:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?teraz 7°C
powietrze B. dobre
Rada Gminy Zambrów radni, Radni Gminy Zambrów spotkali czwarty kadencji [retransmisja] - zdjęcie, fotografia
Portal zambrow.org 12/02/2019 12:29

IV sesja Rady Gminy Zambrów miała miejsce dzisiaj, 12 lutego w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Zambrowie. W obradach udział wzięło 14 radnych.

 

Na początku dzisiejszej sesji radni jednogłośnie przyjęli propozycję Sekretarza Gminy Zambrów w sprawie dodania do porządku dzisiejszych obrad projektów uchwał dotyczących wieloletniej prognozy finansowej na lata 2019-2022, zmian w budżecie Gminy na 2019 rok oraz wskazania wstępnej lokalizacji przystanków komunikacyjnych na terenie gminy.

 

Po przyjęciu przez radnych protokołu z poprzedniej sesji, Sekretarz Gminy Zambrów Bogdan Pac przedstawił informację dotyczącą działalności wójta w okresie międzysesyjnym. Mówił m.in. o trwających testach czytników e-dowodów, poszukiwaniach sprzętu do automatycznej obsługi medialnej sesji oraz spotkaniach sprawozdawczych jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Zambrów.

 

Następnie radni pochylili się nad projektami uchwał. W pierwszej kolejności pod dyskusję poddane zostały uchwały dotyczące wieloletniej prognozy finansowej Gminy na lata 2019-2022 oraz budżetu Gminy na 2019 rok. Projekty te przewidują zmiany spowodowane m.in. planami rozbudowy Szkoły Podstawowej w Wiśniewie, dofinansowania zakupu wozu dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Przeździecku-Mroczkach, instalacji kamer przy stacji uzdatniania wody w Łosiach-Dołęgach, odwodnienia terenu przy świetlicy w Ładach Polnych, przydzielenia stypendiów sportowych dla uzdolnionych uczniów czy zwiększenia kwot przeznaczonych na plac zabaw przy Szkole Podstawowej w Osowcu. Dyskusję wśród radnych wzbudził podział środków na remonty dróg w gminie. Pomimo tego uchwały te zostały podjęte jednogłośnie.

 

Trzecia uchwała, nad którą pochylili się dziś radni, dotyczyła Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Zambrów w 2019 r. Przewiduje ona m.in. dofinansowanie w wysokości 50% poniesionych kosztów (lecz nie więcej niż 150 zł) sterylizacji 40 suczek i 30 kotek. Realizacją tego zadania, jak i całodobową opieką weterynaryjną w przypadkach zdarzeń drogowych z udziałem zwierząt, w ramach Programu zajmie się Zambrowskie Centrum Weterynaryjne - Lecznica Zwierząt Sławomir Piotrowski w Zambrowie przy ul. Bema 2c. Odławianiem bezdomnych zwierząt z terenu Gminy Zambrów zgodnie z przyjętym Programem będzie zajmować się Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Dworakowska Grażyna Jadwiga z siedzibą w Radysach.

 

W kolejnym punkcie dzisiejszych obrad radni postanowili nie wyodrębniać funduszu sołeckiego w budżecie gminy na rok budżetowy 2020. Gminę Zambrów jako jednostkę administracyjną tworzy 71 miejscowości, w których działa 70 samorządów wiejskich (sołectw). Przy tak rozbudowanym systemie samorządu wsi, Rada Gminy Zambrów uznała za niezasadne ekonomicznie i organizacyjnie tworzenie funduszu sołeckiego.

