:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?Radni Gminy Zambrów spotkali się po raz czwarty w tej kadencji [retransmisja]

Rada Gminy Zambrów radni, Radni Gminy Zambrów spotkali czwarty kadencji [retransmisja] - zdjęcie, fotografia
12/02/2019 12:29

IV sesja Rady Gminy Zambrów miała miejsce dzisiaj, 12 lutego w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Zambrowie. W obradach udział wzięło 14 radnych.

 

Na początku dzisiejszej sesji radni jednogłośnie przyjęli propozycję Sekretarza Gminy Zambrów w sprawie dodania do porządku dzisiejszych obrad projektów uchwał dotyczących wieloletniej prognozy finansowej na lata 2019-2022, zmian w budżecie Gminy na 2019 rok oraz wskazania wstępnej lokalizacji przystanków komunikacyjnych na terenie gminy.

 

Po przyjęciu przez radnych protokołu z poprzedniej sesji, Sekretarz Gminy Zambrów Bogdan Pac przedstawił informację dotyczącą działalności wójta w okresie międzysesyjnym. Mówił m.in. o trwających testach czytników e-dowodów, poszukiwaniach sprzętu do automatycznej obsługi medialnej sesji oraz spotkaniach sprawozdawczych jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Zambrów.

 

Następnie radni pochylili się nad projektami uchwał. W pierwszej kolejności pod dyskusję poddane zostały uchwały dotyczące wieloletniej prognozy finansowej Gminy na lata 2019-2022 oraz budżetu Gminy na 2019 rok. Projekty te przewidują zmiany spowodowane m.in. planami rozbudowy Szkoły Podstawowej w Wiśniewie, dofinansowania zakupu wozu dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Przeździecku-Mroczkach, instalacji kamer przy stacji uzdatniania wody w Łosiach-Dołęgach, odwodnienia terenu przy świetlicy w Ładach Polnych, przydzielenia stypendiów sportowych dla uzdolnionych uczniów czy zwiększenia kwot przeznaczonych na plac zabaw przy Szkole Podstawowej w Osowcu. Dyskusję wśród radnych wzbudził podział środków na remonty dróg w gminie. Pomimo tego uchwały te zostały podjęte jednogłośnie.

 

Trzecia uchwała, nad którą pochylili się dziś radni, dotyczyła Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Zambrów w 2019 r. Przewiduje ona m.in. dofinansowanie w wysokości 50% poniesionych kosztów (lecz nie więcej niż 150 zł) sterylizacji 40 suczek i 30 kotek. Realizacją tego zadania, jak i całodobową opieką weterynaryjną w przypadkach zdarzeń drogowych z udziałem zwierząt, w ramach Programu zajmie się Zambrowskie Centrum Weterynaryjne - Lecznica Zwierząt Sławomir Piotrowski w Zambrowie przy ul. Bema 2c. Odławianiem bezdomnych zwierząt z terenu Gminy Zambrów zgodnie z przyjętym Programem będzie zajmować się Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Dworakowska Grażyna Jadwiga z siedzibą w Radysach.

 

W kolejnym punkcie dzisiejszych obrad radni postanowili nie wyodrębniać funduszu sołeckiego w budżecie gminy na rok budżetowy 2020. Gminę Zambrów jako jednostkę administracyjną tworzy 71 miejscowości, w których działa 70 samorządów wiejskich (sołectw). Przy tak rozbudowanym systemie samorządu wsi, Rada Gminy Zambrów uznała za niezasadne ekonomicznie i organizacyjnie tworzenie funduszu sołeckiego.

