:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?teraz 17°C
powietrze B. dobre

Radni Gminy Zambrów spotkali się po raz czwarty w tej kadencji [retransmisja]

Rada Gminy Zambrów radni, Radni Gminy Zambrów spotkali czwarty kadencji [retransmisja] - zdjęcie, fotografia
Portal zambrow.org 12/02/2019 12:29

IV sesja Rady Gminy Zambrów miała miejsce dzisiaj, 12 lutego w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Zambrowie. W obradach udział wzięło 14 radnych.

 

Na początku dzisiejszej sesji radni jednogłośnie przyjęli propozycję Sekretarza Gminy Zambrów w sprawie dodania do porządku dzisiejszych obrad projektów uchwał dotyczących wieloletniej prognozy finansowej na lata 2019-2022, zmian w budżecie Gminy na 2019 rok oraz wskazania wstępnej lokalizacji przystanków komunikacyjnych na terenie gminy.

 

Po przyjęciu przez radnych protokołu z poprzedniej sesji, Sekretarz Gminy Zambrów Bogdan Pac przedstawił informację dotyczącą działalności wójta w okresie międzysesyjnym. Mówił m.in. o trwających testach czytników e-dowodów, poszukiwaniach sprzętu do automatycznej obsługi medialnej sesji oraz spotkaniach sprawozdawczych jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Zambrów.

 

Następnie radni pochylili się nad projektami uchwał. W pierwszej kolejności pod dyskusję poddane zostały uchwały dotyczące wieloletniej prognozy finansowej Gminy na lata 2019-2022 oraz budżetu Gminy na 2019 rok. Projekty te przewidują zmiany spowodowane m.in. planami rozbudowy Szkoły Podstawowej w Wiśniewie, dofinansowania zakupu wozu dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Przeździecku-Mroczkach, instalacji kamer przy stacji uzdatniania wody w Łosiach-Dołęgach, odwodnienia terenu przy świetlicy w Ładach Polnych, przydzielenia stypendiów sportowych dla uzdolnionych uczniów czy zwiększenia kwot przeznaczonych na plac zabaw przy Szkole Podstawowej w Osowcu. Dyskusję wśród radnych wzbudził podział środków na remonty dróg w gminie. Pomimo tego uchwały te zostały podjęte jednogłośnie.

 

Trzecia uchwała, nad którą pochylili się dziś radni, dotyczyła Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Zambrów w 2019 r. Przewiduje ona m.in. dofinansowanie w wysokości 50% poniesionych kosztów (lecz nie więcej niż 150 zł) sterylizacji 40 suczek i 30 kotek. Realizacją tego zadania, jak i całodobową opieką weterynaryjną w przypadkach zdarzeń drogowych z udziałem zwierząt, w ramach Programu zajmie się Zambrowskie Centrum Weterynaryjne - Lecznica Zwierząt Sławomir Piotrowski w Zambrowie przy ul. Bema 2c. Odławianiem bezdomnych zwierząt z terenu Gminy Zambrów zgodnie z przyjętym Programem będzie zajmować się Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Dworakowska Grażyna Jadwiga z siedzibą w Radysach.

 

W kolejnym punkcie dzisiejszych obrad radni postanowili nie wyodrębniać funduszu sołeckiego w budżecie gminy na rok budżetowy 2020. Gminę Zambrów jako jednostkę administracyjną tworzy 71 miejscowości, w których działa 70 samorządów wiejskich (sołectw). Przy tak rozbudowanym systemie samorządu wsi, Rada Gminy Zambrów uznała za niezasadne ekonomicznie i organizacyjnie tworzenie funduszu sołeckiego.

 

Następnie przyjęto uchwały w sprawach:

- zasad, trybu przyznawania, pozbawiania i wysokości stypendiów sportowych dla mieszkańców gminy,

- Kalendarza Imprez Kulturalnych, Sportowych i Rekreacyjnych organizowanych przez Gminę Zambrów w 2019 r.,

- uznania za bezzasadną skargi na działalność Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zambrowie  w przedmiocie niewłaściwego potraktowania jednej z interesantek Ośrodka oraz używania gróźb kierowanych pod jej adresem,

- samorządowego programu przyznającego uprawnienia członkom rodzin wielodzietnych Gminy Zambrów „Gmina Zambrów przyjazna Rodzinie 3+”, zmieniająca brzmienie punktu dotyczącego definicji rodziny wielodzietnej,

- ramowych planów pracy Komisji Rady na rok 2019,

- wstępnej lokalizacji przystanków komunikacyjnych w Sasinach i Długoborzu.