 

Następnie przyjęto uchwały w sprawach:

- zasad, trybu przyznawania, pozbawiania i wysokości stypendiów sportowych dla mieszkańców gminy,

- Kalendarza Imprez Kulturalnych, Sportowych i Rekreacyjnych organizowanych przez Gminę Zambrów w 2019 r.,

- uznania za bezzasadną skargi na działalność Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zambrowie  w przedmiocie niewłaściwego potraktowania jednej z interesantek Ośrodka oraz używania gróźb kierowanych pod jej adresem,

- samorządowego programu przyznającego uprawnienia członkom rodzin wielodzietnych Gminy Zambrów „Gmina Zambrów przyjazna Rodzinie 3+”, zmieniająca brzmienie punktu dotyczącego definicji rodziny wielodzietnej,

- ramowych planów pracy Komisji Rady na rok 2019,

- wstępnej lokalizacji przystanków komunikacyjnych w Sasinach i Długoborzu.

 

Na zakończenie Przewodnicząca Rady Gminy Zambrów Jolanta Wielgat poinformowała o możliwości zapoznania się ze sprawozdaniem dotyczącym wynagrodzeń nauczycieli zatrudnionych w placówkach podległych Gminie Zambrów. Ponadto Sekretarz Gminy Zambrów Bogdan Pac zachęcał do udziału w balu charytatywnym, jaki ma się dobyć 2 marca. Impreza ma na celu wsparcie finansowe leczenia mieszkanki Starego Krajewa 12-letniej Moniki Sawickiej, u której stwierdzono guza śródmózgowego.

 

Dla tych z Państwa, którzy z jakichś powodów nie mogli uczestniczyć w dzisiejszej IV sesji Rady Gminy Zambrów, poniżej udostępniamy retransmisję obrad:

 

               

Reklama

Radni Gminy Zambrów spotkali się po raz czwarty w tej kadencji [retransmisja] komentarze opinie

 • gość 2019-02-12 16:31:30

  Mam nadzieje ze nieobecny wiceprzewodnczacy Gromek bedzie mial potracone z diety
  W tej sprawie pismo oficjalne do tego Kosa skieruje

 • Gość - niezalogowany 2019-02-12 21:42:01

  To i kos, powinien mieć potrącony.

 • Gość - niezalogowany 2019-02-12 21:48:49

  Szanowny Panie bezradny z pokrytego.
  Z Pana niepowaznej wypowiedzi łatwo wywnioskować ile były warte ustalenia przedwyborcze z łaskawie nam panującym Jarosławem K.

 • gość 2019-02-13 06:00:58

  Do Pani, która w artykule nazwana została : "jedną z interesantek Ośrodka" .... To, że potraktowano Panią jak potraktowano (nie Panią jedną) (i nie tylko w tym Ośrodku) - nie jest w naszym kraju niczym zaskakującym ani oburzającym - natomiast jest bezzasadnym, że o to w ogóle można mieć pretensje.... To, że my - kobiety w tym kraju - tak jesteśmy traktowane, wynika z tego, że jesteśmy kobietami oraz nasz żal z powodu takiego traktowania - także wynika z tego, że jesteśmy kobietami. Dlatego wszystkie nasze pretensje są bezzasadne, ale Wielkie Dzięki Wielkiej Radzie - że w ogóle upubliczniła tę naszą Wielką Bezzasadność, czyniąc ją uchwałą. Gmina Kołaki pokazała światu sołtysa, który do radnej mówi ("przykładowo"): Jest pani brzydka, jest pani skończona..., a gmina Zambrów pokazała światu mur, który stoi za bezzasadnie oskarżanym, Dyrektorem. Pan Dyrektor jest wdzięczny temu murowi za wsparcie... A ja jestem wdzięczna Pani, że tę skargę wniosła, że mimo gróźb kierowanych pod Pani adresem - nie przestraszyła się! Powiem, że skarg - nie tyle na Dyrektora, co na Ośrodek pomrukiwanych cicho i w tajemnicy - jest więcej.....Ludzie pamiętają wszystko, przychodzi czas, kiedy - upokorzeni - doczekują momentu, gdy mogą powiedzieć: Pan Bóg nie rychliwy,ale sprawiedliwy....

