:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  14°C bezchmurnie

Przekaż 1% podatku dla OSP w Starym Laskowcu

społeczeństwo, Przekaż podatku Starym Laskowcu - zdjęcie, fotografia

Ochotnicza Straż Pożarna w Starym Laskowcu jest organizacją pożytku publicznego, na rzecz której również można przekazać 1% podatku dochodowego rozliczając się z Urzędem Skarbowym za 2016 rok.

Trwa kampania podatkowa za 2016 r. Każdy z nas w najbliższym czasie będzie decydował, na rzecz jakiej organizacji pożytku publicznego chce przekazać w zeznaniu rocznym 1% swojego podatku. W ramach cyklu artykułów „Przekaż 1% podatku” prezentujemy osoby i instytucje z Zambrowa, na rzecz których można przekazywać część swojego podatku.

Ochotnicza Straż Pożarna w Starym Laskowcu jest organizacją pożytku publicznego. Celami stowarzyszenia są: zapobieganie pożarom, udział w akcjach ratowniczych, informowanie o zagrożeniach pożarowych i ekologicznych, prowadzenie działań na rzecz ochrony środowiska, rozwijanie kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży oraz prowadzenie działalności kulturalno-oświatowej. Przy OSP w Starym Laskowcu działają zespół śpiewaczy „Laskowianki” i Koło Gospodyń Wiejskich ze Starego Laskowca.

Każdy, kto chce wesprzeć działania Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Laskowcu wystarczy, że w oświadczeniu o uzyskanych dochodach za rok 2016 składanym w urzędzie skarbowym, w rubryce przeznaczonej do wskazania organizacji pożytku publicznego wpisze KRS 0000135882. Nic więcej robić nie trzeba. Urząd skarbowy przekaże w naszym imieniu niezbędne środki na konto wskazanej przez nas organizacji.

Jeżeli jesteś z Zambrowa lub powiatu zambrowskiego i w rodzinie masz chorą osobę, która jest podopieczną fundacji mającej status organizacji pożytku publicznego i można na rehabilitację tej osoby przekazywać 1% podatku w ramach kampanii PIT, zgłoś się do redakcji Portalu Zambrow.org (osobiście, telefonicznie lub wysyłając e-mail). Nie odmówimy żadnej osobie potrzebującej, ani organizacji.

W kolejnych artykułach z cyklu „Przekaż 1% podatku” będziemy prezentować stowarzyszenia i prywatne osoby potrzebujące pomocy z Zambrowa i powiatu zambrowskiego, na rzecz których można przekazywać część swojego podatku. Warto poznać potrzeby lokalne i wesprzeć tych, którzy żyją blisko nas.

Polecamy:
:: Przekaż 1% podatku na rzecz 4-letniej Eryki
:: Przekaż 1% podatku na rzecz 3-letniego Davida
:: Przekaż 1% podatku na rzecz 27-letniego Łukasza
:: Tomasz Dąbrowski dziękuje za 1% podatku
:: Mama Neli Grabowskiej dziękuje za wsparcie
:: Rodzice niepełnosprawnego Kuby dziękują podatnikom
:: Łukasz Grodzki dziękuje za 1% podatku
:: Mama Sylwii dziękuje za 1%
:: Ponad 24 tys. zł dla chorej Eryki Kaczyńskiej
:: Wolontariusze projektu „Szlachetna Paczka” pilnie poszukiwani [video]
:: Dołącz do Drużyny Szlachetnych!
:: Hojni podatnicy z Zambrowa
:: Podsumowanie kampanii PIT za 2015 r.

Przekaż 1% podatku dla OSP w Starym Laskowcu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org