

Dodajesz jako: |

Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

holowanie aut usługi

HOLOWANIE AUT ORAZ MASZYN ROLNICZYCH 7 DNI W TYGODNIU


Zobacz ogłoszenie

Dom 120m2, działka 2038m2,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Dom wolnostojący, parterowy z poddaszem o powierzchni 120m2 położony w Czyżewie przy ul...


Zobacz ogłoszenie

Specjalista ds. obsługi

Do naszej fabryki okien w Starym Laskowcu poszukujemy kandydatów do pracy jako: Specjalista ds. obsługi klienta: Do głównych zadań osoby..


Zobacz ogłoszenie

Rozbiórka wyburzenie budynku w

Świadczymy kompleksowe usługi rozbiórek i wyburzeń domu, obory, budynku gospodarczego, użytkowego i innych obiektów. Działamy w tych miastach: -..


Zobacz ogłoszenie

Agregat uprawowo siewny

Przedmiotem sprzedaży jest nowy Agregat uprawowo-siewny 2,7m marki AGRO-LIFT. Agregat uprawowo-siewny bez hydropaku Wyposażenie standardowe: 1...


Zobacz ogłoszenie

dostępne od ręki - ZBIORNIK NA

ROLNIK SKLEP UL. BIAŁOSTOCKA 38, WJAZD OD ULICY WIŚNIOWEJ(asfaltowej) ZBIORNIK NA PALIWO DWUPŁASZCZOWY Dane techniczne: * Wysokość: 1990 mm *..


Zobacz ogłoszenie

Naprawa i regeneracja

Oferujemy Państwu zakup oraz naprawę alternatorów i rozruszników. Wysoką jakość usług gwarantuje dziesięcioletnie doświadczenie w branży..


Zobacz ogłoszenie

Mechanik samochodów

Mechanik samochodów ciężarowych Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy: • Bieżąca naprawa własnych samochodów ciężarowych • konserwacja części..


Zobacz ogłoszenie

Zabudowana działka przemysłowa

Sprzedam działkę przemysłową, zabudowaną, nr ewidenc. 1903/1 i 1903/2 o łączne powierzchni 1,0055ha, położoną na terenach produkcyjno-usługowych..


Zobacz ogłoszenie

Ekogroszek Extra transport hds

Zapraszamy do zakupu węgla EKOGROSZKU EXTRA. Parametry ekogroszku: -zawartość popiołu 5,5% - wartość opałowa 25-27 MJ/kg Węgiel suchy magazynowany..


Zobacz ogłoszenie

SERWIS KOMPUTEROWY SPEEDCOMP

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem: - KOMPUTERÓW - TELEWIZORÓW - TELEFONÓW - oraz wielu innych URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH Instalacja i..


Zobacz ogłoszenie

Pracownik biurowy

Telewizja Kablowa DIPOL Sp. z o. o. dostawca usług telewizji kablowej, dostępu do sieci Internet oraz telefonii stacjonarnej poszukuje kandydata na..


Zobacz ogłoszenie

FOLIA, SIATKA , SZNUREK DO

SKLEP HAPROL ZAPRASZA W NASZEJ OFERCIE M.IN -FOLIA DO SIANA I SŁOMY- BIAŁA, ZIELONA, CZARNA I PRZEZROCZYSTA STRETCH, 500 LUB 750 -SZNUREK DO PRAS I..


Zobacz ogłoszenie

profesjonalne tworzenie stron

Stworzę stronę WWW dla Twojej firmy, strony w pełni responsywne, optymalizacja pod SEO. Bezpłatna wycena. Szybka realizacja oraz w pełni..


Zobacz ogłoszenie

Działka 1,25 ha w Ngórkach

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 1,25 ha położona w miejscowości Nagórki-Jabłoń, gmina Zambrów. Grunty..


Zobacz ogłoszenie

Zatrudnimy magazyniera i

Drukarnia opakowań poszukuje pracownika na stanowisko magazyniera, jak również pracowników na inne stanowiska. Wymagane wykształcenie minimum..


Zobacz ogłoszenie

Opieka nad starszą panią 2

Praca dla miłej i uczciwej pani z podstawową znajomością języka niemieckiego lub angielskiego. Praca w okolicach Stuttgartu polegająca na opiece nad..


Zobacz ogłoszenie

Pożyczka bez sprawdzania

Pożyczka dla każdego bez BIK. Jeśli potrzebujesz dodatkowej gotówki na dowolny cel mamy dla Ciebie ofertę. - Nie pytamy o cel, - Pieniądze na..


Zobacz ogłoszenie

Praca na stanowisku doradcy

Poszukujemy osoby do pracy w charakterze doradcy klienta w Salonie NC+ w Galerii Bem w Zambrowie. Praca na cały etat ok 160h miesięcznie) w..


Zobacz ogłoszenie

Działka Wola Zambrowska

Sprzedam działkę z warunkami zabudowy o powierzchni 1000m2 ( 25x40) w Woli Zambrowskiej bezpośrednio położona przy drodze asfaltowej. Teren suchy i..