 

Na zakończenie Przewodnicząca Rady Gminy Zambrów Jolanta Wielgat poinformowała o możliwości zapoznania się ze sprawozdaniem dotyczącym wynagrodzeń nauczycieli zatrudnionych w placówkach podległych Gminie Zambrów. Ponadto Sekretarz Gminy Zambrów Bogdan Pac zachęcał do udziału w balu charytatywnym, jaki ma się dobyć 2 marca. Impreza ma na celu wsparcie finansowe leczenia mieszkanki Starego Krajewa 12-letniej Moniki Sawickiej, u której stwierdzono guza śródmózgowego.

 

Dla tych z Państwa, którzy z jakichś powodów nie mogli uczestniczyć w dzisiejszej IV sesji Rady Gminy Zambrów, poniżej udostępniamy retransmisję obrad:

 

               

Reklama

Radni Gminy Zambrów spotkali się po raz czwarty w tej kadencji [retransmisja] komentarze opinie

 • gość 2019-02-12 16:31:30

  Mam nadzieje ze nieobecny wiceprzewodnczacy Gromek bedzie mial potracone z diety
  W tej sprawie pismo oficjalne do tego Kosa skieruje

 • Gość - niezalogowany 2019-02-12 21:42:01

  To i kos, powinien mieć potrącony.

 • Gość - niezalogowany 2019-02-12 21:48:49

  Szanowny Panie bezradny z pokrytego.
  Z Pana niepowaznej wypowiedzi łatwo wywnioskować ile były warte ustalenia przedwyborcze z łaskawie nam panującym Jarosławem K.

 • gość 2019-02-13 06:00:58

  Do Pani, która w artykule nazwana została : "jedną z interesantek Ośrodka" .... To, że potraktowano Panią jak potraktowano (nie Panią jedną) (i nie tylko w tym Ośrodku) - nie jest w naszym kraju niczym zaskakującym ani oburzającym - natomiast jest bezzasadnym, że o to w ogóle można mieć pretensje.... To, że my - kobiety w tym kraju - tak jesteśmy traktowane, wynika z tego, że jesteśmy kobietami oraz nasz żal z powodu takiego traktowania - także wynika z tego, że jesteśmy kobietami. Dlatego wszystkie nasze pretensje są bezzasadne, ale Wielkie Dzięki Wielkiej Radzie - że w ogóle upubliczniła tę naszą Wielką Bezzasadność, czyniąc ją uchwałą. Gmina Kołaki pokazała światu sołtysa, który do radnej mówi ("przykładowo"): Jest pani brzydka, jest pani skończona..., a gmina Zambrów pokazała światu mur, który stoi za bezzasadnie oskarżanym, Dyrektorem. Pan Dyrektor jest wdzięczny temu murowi za wsparcie... A ja jestem wdzięczna Pani, że tę skargę wniosła, że mimo gróźb kierowanych pod Pani adresem - nie przestraszyła się! Powiem, że skarg - nie tyle na Dyrektora, co na Ośrodek pomrukiwanych cicho i w tajemnicy - jest więcej.....Ludzie pamiętają wszystko, przychodzi czas, kiedy - upokorzeni - doczekują momentu, gdy mogą powiedzieć: Pan Bóg nie rychliwy,ale sprawiedliwy....

 • gość 2019-02-13 06:11:16

  Dodam na marginesie - już tak zupełnie fantazyjnie - że gdyby jakimś cudem odmieniły się role i to obecny Pan Dyrektor stałby się jednym z Pani interesantów - doznane przez Panią "bezzasadne" żale - nie zmieniłyby Pani w groźną i sadystyczną np. Julię Brystigerową??? nie odpłaciłaby Pani temu i przy okazji innym panom pięknym za nadobne? takie mam wrażenie, że coraz więcej kobiet bezwzględnie spłaca swój dług upokorzeń......

 • gość 2019-02-13 06:28:38

  Na czym polega upokorzenie? A np. na tym, że chcę załatwić jakąś sprawę , przychodzę do jakiegoś urzędu, grzecznie wyjaśniam, proszę o załatwienie tej sprawy i grzecznie wychodzę uprzejmie poinformowana, że się nie da.... Wkurzony mąż - recydywista - wpada do tegoż urzędu, chwyta niemal za grdykę urzędasa , wpycha mu w łapę - "k...!!! da się".... ???!!! ... Po czym kiwa mi świstkiem przed oczami - masz sieroto! dało się? Ma celne rozeznanie - kogo pod buta, a komu wazelinę i przeważnie wszystko udaje mu się załatwić!

