:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  6°C słabe opady deszczu

Przedszkolaki z wizytą w Szkole Podstawowej Nr 3

Przedszkolaki odwiedziły zambrowską „Trójkę”. Głównym punktem wycieczki była biblioteka szkolna, gdzie panie bibliotekarki przygotowały ciekawe zajęcia dla dzieci.

 

Niecodzienni goście odwiedzili wczoraj, 9 października bibliotekę Szkoły Podstawowej Nr  3 w Zambrowie. Grupa przedszkolaków z Miejskiego Przedszkola nr 3 wraz z wychowawczynią panią Jolantą Burak i jej asystentkami, zwiedziła budynek szkoły oraz zapoznała się bliżej z pracą m.in.: nauczyciela, pielęgniarki, sekretarki i księgowej.

 

Swój spacer po szkole przedszkolaki zakończyły wizytą w bibliotece, gdzie zapoznały się z jej wyposażeniem i księgozbiorem. Dzieci chętnie uczestniczyły w zabawach zainicjowanych przez panie bibliotekarki. Opowiadały o swoich kontaktach z książką, rozpoznawały poznane litery oraz oglądały wystawę lektur.

 

W związku z obchodami 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę,  przedszkolaki rozmawiały z paniami na temat ojczyzny oraz symboli narodowych. Wspólnie wyrecytowały wiersz Władysława Bełzy pt. „Kto ty jesteś? Polak mały”. Największą przyjemność sprawiło dzieciom samodzielne wykonanie papierowych orzełków w koronie, które zabrały ze sobą na pamiątkę.

 

Wizyta pozwoliła cztero- i pięciolatkom bliżej poznać pracę szkoły oraz lepiej przygotować się do obchodów zbliżającego się Święta Niepodległości.

Przedszkolaki z wizytą w Szkole Podstawowej Nr 3 komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się