:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  14°C bezchmurnie

Przekaż 1% podatku na rzecz 10-letniej Ani

społeczeństwo, Przekaż podatku rzecz letniej - zdjęcie, fotografia

10-letnia Ania Kurpiewska to kolejna osoba z Zambrowa, na pomoc której warto przekazać 1% podatku za miniony rok.

Trwa kampania podatkowa za 2016 r. Każdy może zdecydować, na rzecz jakiej organizacji pożytku publicznego chce przekazać w zeznaniu PIT 1% swojego podatku. W ramach cyklu artykułów „Przekaż 1% podatku” prezentujemy osoby i instytucje z Zambrowa, na rzecz których można przekazać część swojego podatku.

Tym razem zachęcamy do pomocy 10-letniej mieszkance Zambrowa Ani Kurpiewskiej. W 2011 roku zdiagnozowano u niej nowotwór złośliwy nerki z przerzutami do mózgu i obu płuc (IV stopnia). Dziewczynka przeszła operacje usunięcia nerki, guza mózgu i zmian przerzutowych w obu płucach, chemio i radioterapię. Leczenie było ciężkie i okaleczające - pozostał niedowład lewostronny, zaburzenia chodu, zanik nerwu wzrokowego prawego. Dziewczynka nadal jest pod opieką wielu poradni specjalistycznych, które często znajdują się poza miejscem zamieszkania. Wymaga stałej, systematycznej rehabilitacji, aby w miarę możliwości przywrócona została jej sprawność sprzed choroby.

Ania jest podopieczną Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Chcąc przekazać 1% swojego podatku na rzecz 10-letniej Ani, wystarczy w oświadczeniu o uzyskanych dochodach za rok 2016 składanym w urzędzie skarbowym, w rubryce przeznaczonej do wskazania organizacji pożytku publicznego, wpisać KRS 0000037904, z dopiskiem cel szczegółowy: 21229 KURPIEWSKA ANNA. Nic więcej robić nie trzeba. Urząd skarbowy przekaże w naszym imieniu niezbędne środki na konto wskazanej przez nas organizacji.

Osoby, które chciałyby wspomóc mamę Ani dodatkową dobrowolną wpłatą, mogą dokonać darowizny przelewając pieniądze na konto Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”:

FUNDACJA DZIECIOM „ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ”
NR KRS 0000037904
BANK BPH S.A.
nr konta: 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
z dopiskiem: 21229 Kurpiewska Anna darowizna na pomoc i ochronę zdrowiaJeżeli jesteś z Zambrowa lub powiatu zambrowskiego i w rodzinie masz chorą osobę, która jest podopieczną fundacji mającej status organizacji pożytku publicznego i można na rehabilitację tej osoby przekazywać 1% podatku w ramach kampanii PIT, zgłoś się do redakcji Portalu Zambrow.org (osobiście, telefonicznie lub wysyłając e-mail). Nie odmówimy żadnej potrzebującej osobie ani organizacji.

W kolejnych artykułach z cyklu „Przekaż 1% podatku” będziemy prezentować stowarzyszenia i prywatne osoby potrzebujące pomocy z Zambrowa i powiatu zambrowskiego, na rzecz których można przekazywać część swojego podatku. Warto poznać potrzeby lokalne i wesprzeć tych, którzy żyją blisko nas.

Polecamy:
:: Przekaż Sylwii 1% podatku
:: Ty też możesz pomóc Kubusiowi!
:: Przekaż 1% podatku dla OSP w Starym Laskowcu
:: Przekaż 1% podatku na rzecz 4-letniej Eryki
:: Przekaż 1% podatku na rzecz 3-letniego Davida
:: Przekaż 1% podatku na rzecz 27-letniego Łukasza
:: Tomasz Dąbrowski dziękuje za 1% podatku
:: Mama Neli Grabowskiej dziękuje za wsparcie
:: Rodzice niepełnosprawnego Kuby dziękują podatnikom
:: Łukasz Grodzki dziękuje za 1% podatku
:: Mama Sylwii dziękuje za 1%
:: Ponad 24 tys. zł dla chorej Eryki Kaczyńskiej
:: Hojni podatnicy z Zambrowa

Przekaż 1% podatku na rzecz 10-letniej Ani komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org