 • gość 2019-02-13 06:11:16

  Dodam na marginesie - już tak zupełnie fantazyjnie - że gdyby jakimś cudem odmieniły się role i to obecny Pan Dyrektor stałby się jednym z Pani interesantów - doznane przez Panią "bezzasadne" żale - nie zmieniłyby Pani w groźną i sadystyczną np. Julię Brystigerową??? nie odpłaciłaby Pani temu i przy okazji innym panom pięknym za nadobne? takie mam wrażenie, że coraz więcej kobiet bezwzględnie spłaca swój dług upokorzeń......

 • gość 2019-02-13 06:28:38

  Na czym polega upokorzenie? A np. na tym, że chcę załatwić jakąś sprawę , przychodzę do jakiegoś urzędu, grzecznie wyjaśniam, proszę o załatwienie tej sprawy i grzecznie wychodzę uprzejmie poinformowana, że się nie da.... Wkurzony mąż - recydywista - wpada do tegoż urzędu, chwyta niemal za grdykę urzędasa , wpycha mu w łapę - "k...!!! da się".... ???!!! ... Po czym kiwa mi świstkiem przed oczami - masz sieroto! dało się? Ma celne rozeznanie - kogo pod buta, a komu wazelinę i przeważnie wszystko udaje mu się załatwić!

 • Gość - niezalogowany 2019-02-13 07:59:22

  To jak z naszym Jarkiem, trza go porządnie w dupkę kopnąć żeby coś załatwić,
  Panie z wiśniewa:) do dzieła...

 • Gość - niezalogowany 2019-02-13 08:09:02

  Panie radny - K. W.
  To że jest Pan chamski, to wiedzą nieliczni. Cieszę się że zechciał Pan zaprezentować swoje osobę publicznie na sesji. Wyborcy wiedzą kto obiecał salę gimnastyczną i kto teraz blokuje wpisanie jej do budżetu.
  Popija Pan z nim wóde, a na sesji zgrywa pajaca, brawo.

 • gość 2019-02-13 08:21:02

  Proszę Pana, żeby coś załatwić, to z innym Panem Jarkiem trzeba najpierw rozmawiać... :)

 • gość 2019-02-13 08:26:26

  Pić to większość lubi.Ale otworzyć usta na sesji to już nie wspomni żaden o obietnicach.Tylko potulnie rączka w górę , dietka i do domu.

 • gość 2019-02-13 08:30:12

  ale o co chodzi ?

 • Gość - niezalogowany 2019-02-13 09:57:36

  O to że rządzą nami durnie.

 • Gość - niezalogowany 2019-02-13 10:10:39

  A o samochodzie strażackim do Porytego już nie wspomnieli a Wójt obiecał i tylko pewnie obietnica zostanie jak z placem zabaw

 • Gość - niezalogowany 2019-02-13 10:46:33

  Wystarczy że na mroczki za 100 000 kupię,
  Panie wojcie proszę powiedzieć publicznie kto poza laskowcem i zbrzeznica wyjeżdża do akcji...?

 • Gość - niezalogowany 2019-02-13 10:51:24

  Chodzi o to że przed wyborami był koncert życzeń, a teraz szara budżetową rzeczywistość.
  Jak tam Panie wojcic. :)
  Obiecanki macanki a głupiemu stoi.

 • Gość - niezalogowany 2019-02-13 10:51:27

  Skarzyn

 • gość 2019-02-13 11:12:02

  Jak na razie najwięcej się stawia w Stolicy! To stamtąd ściągają ile się da i z kogo się da - nie ma mowy, żeby coś większego ściągnąć na peryferia,a już dużą sztuką byłoby nie dać się im - tym cwaniakom - wydoić! Prezes podpowiedział zambrowianom, do kogo mają się zwracać w potrzebie, kto ma możliwość cokolwiek załatwić - do córki generała! Nieobecnej, nieuchwytnej... ale macie przecież możliwość kontaktu za pośrednictwem Pana Posła! Moim zdaniem naciskać powinno się na biuro poselskie :)

 • gość 2019-02-13 17:10:20

  Proponuje przypilnowac kierowcy z urzedu gminy
  W godzinach pracy nie robi tego co trzeba
  A karty drogowe powinien codziennie mu pan zastepca mysliwy podpisywac i kontrolowac
  Ale niedlugo NIK to sprawdzi

 • gosc - niezalogowany 2019-02-13 17:27:16

  Czego pan radny szukał pod stołamy ,może jarka bo schował sie na sesje żeby radni nie widzieli gdzie jest.