 

Następnie przyjęto uchwały w sprawach:

- zasad, trybu przyznawania, pozbawiania i wysokości stypendiów sportowych dla mieszkańców gminy,

- Kalendarza Imprez Kulturalnych, Sportowych i Rekreacyjnych organizowanych przez Gminę Zambrów w 2019 r.,

- uznania za bezzasadną skargi na działalność Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zambrowie  w przedmiocie niewłaściwego potraktowania jednej z interesantek Ośrodka oraz używania gróźb kierowanych pod jej adresem,

- samorządowego programu przyznającego uprawnienia członkom rodzin wielodzietnych Gminy Zambrów „Gmina Zambrów przyjazna Rodzinie 3+”, zmieniająca brzmienie punktu dotyczącego definicji rodziny wielodzietnej,

- ramowych planów pracy Komisji Rady na rok 2019,

- wstępnej lokalizacji przystanków komunikacyjnych w Sasinach i Długoborzu.

 

Na zakończenie Przewodnicząca Rady Gminy Zambrów Jolanta Wielgat poinformowała o możliwości zapoznania się ze sprawozdaniem dotyczącym wynagrodzeń nauczycieli zatrudnionych w placówkach podległych Gminie Zambrów. Ponadto Sekretarz Gminy Zambrów Bogdan Pac zachęcał do udziału w balu charytatywnym, jaki ma się dobyć 2 marca. Impreza ma na celu wsparcie finansowe leczenia mieszkanki Starego Krajewa 12-letniej Moniki Sawickiej, u której stwierdzono guza śródmózgowego.

 

Dla tych z Państwa, którzy z jakichś powodów nie mogli uczestniczyć w dzisiejszej IV sesji Rady Gminy Zambrów, poniżej udostępniamy retransmisję obrad:

 

               

Reklama

Radni Gminy Zambrów spotkali się po raz czwarty w tej kadencji [retransmisja] komentarze opinie

 • gość 2019-02-12 16:31:30

  Mam nadzieje ze nieobecny wiceprzewodnczacy Gromek bedzie mial potracone z diety W tej sprawie pismo oficjalne do tego Kosa skieruje

 • Gość - niezalogowany 2019-02-12 21:42:01

  To i kos, powinien mieć potrącony.

 • Gość - niezalogowany 2019-02-12 21:48:49

  Szanowny Panie bezradny z pokrytego. Z Pana niepowaznej wypowiedzi łatwo wywnioskować ile były warte ustalenia przedwyborcze z łaskawie nam panującym Jarosławem K.

 • gość 2019-02-13 06:00:58

  Do Pani, która w artykule nazwana została : "jedną z interesantek Ośrodka" .... To, że potraktowano Panią jak potraktowano (nie Panią jedną) (i nie tylko w tym Ośrodku) - nie jest w naszym kraju niczym zaskakującym ani oburzającym - natomiast jest bezzasadnym, że o to w ogóle można mieć pretensje.... To, że my - kobiety w tym kraju - tak jesteśmy traktowane, wynika z tego, że jesteśmy kobietami oraz nasz żal z powodu takiego traktowania - także wynika z tego, że jesteśmy kobietami. Dlatego wszystkie nasze pretensje są bezzasadne, ale Wielkie Dzięki Wielkiej Radzie - że w ogóle upubliczniła tę naszą Wielką Bezzasadność, czyniąc ją uchwałą. Gmina Kołaki pokazała światu sołtysa, który do radnej mówi ("przykładowo"): Jest pani brzydka, jest pani skończona..., a gmina Zambrów pokazała światu mur, który stoi za bezzasadnie oskarżanym, Dyrektorem. Pan Dyrektor jest wdzięczny temu murowi za wsparcie... A ja jestem wdzięczna Pani, że tę skargę wniosła, że mimo gróźb kierowanych pod Pani adresem - nie przestraszyła się! Powiem, że skarg - nie tyle na Dyrektora, co na Ośrodek pomrukiwanych cicho i w tajemnicy - jest więcej.....Ludzie pamiętają wszystko, przychodzi czas, kiedy - upokorzeni - doczekują momentu, gdy mogą powiedzieć: Pan Bóg nie rychliwy,ale sprawiedliwy....

