:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  14°C rozproszone chmury

Radni będą uchwalali Budżet Miasta na 2008 rok

W najbliższy wtorek, 29 stycznia 2008 r. w czasie XVI sesji Rady Miasta Zambrów, najważniejszym punktem obrad będzie uchwalenie budżetu Miasta na 2008 r.

Rozmowy o budżecie rozpocznie burmistrz Kazimierz Dąbrowski, który udzieli informacji na temat konstrukcji budżetu. Głos w sprawie zabiorą też kolejno przewodniczący poszczególnych Komisji Rady przedstawiając opinie tych komisji na temat projektu uchwały budżetowej. Po rozwianiu wszelkich wątpliwości odbędzie się najważniejsza część – głosowania w sprawie uchwalenia budżetu Zambrowa na 2008 rok.

Po uchwaleniu budżetu radni mają również zająć się ustaleniem osób, które będą pobierały opłaty targowe. Następnie radni planują zmienić uchwałę w sprawie określenia zasad nabycia, zbycia i obciążenia nieruchomości gruntowych oraz ich wydzierżawiania lub najmu na okres trzech lat. Ustalą też najniższe wynagrodzenie zasadnicze pracowników zatrudnionych w miejskich jednostkach organizacyjnych, czyli przedszkolach, szkołach podstawowych i MG1. Jednym z ostatnich punktów obrad będą rozmowy i uchwała w sprawie zasad przyznawania diet radnym.

Sesja rozpoczyna się o godz. 1130. Odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Miasta (ul. Fabryczna 3, II piętro, sala 214).

Radni będą uchwalali Budżet Miasta na 2008 rok komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org