:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  13°C słabe opady deszczu

Przed nami ciepły, wiosenny weekend

meteo, Przed ciepły wiosenny weekend - zdjęcie, fotografia

W najbliższą sobotę i niedzielę do Polski napłynie ciepłe powietrze z południa Europy. Możemy spodziewać się naprawdę wysokich temperatur!

W ten weekend w Polsce zagoszczą niemal letnie temperatury. Termometry wskażą nawet 23oC. To idealny czas na pierwsze wiosenne wycieczki i wypoczynek na świeżym powietrzu.

Jutro, w ostatni dzień marca, do Polski napłynie bardzo ciepłe, oceaniczne powietrze. W naszym regionie rano ma być co prawda pochmurno i deszczowo, ale niebo ma wypogodzić się po południu. Termometry w Zambrowie mogą wówczas wskazywać nawet 18oC.

Ale piątek to tylko wstęp do pięknej soboty, kiedy to w Zambrowie w cieniu może być nawet 20oC! Sobotę warto więc wykorzystać na przedświąteczne porządki.

Niedziela może okazać się jeszcze cieplejsza. Napływać ma suche i ciepłe powietrza z południa. Na termometrach możemy ujrzeć nawet od 20oC do 22oC. Co prawda po południu, nad zachodnią cześć kraju, nasunie się chłodny front atmosferyczny, który przyniesie wzrost zachmurzenia, opady deszczu i wiosenne burze, ale w naszym regionie do wieczora powinniśmy cieszyć się bezchmurnym niebem.

Jak widać, czeka nas piękny weekend. Już teraz zaplanujmy odpowiednio czas tak, żebyśmy mogli skorzystać z dobrej pogody. Może wybierzemy się na wycieczkę rowerową, spacer do parku czy rolki? A może czas rozpocząć już sezon grillowy? Każda okazja jest dobra, żeby wygrzać się na słońcu.

Życzymy udanego weekendu!

Polecamy:
:: Pierwszy dzień wiosny. Żegnamy zimę! [foto]
:: Przedwiośnie w Zambrowie i okolicy [video]
:: Był śnieg. Będzie mróz...
:: Nawrót zimy. Bardzo trudne warunki na drogach i chodnikach
:: Uwaga na marznące opady
:: Nadal będzie zimno!
:: Synoptycy ostrzegają: jeszcze będzie wiało!
:: Uwaga ślisko!

Przed nami ciepły, wiosenny weekend komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się