:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  15°C bezchmurnie

Przypominamy o zajęciach w MOK

Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie przypomina, że po okresie ferii zimowych wznowione zostały zajęcia z: Teatru Tańca oraz Kurs Tańca HIP HOP. Wszystkich zainteresowanych Teatrem Tańca zapraszmy w każdą środę na godz. 1600 oraz 1730 (dwie grupy). Kurs tańca HIP HOP odbywa się również w środy o godz. 1830.

Przypominamy, że w zajęciach organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie mogą brać udział wszystkie uzdolnione chętne dzieci i młodzież. Zambrowski MOK oferuje różne rodzaje zajęć: taneczne, wokalne, muzyczne, koło plastyczne, teatralne, literackie i dziennikarskie. Udział w większości proponowanych form jest bezpłatny.

Dodatkowych informacji udzielą pracownicy Miejskiego Ośrodka Kultury w Zambrowie przy ul. Grunwaldzkiej 1, telefon 086 271 27 99 w. 22. (Przy kontakcie telefonicznym proszę powołać się na źródło informacji - Portal Zambrow.org).

Przypominamy o zajęciach w MOK komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org