 • Gość - niezalogowany 2019-02-13 07:59:22

  To jak z naszym Jarkiem, trza go porządnie w dupkę kopnąć żeby coś załatwić,
  Panie z wiśniewa:) do dzieła...

 • Gość - niezalogowany 2019-02-13 08:09:02

  Panie radny - K. W.
  To że jest Pan chamski, to wiedzą nieliczni. Cieszę się że zechciał Pan zaprezentować swoje osobę publicznie na sesji. Wyborcy wiedzą kto obiecał salę gimnastyczną i kto teraz blokuje wpisanie jej do budżetu.
  Popija Pan z nim wóde, a na sesji zgrywa pajaca, brawo.

 • gość 2019-02-13 08:21:02

  Proszę Pana, żeby coś załatwić, to z innym Panem Jarkiem trzeba najpierw rozmawiać... :)

 • gość 2019-02-13 08:26:26

  Pić to większość lubi.Ale otworzyć usta na sesji to już nie wspomni żaden o obietnicach.Tylko potulnie rączka w górę , dietka i do domu.

 • gość 2019-02-13 08:30:12

  ale o co chodzi ?

 • Gość - niezalogowany 2019-02-13 09:57:36

  O to że rządzą nami durnie.

 • Gość - niezalogowany 2019-02-13 10:10:39

  A o samochodzie strażackim do Porytego już nie wspomnieli a Wójt obiecał i tylko pewnie obietnica zostanie jak z placem zabaw

 • Gość - niezalogowany 2019-02-13 10:46:33

  Wystarczy że na mroczki za 100 000 kupię,
  Panie wojcie proszę powiedzieć publicznie kto poza laskowcem i zbrzeznica wyjeżdża do akcji...?

 • Gość - niezalogowany 2019-02-13 10:51:24

  Chodzi o to że przed wyborami był koncert życzeń, a teraz szara budżetową rzeczywistość.
  Jak tam Panie wojcic. :)
  Obiecanki macanki a głupiemu stoi.

 • Gość - niezalogowany 2019-02-13 10:51:27

  Skarzyn

 • gość 2019-02-13 11:12:02

  Jak na razie najwięcej się stawia w Stolicy! To stamtąd ściągają ile się da i z kogo się da - nie ma mowy, żeby coś większego ściągnąć na peryferia,a już dużą sztuką byłoby nie dać się im - tym cwaniakom - wydoić! Prezes podpowiedział zambrowianom, do kogo mają się zwracać w potrzebie, kto ma możliwość cokolwiek załatwić - do córki generała! Nieobecnej, nieuchwytnej... ale macie przecież możliwość kontaktu za pośrednictwem Pana Posła! Moim zdaniem naciskać powinno się na biuro poselskie :)

 • gość 2019-02-13 17:10:20

  Proponuje przypilnowac kierowcy z urzedu gminy
  W godzinach pracy nie robi tego co trzeba
  A karty drogowe powinien codziennie mu pan zastepca mysliwy podpisywac i kontrolowac
  Ale niedlugo NIK to sprawdzi

 • gosc - niezalogowany 2019-02-13 17:27:16

  Czego pan radny szukał pod stołamy ,może jarka bo schował sie na sesje żeby radni nie widzieli gdzie jest.

 • gość 2019-02-13 17:37:45

  Kierowce to prawda powinno sie kontrolować bo jeżdzi jak chce i gdzie chce.

 • gość 2019-02-13 18:47:51

  Co oni maja sie z tymi przystankami ??
  Kolejna sesja i znowu przystanki
  Mam nadzieje ze to nie jest jakis blad urzedniczy wojta ze w chwili obecnej nasze dzieci wsiadaja do autobusow w miejscach do tego nieprzeznaczonych ??
  Jutro bo dzisiaj juz nie ma czasu ale bede alarmowala na policji zeby sprawdzili gdzie te autobusy zatrzymuja sie po nasze dzieci i czy robia to zgodnie z obowiazujacym prawem

 • heniek - niezalogowany 2019-02-13 19:00:56

  Barcelona - On i Ona ....
  On juz gdzies daleko ...ktos mówił, że w Wiznie,
  A Ona ....chyba na zambrowskiej mieliznie ;)
  A Ja tam wtedy z nimi byłem ...soków nie piłem

 • Gość - niezalogowany 2019-02-14 07:27:22

  Maleństwo - On i one.
  Slodkie dzierlatki...?
  Nie to kragle Sasiatki.
  Wieczór strzelił, noc zerwana
  Która dzisiaj zkotlowana.?