 • gość 2019-02-13 17:37:45

  Kierowce to prawda powinno sie kontrolować bo jeżdzi jak chce i gdzie chce.

 • gość 2019-02-13 18:47:51

  Co oni maja sie z tymi przystankami ??
  Kolejna sesja i znowu przystanki
  Mam nadzieje ze to nie jest jakis blad urzedniczy wojta ze w chwili obecnej nasze dzieci wsiadaja do autobusow w miejscach do tego nieprzeznaczonych ??
  Jutro bo dzisiaj juz nie ma czasu ale bede alarmowala na policji zeby sprawdzili gdzie te autobusy zatrzymuja sie po nasze dzieci i czy robia to zgodnie z obowiazujacym prawem

 • heniek - niezalogowany 2019-02-13 19:00:56

  Barcelona - On i Ona ....
  On juz gdzies daleko ...ktos mówił, że w Wiznie,
  A Ona ....chyba na zambrowskiej mieliznie ;)
  A Ja tam wtedy z nimi byłem ...soków nie piłem

 • Gość - niezalogowany 2019-02-14 07:27:22

  Maleństwo - On i one.
  Slodkie dzierlatki...?
  Nie to kragle Sasiatki.
  Wieczór strzelił, noc zerwana
  Która dzisiaj zkotlowana.?

 • gość 2019-02-14 08:10:36

  Zmaltretowana. Z samego rana, niewyspana. Z nocy koszmarów, z przemocy - mdlejąca, na nogi wstająca, do kamieniołomu człapiąca - odczłowieczona w trzecim świecie - to ona - kochanka i żona - to ona, do kieratu zaprzężona, skończona, była kobyła! ale się zmyła! I co - damski kacie zwycięzco? Skąd TYŚ się przypałętał na tym świecie? gadzie! cudzołożniku - z rogami byku!!!!

 • gość 2019-02-14 09:17:12

  Jeszcze dopiszę TY SZKODNIKU! w tym moim poetyckim pamiętniku :)

 • Gość - niezalogowany 2019-02-14 11:08:43

  Potwierdzam i popieram, kierowca firmowym Vivaro zasuwa po wioskach jak naćpany. Może ktoś z radnych poruszy temat na sesji?

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Ekogroszek EXTRA PREMIUM +.

Parametry ekogroszku: - wartość opałowa 26 MJ/kg - zawartość popiołu do 5% - zawartość siarki ok 0,5% - uziarnienie 5-25 mm Pakowane w worki 25kg*40..


Kanapa + 2 fotele

Sprzedam komfortową kanapę rozkładaną (z pojemnikiem na pościel) z dwoma wygodnymi fotelami w dobrym stanie. Cena do uzgodnienia. Po zakupieniu..


Działka rolna 7800m2 Nagoszewo

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka rolna o powierzchni 7800m2 położona w Nagoszewie. Użytki oznaczone jako łąki trwałe..


Franczyzobiorca sklepu Żabka.

Zacznij prowadzić własny biznes z Żabką! Współpraca oparta na naszym doświadczeniu i Twojej przedsiębiorczości. Nasza oferta franczyzowa..


LAND STAL- AGREGATY

SKLEP HAPROL ZAPRASZA DO ZAKUPU MASZYN ROLNICZYCH FIRMY LAND STAL JESTEŚMY JEDYNYM DYSTRYBUTOREM NA OKOLICĘ, LAND STAL OFERUJE: -AGREGATY UPRAWOWO..


Bramy Wjazdowe do 13 MB w 3

Bramy wjazdowe idealnie dopasowane do ogrodzenia. Bramy przesuwne lub dwuskrzydłowe z naszej oferty to doskonałe rozwiązanie dla posesji prywatnych..


