:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  19°C bezchmurnie

Pożar magazynu w Rutkach [foto+video]

Ponad pięć godzin trwała akcja gaszenia płonącego budynku magazynowo-produkcyjnego jednego z przedsiębiorstw w Rutkach. Udział w niej wzięło 12 zastępów straży pożarnej z Zambrowa, Rutek, Kołomyjki, Ład Borowych, Starego Laskowca i Kołak Kościelnych.

Dziś około godz. 18.50 dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zambrowie został powiadomiony o pożarze budynku magazynowo-produkcyjnego w Rutkach. Na miejsce zdarzenia zostało zadysponowanych 12 zastępów, w tym jednostki ratowniczo-gaśnicze z Zambrowa oraz strażacy ochotnicy z Rutek, Kołomyjki, Ład Borowych, Starego Laskowca i Kołak Kościelnych.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia stwierdzono, że ogień znajduje się wewnątrz budynku magazynowo-produkcyjnego jednego z przedsiębiorstw. Strażacy przystąpili do działań gaśniczych jednocześnie przenosząc przedmioty, które znajdowały się nieopodal ogniska pożaru. Z pomocą pracowników firmy udało się uratować część sprzętu i wyposażenia obiektu. Akcja gaśnicza trwała ponad pięć godzin. Na szczęście nikt nie ucierpiał podczas pożaru.

Na razie nie jest znana wielkość poniesionych strat. Przyczyny zdarzenia ustala policja.

Poniżej przedstawiamy videorelację z dzisiejszej akcji gaśniczej.Polecamy:
:: Pożar na Łomżyńskiej. Są utrudnienia w ruchu [foto]
:: Pożar stodoły w Krajewie-Ćwikłach [foto]
:: Pożar domu w Kołakach Kościelnych [video]
:: Niewielkie skutki wichury w powiecie zambrowskim
:: Sezon grzewczy w pełni. Wraz z nim wzrosło zagrożenie zaczadzeniem i pożarami
:: Strażacy walczyli z żywiołem w Paproci Dużej [foto]
:: Videorelacja z VIII Powiatowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych
:: VIII Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze za nami! [foto]

Pożar magazynu w Rutkach [foto+video] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org