 • gość 2019-02-13 06:11:16

  Dodam na marginesie - już tak zupełnie fantazyjnie - że gdyby jakimś cudem odmieniły się role i to obecny Pan Dyrektor stałby się jednym z Pani interesantów - doznane przez Panią "bezzasadne" żale - nie zmieniłyby Pani w groźną i sadystyczną np. Julię Brystigerową??? nie odpłaciłaby Pani temu i przy okazji innym panom pięknym za nadobne? takie mam wrażenie, że coraz więcej kobiet bezwzględnie spłaca swój dług upokorzeń......

 • gość 2019-02-13 06:28:38

  Na czym polega upokorzenie? A np. na tym, że chcę załatwić jakąś sprawę , przychodzę do jakiegoś urzędu, grzecznie wyjaśniam, proszę o załatwienie tej sprawy i grzecznie wychodzę uprzejmie poinformowana, że się nie da.... Wkurzony mąż - recydywista - wpada do tegoż urzędu, chwyta niemal za grdykę urzędasa , wpycha mu w łapę - "k...!!! da się".... ???!!! ... Po czym kiwa mi świstkiem przed oczami - masz sieroto! dało się? Ma celne rozeznanie - kogo pod buta, a komu wazelinę i przeważnie wszystko udaje mu się załatwić!

 • Gość - niezalogowany 2019-02-13 07:59:22

  To jak z naszym Jarkiem, trza go porządnie w dupkę kopnąć żeby coś załatwić, Panie z wiśniewa:) do dzieła...

 • Gość - niezalogowany 2019-02-13 08:09:02

  Panie radny - K. W. To że jest Pan chamski, to wiedzą nieliczni. Cieszę się że zechciał Pan zaprezentować swoje osobę publicznie na sesji. Wyborcy wiedzą kto obiecał salę gimnastyczną i kto teraz blokuje wpisanie jej do budżetu. Popija Pan z nim wóde, a na sesji zgrywa pajaca, brawo.

 • gość 2019-02-13 08:21:02

  Proszę Pana, żeby coś załatwić, to z innym Panem Jarkiem trzeba najpierw rozmawiać... :)

 • gość 2019-02-13 08:26:26

  Pić to większość lubi.Ale otworzyć usta na sesji to już nie wspomni żaden o obietnicach.Tylko potulnie rączka w górę , dietka i do domu.

 • gość 2019-02-13 08:30:12

  ale o co chodzi ?

 • Gość - niezalogowany 2019-02-13 09:57:36

  O to że rządzą nami durnie.

 • Gość - niezalogowany 2019-02-13 10:10:39

  A o samochodzie strażackim do Porytego już nie wspomnieli a Wójt obiecał i tylko pewnie obietnica zostanie jak z placem zabaw

 • Gość - niezalogowany 2019-02-13 10:46:33

  Wystarczy że na mroczki za 100 000 kupię, Panie wojcie proszę powiedzieć publicznie kto poza laskowcem i zbrzeznica wyjeżdża do akcji...?

 • Gość - niezalogowany 2019-02-13 10:51:24

  Chodzi o to że przed wyborami był koncert życzeń, a teraz szara budżetową rzeczywistość. Jak tam Panie wojcic. :) Obiecanki macanki a głupiemu stoi.

 • Gość - niezalogowany 2019-02-13 10:51:27

  Skarzyn

 • gość 2019-02-13 11:12:02

  Jak na razie najwięcej się stawia w Stolicy! To stamtąd ściągają ile się da i z kogo się da - nie ma mowy, żeby coś większego ściągnąć na peryferia,a już dużą sztuką byłoby nie dać się im - tym cwaniakom - wydoić! Prezes podpowiedział zambrowianom, do kogo mają się zwracać w potrzebie, kto ma możliwość cokolwiek załatwić - do córki generała! Nieobecnej, nieuchwytnej... ale macie przecież możliwość kontaktu za pośrednictwem Pana Posła! Moim zdaniem naciskać powinno się na biuro poselskie :)

 • gość 2019-02-13 17:10:20

  Proponuje przypilnowac kierowcy z urzedu gminy W godzinach pracy nie robi tego co trzeba A karty drogowe powinien codziennie mu pan zastepca mysliwy podpisywac i kontrolowac Ale niedlugo NIK to sprawdzi

 • gosc - niezalogowany 2019-02-13 17:27:16

  Czego pan radny szukał pod stołamy ,może jarka bo schował sie na sesje żeby radni nie widzieli gdzie jest.

