:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  1°C lekkie zachmurzenie

Program TENIS 10 ponownie wraca do zambrowskiej „Czwórki”

Wciąż zastanawiasz się, na jakie zajęcia sportowe wysłać swoje dziecko? Zależy ci na nie tylko na prawidłowym rozwoju fizycznym i kondycji, ale również rozwoju mentalnym, budowaniu pewności siebie i samodyscypliny twojej pociechy? Tenis – to jest to czego szukasz!

 

Zambrowska sekcja tenisa ziemnego działająca przy Szkole Podstawowej nr 4 w Zambrowie zaprasza dzieci w wieku od 5 do 12 lat na zajęcia z tenisa ziemnego. Treningi będą odbywały się raz w tygodniu we wtorki.

 

Jak zapowiadają organizatorzy, na zajęcia wystarczą dobre chęci i strój sportowy. Hala sportowa, siatki, rakiety, piłki do gry już są.

 

Nabór trwa przez cały październik! Zapisy pod numerem telefonu: 519 185 567.

Treningi w każdy wtorek:

16:00 - 17:00 sekcja TENIS 10 grupa młodsza podstawowa

17:00 - 18:00 sekcja TENIS 10 grupa młodsza zaawansowana

18:00 - 19:00 sekcja TENIS 10 grupa starsza

 

Warto dodać, że dzieci uczęszczające na sekcję próbowały już swoich sił w turniejach tenisa m.in. w Białymstoku, Piszu, Ostrołęce czy też w Zambrowie zbierając przy tym cenne doświadczenia, ale też nagrody w postaci pucharów, medali, dyplomów.

Program TENIS 10 ponownie wraca do zambrowskiej „Czwórki” komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się