Zaginął pies . Okolica

Zaginął pies . Okolica cmentarza parafii Św. Józefa. Dzieci bardzo tęsknią . Proszę o informację.


Warsztat samochodowy

W ofercie warsztatu mamy: - konserwacja progów i podwozi - naprawa ram w autach terenowych - spawanie konstrukcji pod wciągarki do aut terenowych..


Opel Vectra C

Sprzedam Opla Vectrę C 2.2 GTS 2002r ważne OC i BT, nie odpala. Więcej info pod nr tel 508554392 - nie odpowiadam na smsy


SPRAWDŹ DATĘ BADANIA NA

Stacja Kontroli Opryskiwaczy Haprol, zaprasza na badanie kontrolne opryskiwacza polowego, przypominamy, że badania ważne są trzy lata. Badania..


SERWIS KOMPUTEROWY SPEEDCOMP

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem: - KOMPUTERÓW - TELEWIZORÓW - TELEFONÓW - oraz wielu innych URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH Instalacja i..


Kupujemy samochody,my płacimy

kup aut za gotówkę,witamy w legalnej firmie która kupuje samochody w dobrych stanach w przedziale cenowym od 1000zł do 20000zł.Kupujemy także auta..


Rover 75 2.0 full opcja

Sprzedam Rovera 75 z 2002 roku, dwa komplety kół aluminiowych. Więcej info pod nr tel 798012310


Maszyny, części - wszystko dla

Zapraszamy do sklepu ROLNIK MIODUSZEWSKI przy ulicy Wiśniowej w Zambrowie. Mamy w ofercie maszyny rolnicze kilkunastu producentów, części do maszyn..


Ocieplanie Poddaszy Pianą Pur

Docieplamy natryskowo pianą otwarto i zamknięto komórkową: poddasza,magazyny, hale,garaże,fundamenty itp. Główne zalety piany to:brak mostków..


SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: - obsługę klienta w oddziale - nawiązywanie i utrzymywanie z klientami długotrwałych..


Usługi koparką Zambrów

Świadczymy usługi koparką oraz koparko ładowarką w Zambrowie, Szumowie, Kołakach Kościelnych i Rutkach oraz okolicy. Cały powiat zambrowski. Nasi..


Węgiel kamienny orzech

Parametry: -wartość opałowa ok 23-25MJ/kg -granulacja 40-70 mm - zawartość popiołu ok.10% Pakowany w worki 25 kg*40 sztuk na palecie bezzwrotnej...


Ekogroszek EXTRA.

Parametry: - wartość opałowa 24-26 MJ/kg - zawartość popiołu do 7% - granulacja 8-25 mm Możliwość transportu HDS lub winda.Warunki transportu do..


PRACA NA STAŁE

Zatrudnimy na stałe na stanowisku kasjerka/kelnerka w pizzerii Perfetto w Zambrowie. Po więcej informacji prosimy dzwonić pod nr. tel. 537 887 222..


PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


KOMINKI KOMPLEKSOWO

*Sprzedaż i montaż wkładów kominkowych *W ofercie także biokominki i kominki elektryczne-idealne rozwiązanie do mieszkań w bloku i pomieszczeń bez..


Skoda Fabia 2006r. 1.4 TDI

Skoda świeżo przeglądzie oraz wymianie oleju silnikowego, filtrów oleju oraz powietrza. Wymieniona została również poduszka silnika na nową...


Pomcnik kucharza sushi

Restauracja Ashi Sushi w Zambrowie poszukuje osoby na stanowisko - pomocnik kucharza sushi. Oferujemy atrakcyjne zarobki, ciekawą pracę w młodym i..


