:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  5°C bezchmurnie

Przedszkolaki poznały jeden dzień z życia gimnazjalisty [foto]

Jak wyglądają sale i korytarze, w których czas spędzają zambrowscy gimnazjaliści oraz jak wyglądają ich lekcje, mogły przekonać się dzieci z oddziału Miejskiego Przedszkola Nr 6 w Zambrowie.

Członkowie Samorządu Uczniowskiego Miejskiego Gimnazjum Nr 1 tuż przed rozpoczynającą się w szkołach przerwą świąteczną spotkali się z przedszkolakami z oddziału Miejskiego Przedszkola Nr 6 mieszczącego się w budynku gimnazjum. Spotkanie miało na calu zapoznanie maluchów z życiem szkolnym ich starszych kolegów.

Odwiedziny gimnazjalistów rozpoczęły się od czytania ulubionych bajek w salach oddziału przedszkolnego. Dzieci bardzo uważnie słuchały i chętnie odpowiadały na zadawane im pytania. Po miłej lekturze członkowie Samorządu Uczniowskiego zabrali przedszkolaków na wspólny spacer po szkole, gdzie zaprezentowali młodszym kolegom, jak wygląda dzień z życia gimnazjalisty.

- „Zwiedzanie zaczęło się od sali informatycznej. Każde dziecko podziwiało starszaków za to, jak szybko pracują z komputerem. Następnie chwila z przeszłością w sali historycznej. W sali religijnej maluchy usiadły w ławkach razem ze starszymi kolegami i rozpoczęło się wspólne śpiewanie kolęd. Sala chemiczna to był raj. Wybuchy tak bardzo przyciągnęły ich uwagę, że niejeden przedszkolak poczuł powołanie na chemika. Zaszliśmy także na stołówkę, a potem do biblioteki. Wszyscy świetnie się bawili chowając pomiędzy półkami, jakby byli w książkowym labiryncie. Na koniec byliśmy w szatni. Każdy przedszkolaczek był zaskoczony wielkością sal i przestronnością korytarzy.” - relacjonują członkowie Samorządu Uczniowskiego Miejskiego Gimnazjum Nr 1 w Zambrowie.

Warto dodać, że była to już kolejna, jednak nie ostatnia akcja Samorządu Uczniowskiego zorganizowana dla młodszych kolegów z oddziału Miejskiego Przedszkola Nr 6. Wcześniej z okazji mikołajek gimnazjalny Mikołaj odwiedził z workiem pełnym słodkości wszystkie grupy przedszkolne. Wspólnym śpiewom i recytacjom nie było końca.

Polecamy:
:: Świąteczne kolędowanie w MP4 [foto]
:: Świąteczne wypieki przedszkolaków ze Srebrnej [foto]
:: Jasełka, kolędy i świąteczny nastrój w MP6 [foto]
:: Święty Mikołaj zawitał do „Biedronek” [foto]
:: „Wesołe zabawy z Andrzejem” w MP6
:: Święto Pluszowego Misia w MBP [foto]
:: Sukces przedszkolaka z Akademii Malucha w wojewódzkim konkursie plastycznym
:: Mali ratownicy w „Biedronkach” [foto]
:: „Gdzie jest dziś mały miś?” [foto]
:: Przedszkolaki z „Szóstki” też kochają pluszowe misie [foto]
:: Dzień Misia w MP 3 [foto]
:: Dzień Pluszowego Misia w „Biedronkach” [foto+video]

Przedszkolaki poznały jeden dzień z życia gimnazjalisty [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org