 • gość 2019-02-14 08:10:36

  Zmaltretowana. Z samego rana, niewyspana. Z nocy koszmarów, z przemocy - mdlejąca, na nogi wstająca, do kamieniołomu człapiąca - odczłowieczona w trzecim świecie - to ona - kochanka i żona - to ona, do kieratu zaprzężona, skończona, była kobyła! ale się zmyła! I co - damski kacie zwycięzco? Skąd TYŚ się przypałętał na tym świecie? gadzie! cudzołożniku - z rogami byku!!!!

 • gość 2019-02-14 09:17:12

  Jeszcze dopiszę TY SZKODNIKU! w tym moim poetyckim pamiętniku :)

 • Gość - niezalogowany 2019-02-14 11:08:43

  Potwierdzam i popieram, kierowca firmowym Vivaro zasuwa po wioskach jak naćpany. Może ktoś z radnych poruszy temat na sesji?

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Specjalista ds. sprzedaży i

Elhurt-Elmet Sp. z o. o., firma o wieloletniej tradycji w handlu artykułami z branży elektrycznej i metalowej, lider na rynku, poszukuje Kandydatek..


Działka 1,98 ha

Działki gruntu o łącznej powierzchni 1,987 ha położone w Pstrągach-Gniewotach , gmina Zambrów. Grunty z możliwością zagospodarowania na różne cele...


Sprzedam Mieszkanie

Sprzedam Mieszkanie na ulicy Magazynowej, metraż 70m2, 2 pokoje z kuchnią, mieszkanie na II piętrze. W bloku znajduje się domofon. Mieszkanie w..


Bramy panelowe, palisadowe,

CENTRUM OGRODZEŃ MICHALSKI oferuje kompleksowo ogrodzenia: -panelowe -palisadowe -aluminiowe -betonowe -metalowe zdobione -ze sztachet..


Dom 100m2, działka 2100m2,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Dom parterowy, murowany o powierzchni 100m2 położony w wsi Nagórki-Jabłoń, zaledwie kilka..


Brama Wjazdowa Przesuwna

Brama wjazdowa przesuwna panelowa o wymiarach 6000 x 2030 mm ocynkowana ogniowo oraz pomalowana proszkowo. Możliwość założenia automatu. Jesteśmy..


Nowa kablówka telewizja w

Pakiety z Internetem już od 55zł, bez talerza, bez zawieszania się, w pełni cyfrowa kablówka na światłowodach. Sprawdź:..


WĘGIEL, BRYKIET, PELLET

SKŁAD OPAŁU W WIŚNIEWIE k/ZAMBROWA OFERUJE: * WĘGIEL KOSTKA, ORZECH, * PELLET DRZEWNY EN PLUS A1 CERTYFIKOWANY * PELLET PREMIUM CERTYFIKOWANY *..


Ekogroszek EXTRA PREMIUM +.

Polecamy Państwu ekogroszek o doskonałych parametrach : -wartość opałowa 26-28 MJ/kg - zawartość popiołu do 5% -- siarka 0,50%. Warunki transportu..


Budynek użytkowy 452m2, Aleja

City-Biuro Nieruchomości: Budynek mieszkalno-użytkowo-handlowy o powierzchni użytkowej 452m2 położony przy Aleji Wojska Polskiego w Zambrowie...


transport maszyn ciągników

Szukasz oferty transportowej w Zambrowie, w okolicy? Zapewniamy sprawną i szybką usługę transportową maszyn, ciągników, lokalny transport..


Terapia falą uderzeniową

Zapraszam na zabiegi terapii falą uderzeniową. Jest to nieinwazyjne, nowoczesne rozwiązanie do eliminowania przewlekłego bólu występującego w..


Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Magazynier - kierowca

Hurtownia materiałów budowlanych i wykończeniowych Chemix Sp. z o.o. w Zambrowie zatrudni osobę na stanowisko Magazynier - kierowca Od kandydatów..


Przyjmę kierowcę c+e

Zatrudnię kierowcę z kategorią C+E, jazda z naczepą firanką po Polsce. telefon: 666 328 277


Ocieplanie Poddaszy Pianą Pur

Docieplamy natryskowo pianą otwarto i zamknięto komórkową: poddasza,magazyny, hale,garaże,fundamenty itp. Główne zalety piany to:brak mostków..


