:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  14°C słabe opady deszczu

Przekaż 1% podatku na rzecz 4-letniego Natana

społeczeństwo, Przekaż podatku rzecz letniego Natana - zdjęcie, fotografia

4-letni Natan Zalewski to kolejna osoba, na której leczenie warto przekazywać 1% podatku za miniony rok.

Trwa kampania podatkowa za 2017 r. Każdy może zdecydować, na rzecz jakiej organizacji pożytku publicznego chce przekazać w zeznaniu PIT 1% swojego podatku. W ramach cyklu artykułów „Przekaż 1% podatku” prezentujemy osoby i instytucje z Zambrowa i okolic, na rzecz których można przekazywać część swojego podatku.

Tym razem zachęcamy do pomocy Natanowi Zalewskiemu, który urodził się w 2014 roku w Zambrowie z obustronnym całkowitym niedosłuchem (głuchotą). W tej chwili jest już po jednej operacji wszczepienia implantu ślimakowego na jedno uszko. Na operację drugiego jeszcze czeka. Mimo swojej niepełnosprawności jest wesołym, energicznym chłopcem. Wymaga jednak stałej i kosztownej rehabilitacji pod okiem specjalistów. Przed nim długa i ciężka droga w uzyskaniu sprawności.

Natan jest podopiecznym Fundacji „Avalon”. Chcąc przekazać 1% swojego podatku na rzecz 4-letniego chłopca, wystarczy w oświadczeniu o uzyskanych dochodach za rok 2017 składanym w urzędzie skarbowym, w rubryce przeznaczonej do wskazania organizacji pożytku publicznego, wpisać KRS 0000270809, z dopiskiem cel szczegółowy: Zalewski, 7921. Nic więcej robić nie trzeba. Urząd skarbowy przekaże w naszym imieniu niezbędne środki na konto wskazanej przez nas organizacji.

Osoby, które chciałyby wspomóc rodziców Natana dodatkową dobrowolną wpłatą, mogą dokonać darowizny przelewając pieniądze na konto Fundacji:

FUNDACJA „Avalon”
NR KRS 0000270809
nr konta: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
z dopiskiem: Zalewski, 7921


Fundacja AVALON posiada także numer specjalny, dzięki czemu jej podopieczni mogą otrzymywać darowizny w formie SMS-ów charytatywnych. Chcąc w ten sposób pomóc Natanowi Zalewskiemu, wystarczy wysłać SMS pod numer 75165 w treści wpisując słowo POMOC 7921. Koszt SMS-a to 6,15 zł brutto, z czego 5 zł stanowi darowizna na rzecz Natana.Jeżeli jesteś z Zambrowa lub powiatu zambrowskiego i w rodzinie masz chorą osobę, która jest podopieczną fundacji mającej status organizacji pożytku publicznego i można na rehabilitację tej osoby przekazywać 1% podatku w ramach kampanii PIT, zgłoś się do redakcji Portalu Zambrow.org (osobiście, telefonicznie lub wysyłając e-mail). Nie odmówimy żadnej potrzebującej osobie ani organizacji.

W kolejnych artykułach z cyklu „Przekaż 1% podatku” będziemy prezentować stowarzyszenia i prywatne osoby potrzebujące pomocy z Zambrowa i powiatu zambrowskiego, na rzecz których można przekazywać część swojego podatku. Warto poznać potrzeby lokalne i wesprzeć tych, którzy żyją blisko nas.

Polecamy:
:: 3-letni Staś czeka na 1% twojego podatku
:: Przekaż 1% podatku na rzecz Tomasza Dąbrowskiego
:: Przekaż 1% podatku na rzecz 27-letniego Łukasza
:: Państwo Krukowscy dziękują za 1% podatku na rzecz ich 11-letniego synka
:: Rodzice Eryki Kaczyńskiej dziękują podatnikom
:: Mama Neli dziękuje za 1%
:: Mama Sylwii dziękuje za 1%
:: Łukasz Grodzki dziękuje za 1%
:: Komu można przekazać 1% podatku w Zambrowie?

Przekaż 1% podatku na rzecz 4-letniego Natana komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się