 • gość 2019-02-13 17:37:45

  Kierowce to prawda powinno sie kontrolować bo jeżdzi jak chce i gdzie chce.

 • gość 2019-02-13 18:47:51

  Co oni maja sie z tymi przystankami ?? Kolejna sesja i znowu przystanki Mam nadzieje ze to nie jest jakis blad urzedniczy wojta ze w chwili obecnej nasze dzieci wsiadaja do autobusow w miejscach do tego nieprzeznaczonych ?? Jutro bo dzisiaj juz nie ma czasu ale bede alarmowala na policji zeby sprawdzili gdzie te autobusy zatrzymuja sie po nasze dzieci i czy robia to zgodnie z obowiazujacym prawem

 • heniek - niezalogowany 2019-02-13 19:00:56

  Barcelona - On i Ona .... On juz gdzies daleko ...ktos mówił, że w Wiznie, A Ona ....chyba na zambrowskiej mieliznie ;) A Ja tam wtedy z nimi byłem ...soków nie piłem

 • Gość - niezalogowany 2019-02-14 07:27:22

  Maleństwo - On i one. Slodkie dzierlatki...? Nie to kragle Sasiatki. Wieczór strzelił, noc zerwana Która dzisiaj zkotlowana.?

 • gość 2019-02-14 08:10:36

  Zmaltretowana. Z samego rana, niewyspana. Z nocy koszmarów, z przemocy - mdlejąca, na nogi wstająca, do kamieniołomu człapiąca - odczłowieczona w trzecim świecie - to ona - kochanka i żona - to ona, do kieratu zaprzężona, skończona, była kobyła! ale się zmyła! I co - damski kacie zwycięzco? Skąd TYŚ się przypałętał na tym świecie? gadzie! cudzołożniku - z rogami byku!!!!

 • gość 2019-02-14 09:17:12

  Jeszcze dopiszę TY SZKODNIKU! w tym moim poetyckim pamiętniku :)

 • Gość - niezalogowany 2019-02-14 11:08:43

  Potwierdzam i popieram, kierowca firmowym Vivaro zasuwa po wioskach jak naćpany. Może ktoś z radnych poruszy temat na sesji?

Dodajesz jako: |

Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Praca

Restauracja Ashi Sushi w Zambrowie poszukuje dziewczyny na stanowisko kelnerki. Oferujemy atrakcyjne zarobki, pracę w młodym zespole oraz możliwość..


Zobacz ogłoszenie

Lokal do wynajęcia

Oferuję do wynajęcia lokal przy ul. Świętokrzyskiej 9.


Zobacz ogłoszenie

SZOK! TELEWIZJA PÓŁ ROKU ZA

TYLKO W NC+! PAKIETY DO 6 MCY ZA DARMO!!!! OBEJRZYJ OSTATNI SEZON GRY O TRON TOTALNIE ZA FREEE!!!! PRZYJDŹ DO SALONU NC+ W GALERII BEM I ZAPYTAJ O..


Zobacz ogłoszenie

Działki

Witam Do sprzedania mam kilka działek Działki w tej chwili są ok 30 ar owe ale jest możliwość zakupu działki z kimś do spółki i podzielenia jej na..


Zobacz ogłoszenie

Mieszkania do wynajęcia od

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie wynajmu mieszkania: 1. ul. Cmentarna 35m2, 1 pokój + aneks kuchenny, łazienka, I piętro, - 1100 zł +..


Zobacz ogłoszenie

Działka 1,25 ha w Ngórkach

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 1,25 ha położona w miejscowości Nagórki-Jabłoń, gmina Zambrów. Grunty..


