:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  17°C pochmurno z przejaśnieniami

Pożar na osiedlu Północ [foto]

5 zastępów straży pożarnej brało dzisiaj udział w akcji gaszenia pożaru piwnicy w jednym z bloków na osiedlu Północ.

Dzisiaj, 11 maja około godz. 15.40 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Zambrowie odebrał telefon o pożarze piwnicy w jednym z bloków przy ul. Białostockiej 21 w Zambrowie. Na miejsce zostało zadysponowanych 5 zastępów, w tym 4 z jednostki ratowniczo-gaśniczej w Zambrowie oraz jedna z Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Laskowcu.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia stwierdzono, że pali się zabudowa sufitu nad rozdzielnicą węzła ciepłowniczego. Jak udało nam się dowiedzieć, około 10 metrów zabudowy uległo spaleniu, zaś resztę strażacy rozebrali i wynieśli poza budynek.

- „Nikt z mieszkańców nie ucierpiał. Od razu po przyjeździe ewakuowaliśmy osoby przebywające w swoich mieszkaniach.” - powiedział nam dowódca jednostki ratowniczo-gaśniczej PSP w Zambrowie kpt. Łukasz Chankowski.

Przyczynę pożaru będą ustalać funkcjonariusze zambrowskiej policji. Prawdopodobną przyczyną mogło być zwarcie instalacji elektrycznych.

Polecamy:
:: Powiatowe obchody Dnia Strażaka w Zambrowie [foto+video]
:: Dzień Otwarty w OSP Rutki [foto+video]
:: Pożar sześciu pojazdów na DK8 [foto]
:: Spłonęła obora w Krajewie-Budziłach [foto+video]
:: Pożar szkoły i lasu oraz wypadek w Starym Skarżynie [foto+video]
:: Pożar stodoły w Żabikowie Rządowym [foto+video]
:: Siewnik zmiażdżył stopę kobiecie [foto+video]
:: Pożar magazynu w Rutkach [foto+video]
:: Pożar na Łomżyńskiej. Są utrudnienia w ruchu [foto]
:: Pożar stodoły w Krajewie-Ćwikłach [foto]

Pożar na osiedlu Północ [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się