:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -6°C pochmurno z przejaśnieniami

„Przywrócić historię skazaną na zapomnienie”

Kiedy: 2018-07-08 , godzina: 11:00 | Gdzie: GOK Szumowo

wernisaże spotkania, „Przywrócić historię skazaną zapomnienie” - zdjęcie, fotografia

Robert Radzik gościł niedawno w Zambrowie i Rutkach, gdzie opowiadał o żołnierzach niezłomnych Białostocczyzny i północnego Mazowsza. W najbliższą niedzielę mieszkańcy Szumowa i okolic również będą mogli spotkać się z pisarzem.

Gminny Ośrodek Kultury w Szumowie serdecznie zaprasza mieszkańców gminy Szumowo i okolic na spotkanie ph. „Przywrócić historię skazaną na zapomnienie”, które odbędzie się w niedzielę, 8 lipca o godzinie 11:00 w sali GOK Szumowo. Konferencję poprowadzi Robert Radzik - autor i publicysta książek o Żołnierzach Niezłomnych Białostocczyzny i północnego Mazowsza.

Robert Radzik tematyką podziemia niepodległościowego zajmuje się od początku lat 90. Od kilku lat swoje badania i zainteresowania koncentruje na dziejach podziemia NSZ/NZW na północnym Mazowszu (Okręg XVI NZW) i Białostocczyźnie (Okręg XV). Jest autorem książek o żołnierzach niezłomnych pt. „Wnutriennicy, czyli cena zdrady” i „Z otchłani niepamięci”. Robert Radzik gościł niedawno w Zambrowie i Rutkach-Kossakach, gdzie opowiadał o żołnierzach niezłomnych Białostocczyzny i północnego Mazowsza.

W imieniu organizatorów zapraszamy na spotkanie z Robertem Radzikiem w niedzielę, 8 lipca w Gminnym Ośrodku Kultury w Szumowie. Początek o godzinie 11:00.


„Przywrócić historię skazaną na zapomnienie” komentarze opinie

  • paprodziad 2018-07-06 10:33:19

    buahaha zmienili bandziorom nazwę z wyklętych na niezłomnych i dalej ich dzieciakom promują za publiczne pieniądze... tosz to jakaś paranoja

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org