Zobacz ogłoszenie

PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


Zobacz ogłoszenie

Kierowca C+E na 1/2 etatu

Szukam kierowcy który chce dorobić weekendy lub w różne dni od poniedziałku do piątku , zestaw chłodniczy , szczegóły pod tel 518627490


Zobacz ogłoszenie

Pożyczka na Święta Wielkanocne

Pożyczka na Święta Wielkanocne i nie tylko! Weź pożyczkę nawet do 20 000 zł Pieniądze na koncie nawet w 15 minut na Twoim koncie Zadzwoń


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam Golfa 3, 1.9TDI, 90KM

Posiadam na sprzedaż Golfa 3, 1,9 TDI, 90 KM, stan dobry. W ciągłej eksploatacji.


Zobacz ogłoszenie

SKUP AUT Nr 1. w Twojej

SPRZEDAJ SWÓJ SAMOCHÓD SZYBKO, A CO NAJWAŻNIEJSZE legalnej FIRMIE KTÓRA WIDZISZ.Kupujemy auta w stanie bardzo dobrym,uszkodzone, powypadkowe, bez..


Zobacz ogłoszenie

KONTROLER JAKOŚCI

Firma MONOLIT poszukuje aktualnie pracownika na stanowisko KONTROLER JAKOŚCI GŁÓWNE ZADANIA -sprawowanie kontroli nad jakością wyrobów na..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedaż Rowerów Zachodnich ,

W SPRZEDAŻY POSIADAMY ROWERY ZACHODNICH MAREK . ROWERY SA UŻYWANE, PO PRZEGLĄDZIE 100% SPRAWNE. rowery takich marek jak : -gazelle, -kalkhoff,..


Zobacz ogłoszenie

Salon Meblowy Pieer zatrudni

Salon Meblowy Pieer zatrudni pracownika na stanowisku monter mebli/pracownik magazynowy. Wymagania: - chęć do pracy - prawo jazdy kat.B Dobre..


Zobacz ogłoszenie

Salon Meblowy Pieer zatrudni

Salon Meblowy Pieer zatrudni pracownika na stanowisku monter mebli/pracownik magazynowy. Wymagania: - chęć do pracy - prawo jazdy kat.B Dobre..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedawca stacja paliw Lotos

Stacja Paliw Lotos 290 w Gosiach Małych od 01.04.2019 r. poszukuje pracownika na stanowisko: - kasjer/sprzedawca, Doświadczenie nie jest wymagane..


Zobacz ogłoszenie

zakupie ciagniki i maszyny

Zakupię ciągniki ursus c 330 c 360 c 360 3p 2812 3512 4514 3514 5314 ITD.. zetor 5211 7211 7245 5245 itd.. mf 235 255.. new holland ..fiat same..


Zobacz ogłoszenie

Naprawa komputerów Pogotowie

> Darmowa Diagnoza na miejscu w firmie > Kompleksowa Naprawa i Modernizacja Komputerów PC i Laptopów > Czyszczenie i Konserwacja >..


Zobacz ogłoszenie

Przydomowe oczyszczalnie

Oferujemy: *oczyszczalnie drenażowe *oczyszczalnie biologiczne *oczyszczalnie SBR *studnie chłonne *drenaże *sprzedaż, montaż zbiorników..


Zobacz ogłoszenie

Rolety Rzymskie na Wymiar

Szyjemy Rolety Rzymskie i Austryjackie pod wymiar . Wszystko dopasowane do twoich potrzeb . Rolety szyjemy z wielu tkanin . Posiadamy też usługę..


Zobacz ogłoszenie

Opieka nad starszym panem

Praca dla milej i uczciwej pani z podstawowa znajomością języka niemieckiego lub angielskiego. Praca w okolicach Stuttgartu polegająca na opiece nad..


Zobacz ogłoszenie

dostępne od ręki - ZBIORNIK NA

ROLNIK SKLEP UL. BIAŁOSTOCKA 38, WJAZD OD ULICY WIŚNIOWEJ(asfaltowej) ZBIORNIK NA PALIWO DWUPŁASZCZOWY Dane techniczne: * Wysokość: 1990 mm *..


