:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  8°C pochmurno z przejaśnieniami

Pracowali nad doskonałością sportową

Zawodnicy i trenerzy Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate w atrakcyjny i zdrowy sposób spędzali wakacje w kraju.

Obozem przodującym dla zawodników i zawodniczek Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate oraz Polski wschodniej był obóz sportowy w Ciechanowcu, gdzie karatecy spędzali swój wakacyjny czas na treningach, aktywnym wypoczynku, a także rekreacji. Uczestnicy obozu z Janowa Podlaskiego, Białej Podlaskiej, Konstantynowa, Ciechanowca, Wysokiego Mazowieckiego, Siemiatycz i Zambrowa mieli okazję uczyć się taktyki walki, kata oraz samoobrony, a także technik kickbokserskich.

W wolnym czasie karatecy korzystali z wypoczynku i z uroków pięknej przyrody. Zwiedzili m.in. Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu, a także korzystali z kąpieli w Nurcu.

Treningi prowadzili Shihan Artur Więzowski, Sensei Robert Gaździk, Sensei Wojciech Paszkowski, Sensei Mariusz Wajszczuk, Sempai Krzysztof Grabowski oraz Sempai Dawid Pykacz. W opiece nad najmłodszymi pomagała Sempai Sylwi Dąbrowska, która zajęła się animacją wolnego czasu uczestników i wsparciem jako wychowawca.

Zawodnicy z naszego miasta swój pobyt na obozie w Ciechanowcu mieli współfinansowany przez Burmistrza Miasta Zambrów. Z kolei koordynatorem tego przedsięwzięcia był dyrektor Miejskiego Gimnazjum Nr 1 w Zambrowie Ryszard Ogrodnik.

Shihan Artur Więzowski zaprasza wszystkich chętnych do udziału w treningach w nowym sezonie. Klub Shihana Więzowskiego prowadzi działalność sportowo-wychowawczą w Zambrowie, Ciechanowcu, Wysokiem Mazowieckiem, Jabłoni Kościelnej i Siemiatyczach.


Pracowali nad doskonałością sportową komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org