:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  22°C bezchmurnie

Przyjdź na mecz charytatywny dla Marcelka

wydarzenia, Przyjdź charytatywny Marcelka - zdjęcie, fotografia

Niespełna 4-letni Marcelek potrzebuje pomocy finansowej. Od niedawna walczy z samoistną małopłytkowością immunologiczną. Jakby tego było mało, w piątkowym tragicznym wypadku (link) zginął jego tata. Rodzice zbierali pieniądze na bardzo drogi lek dla chłopca. Teraz mama Marcelka została sama z trójką dzieci... Pomocną dłoń w tej niebywale trudnej sytuacji wyciąga zambrowska drużyna futsalowa, która organizuje charytatywny mecz piłki nożnej. Dochód pomoże chłopcu realizować bardzo drogie leczenie.

Drużyna Futsal Club Zambrów, we współpracy z portalem zambrow.org oraz Miejskim Gimnazjum Nr 1, organizuje mecz charytatywny, którego celem jest zbiórka funduszy dla Marcela Mianowskiego. Zambrowska drużyna zmierzy się z ekstraklasowym MOKS-em Słoneczny Stok Białystok. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 22 lutego o godzinie 19:30 w hali MG1.

Ważną informacją jest fakt, że zambrowski klub futsalowy przekaże kwotę 5 zł za każdego kibica, który przybędzie na mecz. Tak więc im więcej osób zgromadzi się na trybunach, tym wyższa będzie kwota przekazana przez klub dla rzecz niespełna 4-letniego zambrowianina. Zachęcamy zatem do przyjścia z rodziną, przyjaciółmi, znajomymi i sąsiadami.

W trakcie imprezy, we współpracy z Miejskim Gimnazjum Nr 1, organizowana będzie zbiórka pieniędzy oraz licytacja różnych gadżetów. Jeżeli ktoś chciałby przekazać jakieś przedmioty na licytację, proszony jest o kontakt mailowy pod adresem [email protected]

Ponadto trener FC Zambrów Kamil Rosiński wyszedł z inicjatywą zorganizowania licytacji. Do wygrania jest miejsce w podstawowym składzie zambrowskiej drużyny podczas meczu charytatywnego. Aukcja prowadzona jest w popularnym serwisie aukcyjnym Allegro (LINK).

Oprócz tego podczas meczu licytowane będą między innymi:
:: koszulka Futsal Club Zambrów z dożywotnim numerem „21”
:: oryginalna piłka Futsal Ekstraklasy z podpisami drużyny MOKS Słoneczny Stok Białystok
:: piłka meczowa EURO 2016 z podpisami piłkarzy Futsal Club Zambrów
:: koszulka meczowa Olimpii Zambrów z podpisami zawodników
:: koszulka meczowa Legii Warszawa z podpisami zawodników z sezonu 2016/2017
:: koszulka meczowa Jagiellonii Białystok (prawdopodobnie z podpisami zawodników)
:: wyjazd „VIP” na ostatni ligowy mecz Żubr Drohiczyn - FC Zambrów z wyżywieniem i w towarzystwie naszej drużynyMarcel Mianowski urodził się jako zdrowy chłopczyk. Przez trzy lata wszystko było w porządku. Żył jak każde zdrowe dziecko. Beztroskie zabawy i śmiech przepełniały całe mieszkanie. Nikt nawet nie pomyślał, że to wszystko może się zmienić…

Od czasu do czasu łapał infekcje wirusowe, ale nic poważniejszego się nie działo. Czasami na jego ciele pojawiały się pojedyncze siniaki. Nie był to jednak powód do niepokoju, bo przecież jest jeszcze mały i często się o coś obija. Dopiero gdy na jego plecach pojawił się wielki siniak a nóżki i brzuszek pokryły liczne wybroczyny, rodzice bardzo się przestraszyli. Zrobili podstawowe badania krwi. Wyniki były przerażające… płytki na poziomie jednego tysiąca…

- „Po roku leczenia będzie można mu podać lek, w którym pokładamy wielkie nadzieje. Mimo że nikt nie jest w stanie zapewnić, że po nim wszystko wróci do normy – chcemy spróbować..., dla niego, dla nas i dla dwójki naszych starszych dzieci, które równie mocno odczuwają skutki tej choroby. Bez wsparcia jednak nie damy rady. Nie jest on refundowany, a nas nie stać na jego zakup. Zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie finansowe, a tym samym szansę na normalne życie dla naszego dzielnego bohatera.” – czytamy na stronie zrzutka.pl, gdzie rodzina umieściła apel o wsparcie.

Tragedia na drodze ...
I niestety stała się kolejna tragedia. W miniony piątek, 9 lutego tata Marcelka pojechał go odwiedzić w szpitalu. Na drodze zdarzył się tragiczny wypadek - w jego samochód pod Białymstokiem uderzył tir. O zdarzeniu pisaliśmy na łamach naszego portalu: Tragiczny wypadek na DK8. Dwie osoby nie żyją.

Mama Marcelka została sama z trójką dzieci...

- „Cała nasza rodzina chce pomóc jej jak najbardziej, jednak sami też nie damy rady, dlatego proszę was z całego serca pomóżmy im prowadzić w miarę normalne życie.” – prosi rodzina.

Nie zostawiajmy ich samych!

Mecz charytatywny
Futsal Club Zambrów vs. MOKS Słoneczny Stok Białystok
22 lutego (czwartek), godzina 19:30
hala sportowa Miejskiego Gimnazjum Nr 1 w Zambrowie
WSTĘP WOLNY!

Dołącz do wydarzenia na facebooku by być na bieżąco: >>>TUTAJ


Przyjdź na mecz charytatywny dla Marcelka komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org