:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  9°C pochmurno z przejaśnieniami

Próbny egzamin handlowców z ZSA

edukacja, Próbny egzamin handlowców - zdjęcie, fotografia

26 uczniów technikum handlowego z ZSA uczestniczyło w próbnym egzaminie z zakresu prowadzenia sprzedaży. Dzięki temu młodzież, na specjalnie przygotowanych stanowiskach egzaminacyjnych, miała możliwość sprawdzenia swoich umiejętności praktycznych.

Kolejny raz w Zespole Szkół Agroprzedsiębiorczości w Zambrowie został przeprowadzony próbny egzamin w zawodzie technik handlowiec – kwalifikacja A.18 „Prowadzenie sprzedaży”. Wzięło w nim udział 26 uczniów klasy III technikum handlowego. Egzamin polegał na wykonaniu zadania praktycznego na indywidualnych stanowiskach egzaminacyjnych, które zostały przygotowane z uwzględnieniem warunków realizacji kształcenia w zawodzie technik handlowiec oraz z wykorzystaniem pomocy dydaktycznych.

Warto podkreślić, że placówka posiada bardzo dobrze wyposażoną pracownię przedmiotową w zawodzie technik handlowiec, w której znajdują się komputery współpracujące z czytnikami kodów, kasami fiskalnymi oraz drukarkami, regały z atrapami produktów, lady sklepowe i wiele innych pomocy wspomagających przygotowanie do praktycznej nauki zawodu.

Dużym sukcesem szkoły jest także wysoka zdawalność egzaminu potwierdzającego kwalifikację A.18 „Prowadzenie sprzedaży”, która w ubiegłorocznej sesji letniej wyniosła 100%. Autorami sukcesu jest grupa pedagogów z wieloletnim stażem pracy, których wiedza, umiejętności, doświadczenie oraz sumienność w realizacji postawionych sobie celów przyniosły efekty.

Na podkreślenie zasługuje również zaangażowanie uczniów, realizowane praktyki oraz staże w lokalnych firmach. Ponadto w maju grupa uczniów zdobędzie nowe doświadczenia zawodowe podczas dwutygodniowych praktyk zawodowych w Grecji.

Polecamy:
:: Zambrowscy nauczyciele nie strajkowali przeciwko reformie
:: Radni miejscy zaskarżą opinię Podlaskiego Kuratora Oświaty [retransmisja]
:: Podchody językowe w „Czerwoniaku”
:: „Szukałeś nas... jesteśmy” [foto]
:: Noc kodowania w zambrowskiej „Trójce”
:: Dzień z ELF-em w zambrowskiej „Czwórce” [foto]
:: „Wiosna, cieplejszy wieje wiatr, wiosna…”
:: ZSO przywitało wiosnę [foto+video]
:: Społeczność MP6 radośnie przywitała wiosnę [foto]
:: Smaczna lekcja języka niemieckiego w „Czerwoniaku”


Próbny egzamin handlowców z ZSA komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się