Piasek Zambrów - transport

Sprzedajemy piasek, żwir, czarnoziem, kruszywo drogowe i inne kruszywa. piach, kruszywa z transportem w Zambrowie, Kołakach, Szumowie, Rutkach i..


Ekogroszek Eco Power

Wartość opałowa 24-25 MJ/kg, zawartość popiołu ok 7%-9%, uziarnienie 8-25 mm. Pakowany w worki 25kg* 40 sztu/ paleta. Warunki transportu do..


Obyspniki na pryzmy - nowa

Sklep ROLNIK Mioduszewski, wjazd od ulicy Wiśniowej Nowa dostawa obsypników na pryzmy Zapraszamy Dodatkowo oferujemy folię na pryzmy, siatkę na..


Usługi maszynami budowlanymi

Świadczy usługi maszynami budowlanymi, tj. koparki, koparko-ładowarki, wywrotki. Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż materiały budowlane tj...


Kupujemy samochody,my płacimy

Kupujemy samochody w bardzo dobrym stanie, z mniejszymi lub większymi wadami także auta powypadkowe ,bez opłat,angliki,motory,przyczepy..


SPRZEDAM LAS w KOŁAKI

Mam do sprzedania LAS MIESZANY, o powierzchni 1,21 ha. Zapraszam. Tel. kontaktowy 515 279 804.


Światłowodowy Internet w

Internet bez zawieszania, gwarancja prędkości, szybko, solidnie. Sprawdź nas w blokach: https://arcynet.pl/internet-do-bloku-24m/ albo w domkach..


Mieszkanie 4 pokoje, 71 Pułk

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 56,20m2 położone na IV piętrze w bloku przy ul. 71 Pułku Piechoty w..


Węgiel kamienny kostka 640

Posiadamy w sprzedaży węgiel o parametrach -wartość opałowa 24-25 MJ/kg -zawartość popiołu od 6% do 8% Posiadamy samochody samowyładowcze. Warunki..


Mieszkanie 71,66m2,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 71,66 m2 położone na VI piętrze w bloku z windą przy ul. Papieża Jana..


Sprzedam dom

Sprzedam dom w miejscowości Tybory Olszewo.gotowy do zamieszkania nie wymagający wkładu finansowego, działka ok 15 ar. Na dole kuchnia z salonem,..


Sprzedam Mieszkanie 72 m2 w

Sprzedam mieszkanie o pow. 72,8 m2 na II piętrze z dużym balkonem w Zambrowie przy ul. Wyszyńskiego. Mieszkanie ładne i czyste, po remoncie. Gotowe..


Dowozy Pizzeria

Potrzebny kierowca do pracy na dowozy w Pizzerii Perfetto. Bardzo dobre warunki pracy. Po więcej informacji prosimy dzwonić pod nr 604 461 261...


Naprawa komputerów i laptopów,

Zajmujemy się profesjonalnie: - naprawą komputerów - naprawą laptopów - naprawą telefonów - naprawą tabletów - naprawą nawigacji - naprawą..


Mieszkanie 56,20m2,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 56,20m2 położone na parterze w bloku przy ulicy 71 Pułu Piechoty w..


PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


Praca na stanowisku doradcy

Poszukujemy doradcy klienta do Salonu Canal+ w Zambrowie na niepełny etat (ok 120-130h miesięcznie). Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+prowizja)...


Usługi koparką Zambrów

Świadczymy usługi koparką oraz koparko ładowarką w Zambrowie, Szumowie, Kołakach Kościelnych i Rutkach oraz okolicy. Cały powiat zambrowski. Nasi..


Alarmy, domofony, monitoring,

Alarmy, monitoring, automatyka domowa -instalacje alarmowe -instalacje elektryczne -napędy do bram -automatyka domowa -sterowanie z poziomu..


Wynajmę lokale użytkowe przy

Oferuję do wynajęcia lokale użytkowe o powierzchni: -226 m2 oraz -232 m2 przy Alei Wojska Polskiego nr 37B. Możliwość indywidualnej aranżacji..


Rozbiórki Zambrów wyburzenia

Wykonujemy wyburzenia i rozbiórki budynków gospodarczych, przemysłowych i rolniczych (w tym obór rolniczych) na terenie Zambrowa, Szumowa, Kołak..


Meble na wymiar. Kuchnie,

Meble na wymiar. Kuchnie, szafy, garderoby, zabudowy itp. Wysoka jakość wykonania. Bogaty wybór materiałów. Dogodne terminy realizacji. Strona na FB..


Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"