Zobacz ogłoszenie

SERWIS KOMPUTEROWY SPEEDCOMP

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem: - KOMPUTERÓW - TELEWIZORÓW - TELEFONÓW - oraz wielu innych URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH Instalacja i..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam Rower CANNONDALE

Sprzedam rower aluminiowy CANNONDALE, Koła 26", oświetlenie, licznik. Osprzęt SHIMANO, Stan bdb


Zobacz ogłoszenie

NOWOŚĆ W OFERCIE- MASZYNY

Zgrabiarka dwu karuzelowa Enorossi ENODUO 780 PRO Wersja ciągana - szer. robocza 780cm - zgrabianie do środka pokosu - przekładnia w kąpieli..


Zobacz ogłoszenie

Maszyny, części - wszystko dla

Zapraszamy do sklepu rolniczego „ROLNIK”.. Sklep znajduje się przy ul. Białostockiej 38 w Zambrowie (posesja ze stawem; wjazd od ulicy Wiśniowej -..


Zobacz ogłoszenie

Działka pod inwestycję

Witam Do sprzedania mam działkę dobrą pod inwestycje powierzchnia 1 hektar. Atrakcyjna lokalizacja - obrzeża miasta Zambrów. Cicha, spokojna..


Zobacz ogłoszenie

PIASEK ŻWIR CZARNOZIEM

Sprzedajemy piasek, żwir, czarnoziem, kruszywo drogowe i inne kruszywa. Sprawna obsługa i szybka dostawa to nasze priorytety. Zadzwoń: tel...


Zobacz ogłoszenie

Przyjmę zlecenia remontowe.

Przyjmę zlecenia; szpachlowanie ,malowanie, adaptacja poddaszy,panele remonty mieszkań. Gwarantuję jakość wykonania usług. numer telefonu 784 395..


Zobacz ogłoszenie

Segment 160m2, ul. Jantarowa

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Segment handlowo-usługowo-mieszkalny o powierzchni całkowitej 160m2 położony w Zambrowie przy..


Zobacz ogłoszenie

Lokale użytkowe JUŻ od 720 zł

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie wynajmu lokale użytkowe: 1. Al. Wojska Polskiego 40m2, II piętro - 720 zł netto + opłaty/mc 2. Al...


Zobacz ogłoszenie

PRACOWNIK DO PRODUKCJI DRZWI

Firma MONOLIT poszukuje aktualnie pracownika na stanowisko PRACOWNIK DO PRODUKCJI DRZWI (trapezy, koła, kształty nietypowe) Zakres obowiązków: -..


Zobacz ogłoszenie

Pranie dywanów i tapicerki

Firma EKO-PARA mobilna myjnia parowa oferuje usługi w zakresie ; Prania kanap, foteli, dywanów itp. Czyszczenie tapicerki skórzanej Czyszczenie..


Zobacz ogłoszenie

Rozbiórki w zamian za materiał

Zakres uslug: Rozbiórki domów Rozbiórki magazynów Rozbiórki garaży Za darmo w zamian za materiał Korytowanie pod drogi Wykopy Wywoz gruzu Wywoz..


Zobacz ogłoszenie

Rozbiórka wyburzenie budynku w

Świadczymy kompleksowe usługi rozbiórek i wyburzeń domu, obory, budynku gospodarczego, użytkowego i innych obiektów. Działamy w tych miastach: -..


Zobacz ogłoszenie

HAPROL- MASZYNY ROLNICZE,

SKLEP HAPROL ZAPRASZA DO ZAKUPU WŁÓKI ŁĄKOWO-POLOWEJ, RÓŻNE ROZMIARY 4M, 5M, 6M, 8M, ROZKŁADANE HYDRAULICZNIE, NA CZTERECH RZĘDACH ZĘBÓW. MALOWANE I..


Zobacz ogłoszenie

Działka 3005m2,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 3005m2 położona w miejscowości Grochy-Pogorzele, gmina Zambrów. Media:..


Zobacz ogłoszenie

Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"