:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  13°C słabe opady deszczu

Powiatowy Urząd Pracy gościł przedszkolaki z MP6 [foto]

edukacja, Powiatowy Urząd Pracy gościł przedszkolaki [foto] - zdjęcie, fotografia

Dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 6 w Zambrowie odwiedziły wczoraj Powiatowy Urząd Pracy. Przedszkolaki miały okazję przyjrzeć się funkcjonowaniu poszczególnych wydziałów jednostki.

Dzisiaj, 27 stycznia przypada Święto Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia. W związku z tym dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 6 odwiedziły w piątek Powiatowy Urząd Pracy w Zambrowie. Głównym celem wizyty było poznanie funkcjonowania urzędu.

Na początku wizyty dzieci zostały przywitane przez pracownika Urzędu Pracy - Renatę Gosk . Po części oficjalnej przedszkolaki miały możliwość przyjrzenia się pracy poszczególnych wydziałów. Dowiedziały się, na czym polega praca w urzędzie. Pani Renata oprowadziła milusińskich po wszystkich pomieszczeniach i zaprosiła na słodki poczęstunek. Podczas wizyty przedszkolaki z chęcią uczestniczyły w zajęciach plastycznych na temat zawodów, a za aktywny udział otrzymały nagrody.

- „Przedszkolaki serdecznie podziękowały dyrektorowi Dariuszowi Olszewskiemu, pani Renacie Gosk i wszystkim pracownikom za miłe przyjęcie, możliwość poznania sposobu realizowania zadań przez Urząd Pracy i poświęcony czas.” – podsumowują opiekunki grupy Wioletta Święcka i Małgorzata Boguszewska.

Z okazji Święta wszystkim Pracownikom Publicznych Służb Zatrudnienia życzymy zadowolenia i satysfakcji z pracy zawodowej, sukcesów oraz cennych inicjatyw.

Polecamy:
:: „Noworoczne czytanie na dywanie”
:: Zabawa choinkowa w MP4 [foto+video]
:: Przedszkolaki poznały jeden dzień z życia gimnazjalisty [foto]
:: Świąteczne kolędowanie w MP4 [foto]
:: Świąteczne wypieki przedszkolaków ze Srebrnej [foto]
:: Jasełka, kolędy i świąteczny nastrój w MP6 [foto]

Powiatowy Urząd Pracy gościł przedszkolaki z MP6 [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się