Zobacz ogłoszenie

Maszyny, części - wszystko dla

Zapraszamy do sklepu rolniczego „ROLNIK”.. Sklep znajduje się przy ul. Białostockiej 38 w Zambrowie (posesja ze stawem; wjazd od ulicy Wiśniowej -..


Zobacz ogłoszenie

Rowery zachodnich renomowanych

Zapraszamy w KAŻDĄ NIEDZIELĘ na KIERMASZ ROWEROWY od 10.30 - 13.00 Do zaoferowania Markowe rowery Holenderskie i Niemieckie. Rowery sprawdzone w..


Zobacz ogłoszenie

Budynek 452m2, działka 604m2,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: NOWA NIŻSZA CENA!!!!! Budynek mieszkalno-użytkowo-handlowy o powierzchni użytkowej 452m2..


Zobacz ogłoszenie

Altanka

Altana nowa ośmiokątna o przekątnej 3,20 m. Altanka wykonana jest w całości z drewna sosnowego. Stabilna solidna konstrukcja, słupy nośne o..


Zobacz ogłoszenie

Nowoczesny apartament w

Do wynajęcia nowoczesny apartament w Augustowie w ośrodku wczasowym Marina Borki nad jeziorem Necko. 2 sypialnie (4 pojedyncze łóżka z możliwością..


Zobacz ogłoszenie

CB RADIO montaż, strojenie,

Sprzedaż, montaż, naprawa i strojenie CB radia i anten. Sklep Planet ul. Białostocka 22d , Zambrów tel. 604419967


Zobacz ogłoszenie

Główna księgowa lub główny

Poszukujemy osoby na stanowisko: Główna/-y księgowa/-y Miejsce pracy: Zambrów, Firma Zorza, ul. Mazowiecka 57C OPIS STANOWISKA: prawidłowość i..


Zobacz ogłoszenie

Dyskretny zarobek.

! Hej popatrz - niby dlaczego nie miałabyś zarobić sobie Pieniędzy w lekki, miły i przyjemny sposób w całkowitej tajemnicy przed całym światem? Na..


Zobacz ogłoszenie

Naprawa komputerów i laptopów,

Zajmujemy się profesjonalnie: - naprawą komputerów - naprawą laptopów - naprawą telefonów - naprawą tabletów - naprawą nawigacji - naprawą..


Zobacz ogłoszenie

Pomoc przy pracach

Witam, poszukuję osoby na kilka dni do pomocy przy pracach przydomowych w gospodarstwie.


Zobacz ogłoszenie

Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Zobacz ogłoszenie

PIASEK ŻWIR CZARNOZIEM

Sprzedajemy piasek, żwir, czarnoziem, kruszywo drogowe i inne kruszywa. Sprawna obsługa i szybka dostawa to nasze priorytety. Zadzwoń: tel...


Zobacz ogłoszenie

Skuter ATX Motor Red Power

Sprzedam skuter firmy ATX Motor Red Power. Skuter mało jeżdżony, w dobrym stanie, jeździ bardzo dobrze, nic się nie psuje. Garażowany. Do skutera..


Zobacz ogłoszenie

Pracownik produkcyjny

Do naszej fabryki okien w Starym Laskowcu poszukujemy kandydatów do pracy jako: Zadania: • Praca na super nowoczesnej hali produkcyjnej, • Prace..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam dom w malowniczej

Sprzedam dom jednorodzinny -dworek wolnostojący z poddaszem użytkowym, położony w Wiśniewie w bliskiej odległości od Zambrowa (4 km). Posiadłość..


Zobacz ogłoszenie

Naprawa komputerów Pogotowie

> Darmowa Diagnoza na miejscu w firmie > Kompleksowa Naprawa i Modernizacja Komputerów PC i Laptopów > Czyszczenie i Konserwacja >..


Zobacz ogłoszenie

PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


Zobacz ogłoszenie

praca dla murarzy

Poszukujemy murarzy i pomocników murarzy z własną działalnością. Stawka godzinowa dla murarza 23€, pomocnika 18€. Praca w Antwerpii. Zapewniamy..


Zobacz ogłoszenie

Pomoc operatora

Do naszej fabryki okien w Starym Laskowcu poszukujemy kandydatów do pracy jako: Pomoc operatora Zadania: ‒ obsługa maszyn produkcyjnych, -..


Zobacz ogłoszenie

Meble na wymiar. Kuchnie,

Murawski Furniture z wieloletnim doświadczeniem w branży meblarskiej zajmującą się projektowaniem i tworzeniem różnego rodzaju mebli na wymiar tj..


Zobacz ogłoszenie

TYLKO TERAZ!

TYLKO W SALONIE NC+ W GALERII BEM PAKIET 155 KANAŁÓW (DODATKOWO HBO ZA DARMO) ZA 36,66 ZŁ MIESIĘCZNIE! UMOWA TYLKO NA 18 MIESIĘCY PRZYJDŹ I ZAPYTAJ..


Zobacz ogłoszenie

Mieszkanie 3-pokojowe, I

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 58,94m2 położone na I piętrze w bloku z cegły przy Placu..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"