:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  3°C rozproszone chmury

„Profilaktyka Raka Piersi” w najbliższą środę. Zapraszamy!

Kiedy: 2018-10-17 , godzina: 15:00 | Gdzie: Café Muza, Centrum Kultury w Zambrowie

zdrowie i uroda, „Profilaktyka Piersi” najbliższą środę Zapraszamy! - zdjęcie, fotografia

Zapraszamy na konferencję ph. „Profilaktyka Raka Piersi”. W programie oprócz prelekcji dietetyka, onkologa i psychologa przewidziano również pokaz samokontroli piersi na fantomach i panel dyskusyjny.

 

Dziś, 15 października obchodzimy Europejski Dzień Walki z Rakiem Piersi. Ma on uzmysławiać wszystkim kobietom, że wczesne wykrycie raka piersi może uratować życie oraz przypominać o działaniach zapobiegających nowotworowi i propagowaniu zdrowego trybu życia.

 

Z myślą o naszych paniach zambrowskie stowarzyszenie „Amazonki” zorganizowało akcję informacyjną. W najbliższą środę, 17 października w Café Muza w Centrum Kultury w Zambrowie przy ul. Wyszyńskiego 2a odbędzie się konferencja ph. „Profilaktyka Raka Piersi”. Początek zaplanowano na godzinę 15:00.

 

Jak poinformowała nas prezes stowarzyszenia „Amazonki” Barbara Reinke, konferencja kierowana jest do wszystkich kobiet zarówno zdrowych, jak i chorych na raka piersi. Nie ma też ograniczeń wiekowych – samokontrola piersi jest tak samo ważna dla młodych i trochę starszych kobiet.

 

W programie przewidziano prelekcje dietetyka, onkologa, psychologa oraz pokaz samokontroli piersi na fantomach. Będzie również czas na panel dyskusyjny. Ponadto od godziny 15:00 do 16:00 zostanie przeprowadzone badanie poziomu cukru we krwi.

 

Środowe wydarzenie uświetnią występy Sylwii Paszkiewicz-Garczarek oraz zespołu „Retro” Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

 

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

 

Podobne działania stowarzyszenie „Amazonki” podjęło w związku ze Światowym Dniem Walki z Rakiem. Podczas lutowego spotkania odbyły się trzy prelekcje. Poprowadzili je: Renata Szymańska (psycholog), Marta Żebrowska (dietetyk) oraz Marcin Brzeziński (rehabilitant). Więcej informacji: >>TUTAJ<<


Miejsce zdarzenia mapa Zambrów


„Profilaktyka Raka Piersi” w najbliższą środę. Zapraszamy! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org