Rover 75 2.0 full opcja

Sprzedam Rovera 75 2.0 diesel full opcja. Auto z 2002 roku w bardzo dobrym stanie, 2 komplety kół aluminiowych. Więcej info pod nr tel 798012310


Regał

Sprzedam regał składający się z pięciu segmentów w dobrym stanie. Cena do uzgodnienia. Po zakupieniu mebli - odbiór własny. Proszę o kontakt tylko..


Zatrudnię

Przyjmę osobę na stanowisko kierowcy. Wymagana kat. B Praca na terenie Polski Wolne weekendy


Rozbiórki Zambrów wyburzenia

Wykonujemy wyburzenia i rozbiórki budynków gospodarczych, przemysłowych i rolniczych (w tym obór rolniczych) na terenie Zambrowa, Szumowa, Kołak..


Rozbiórki, wyburzenia wzamian

Rozbiórki, wyburzenia wzamian za materiał betonowy tel. 694 131 501


Zapewnię wsparcie w dyskretnej

Hej. Fajnie, że odwiedziłaś moje ogłoszenie. Mam parę pytań do Ciebie. Czy mimo męża, chłopaka, rodziny czujesz się samotna, niedoceniana, mało..


Usługi maszynami budowlanymi

Świadczy usługi maszynami budowlanymi, tj. koparki, koparko-ładowarki, wywrotki. Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż materiały budowlane tj...


Mieszkanie 55,60m2, 3-pokoje,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 55,60m2 położone na I piętrze w bloku przy Alei Wojska Polskiego w..


Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Peugeot 208 1.4 HDI * Duża

Opis: Sprzedam Peugeot 208 1.4 HDI z 2015 roku. Auto zarejestrowane z aktualne OC i PT. Świeżo po wymianie oleju, filtrów oraz klocków hamulcowych...


Naprawa komputerów i laptopów,

Zajmujemy się profesjonalnie: - naprawą komputerów - naprawą laptopów - naprawą telefonów - naprawą tabletów - naprawą nawigacji - naprawą..


Piasek Zambrów - transport

Sprzedajemy piasek, żwir, czarnoziem, kruszywo drogowe i inne kruszywa. piach, kruszywa z transportem w Zambrowie, Kołakach, Szumowie, Rutkach i..


NOWA CENA !!! Działka

Mam do sprzedania działkę rekreacyjną ok 300 m2 - działka jest żyzna, równa, posiada podłączenie do wody. Działka zagospodarowana, uprawiana od 10..


Lokal usługowo handlowy

Lokal usługowo handlowy Powierzchnia 110m2.Możliwość podziału na dwa lokale po 55m2.Wszystkie media. Centralne ogrzewanie z ciepłowni..


Terapia falą uderzeniową

Zapraszam na zabiegi terapii falą uderzeniową. Jest to nieinwazyjne, nowoczesne rozwiązanie do eliminowania przewlekłego bólu występującego w..


Nowa kablówka telewizja w

Pakiety z Internetem już od 55zł, bez talerza, bez zawieszania się, w pełni cyfrowa kablówka na światłowodach. Sprawdź:..


Audi A4 B8

Audi a4 b8 2009r. 2.0 TDI 143km. Wiecej informacji telefonicznie.500.852.652.


transport maszyn ciągników

Szukasz oferty transportowej w Zambrowie, w okolicy? Zapewniamy sprawną i szybką usługę transportową maszyn, ciągników, lokalny transport..


Działka rolna 1,98 ha Pstrągi

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: ziałki gruntu o łącznej powierzchni 1,987 ha położone w Pstrągach-Gniewotach , gmina Zambrów...


Światłowodowy Internet w

Internet bez zawieszania, gwarancja prędkości, szybko, solidnie. Sprawdź nas w blokach: https://arcynet.pl/internet-do-bloku-24m/ albo w domkach..


OPERATOR MASZYN Greenvit

Firma Greenvit- producent ekstraktów roślinnych poszukuje kandydatów na stanowisko: OPERATOR MASZYN Miejsce pracy: Zambrów Rodzaj pracy: pełny..


Na kat.B, B+E

M. 39 l Szukam pracy jako kierowca


Reklama
 Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"