:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  8°C bezchmurnie

Prokuratura milczy ws. domniemanej „sex afery” w Zambrowie

wiadomości lokalne, Prokuratura milczy domniemanej „sex afery” Zambrowie - zdjęcie, fotografia

Oficjalne źródła ani nie potwierdzają, ani nie dementują pogłoski o „sex aferze” w Zambrowie.

- „Całe miasto aż huczy, ale takich afer portal nie upublicznia :D Szkoda, że nie mamy dziennikarzy śledczych na zambrow.org jak np. Wprost.” - napisał w piątek w południe jeden z użytkowników Zambrowskiego Portalu, zakładając na Forum temat „sex afera w Zambrowie”.

- „Wiem lecz nie powiem, bo to mogą być pomówienia, ale ogólnie jest wesoło, o ile sąd potwierdzi.” – dopisał rozsądnie po chwili inny użytkownik.

Po takich wypowiedziach na forum, zainteresowaliśmy się „tematem.”

- „Sprawę trzeba jawnie wyjaśnić, a w razie, gdyby okazało się, że to prawda, nagłośnić i zdyskredytować "zainteresowanego".” - domaga się na forum użytkownik Jamada.

Zupełnie innego zdania, w kwestii upubliczniania jakichkolwiek informacji w tego typu sprawach, jeśli kiedykolwiek były, są lub będą prowadzone, jest Prokurator Rejonowy w Zambrowie Jan Karwowski. Prokurator Karwowski w poniedziałek rano powiedział nam, że absolutnie nie będzie udzielał żadnych informacji, w tym ani nie będzie potwierdzać, ani zaprzeczać nawet spekulacjom, czy Prokuratura Rejonowa w Zambrowie prowadzi w jakiejś tego typu sprawie śledztwo, czy nie.

W ogólnym odniesieniu do wszelkich przestępstw o podtekście intymnym, tym bardziej jeśli kiedykolwiek zdarzy się prowadzić sprawę dotyczącą nieletnich, czy jakiejś placówki, prokurator Karwowski powiedział, że organy publiczne nie powinny podawać mediom żadnych informacji. Zdaniem prokuratora Karwowskiego podawanie do publicznej wiadomości jakichkolwiek okoliczności, które mogłyby zaszkodzić osobom (szczególnie poszkodowanym) byłoby sprawą naganną, ponieważ jak podkreślał w rozmowie z nami prokurator, w każdej tego typu sprawie „dobro jednostki” należy stawiać wyżej niż „chęć zaspokojenia ciekawości ogółu.”

Jako przykład podał sprawy sądowe, które z reguły są jawne, ale w tego typu sprawach zawsze prowadzone są „za zamkniętymi drzwiami”, z wyłączeniem mediów i osób postronnych.

Polecamy:
:: Wypadek niedaleko Nowego Zakrzewa. Zginął 20-letni kierowca
:: Urwało mu się koło
:: Tragedia na krajowej ósemce. Zginął 38-letni pasażer Peugeota
:: Poważna kolizja na AWP
:: Narkotyki w mieszkaniu w Zambrowie
:: Policjanci zatrzymali sprawców dewastacji samochodów
:: Kronika kryminalna z dn. 21 maja 2013 r.
:: Lokalne podtopienia w powiecie zambrowskim
:: Trzy budynki zawaliły się pod ciężarem śniegu
:: Strażacy ćwiczyli na zamarzniętym zalewie
:: Pożar szkoły w Wiśniewie
:: Uwaga – kradną rowery
:: Kronika kryminalna z dn. 25 marca
:: Policjanci i strażacy rozmawiają z uczniami o bezpieczeństwie [video]
:: O odpowiedzialności prawnej i przemoc rówieśniczej w SOSW
:: Pomógł Ci policjant? Zgłoś go do konkursu
:: Bądźmy czujni - oszuści grasują
:: Kronika kryminalna z dn. 11 lutego

Prokuratura milczy ws. domniemanej „sex afery” w Zambrowie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org