:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?



Powiatowe eliminacje do konkursu o ruchu drogowym [foto]

edukacja, Powiatowe eliminacje konkursu ruchu drogowym [foto] - zdjęcie, fotografia
Portal zambrow.org 12/04/2014 00:00

Szkoła Podstawowa w Szczodruchach i Gimnazjum ZSO w Zambrowie będą reprezentować nasz powiat na wojewódzkim szczeblu Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym.

Eliminacje powiatowe Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym po raz kolejny odbyły się w gościnnych murach Zespołu Szkół w Szumowie. W turnieju, który rozegrano w dniu wczorajszym, udział wzięło 11 reprezentacji szkół podstawowych oraz 4 gimnazjów z terenu powiatu zambrowskiego.

Uczestnicy mieli za zadanie rozwiązanie testu składającego się z 25 pytań. Dotyczył on przepisów ruchu drogowego. Sprawdzał znajomość znaków oraz zachowania na drodze. Za każdą prawidłową odpowiedź uczestnik otrzymywał punkt dodatni. Uczniowie szkół podstawowych rozwiązywali test jednokrotnego, a gimnazjaliści – wielokrotnego wyboru.

W drugim etapie uczestnicy konkursu musieli pokonać tor sprawnościowy na rowerze. Za każdy błąd popełniony podczas slalomu rowerowego saldo ucznia pomniejszane było o punkty „ujemne”. Jak co roku, zadanie to okazało się bardzo trudne, szczególnie slalom i ósemka. Łatwo można było stracić dużo punktów, które z trudem uczeń zdobywał w teście teoretycznym.

Po raz pierwszy podczas eliminacji powiatowych sprawdzana była także wiedza uczniów z zakresu ratownictwa medycznego. 3-osobowe reprezentacje poszczególnych szkół musiały zmagać się z pytaniami przeszkolonego w tym zakresie strażaka PSP w Zambrowie. Młodzież mogła wykazać się również swoją wiedzą praktyczną, wykonując elementy udzielania pierwszej pomocy na fantomie.

Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwała komisja, w skład której weszli funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie.

W klasyfikacji drużynowej szkół podstawowych I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Szczodruchach, II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Szumowie, natomiast III miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 4 w Zambrowie.

W klasyfikacji indywidualnej szkół podstawowych najlepszy okazał się uczeń SP Szczodruchy Rafał Rudnicki, II miejsce zajęła Marta Kołakowska również z SP w Szczodruchach, a III miejsce – Paweł Bączyk z SP w Szumowie.

W kategorii gimnazjów drużynowo najlepsza okazała się reprezentacja Gimnazjum ZSO w Zambrowie, na II pozycji znalazła się reprezentacja Gimnazjum w Szumowie, na III – drużyna Gimnazjum w Kołakach Kościelnych, na IV – Gimnazjum w Rutkach, a na V – Miejskie Gimnazjum Nr 1 w Zambrowie.

W klasyfikacji indywidualnej gimnazjów I miejsce zajął Daniel Truchel z Gimnazjum w Szumowie, II – Maciej Chrostowski z Gimnazjum ZSO w Zambrowie, a III – Piotr Godlewski także z Gimnazjum ZSO w Zambrowie.

Szkoły, które zajęły pierwsze miejsca w swoich kategoriach (a więc SP Szczodruchy i Gimnazjum ZSO Zambrów) będą reprezentowały nasz powiat na szczeblu wojewódzkim konkursu, który odbędzie się w pierwszej połowie maja br. Szkoły, które zajęły miejsca na podium otrzymały dyplomy, puchary i sprzęt sportowy. Natomiast zwycięzcy w klasyfikacji indywidualnej za pierwsze miejsca otrzymali cenne nagrody rzeczowe. Łączna wartość przyznanych nagród to ok. 5200 zł.

Organizatorem eliminacji powiatowych był Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie. Współorganizatorem był Zespół Szkół w Szumowie. Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego dziękuje wszystkim sponsorom, którzy ufundowali nagrody. Sponsorami eliminacji powiatowych byli: WORD w Łomży, Urzędy Gmin: Zambrów, Kołaki Kościelne, Rutki i Szumowo; oraz samorząd Miasta Zambrów.


Polecamy:
:: Uczniowie „Siwej” ponownie wylądowali na komendzie
:: "Pozwólmy wiośnie zagościć w naszych sercach"
:: Zambrowianin wysoko w VI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Logistycznej
:: CoderDojo w Zambrowie [foto + video]
:: Dzień otwarty w ZSO w Zambrowie
:: Uczniowie w Osowcu znają się na bankowości i oszczędzaniu
:: „Moja przyszłość z Żyrafą Lokatką”
:: Dni otwarte w ZSO w Zambrowie
:: I miejsce WTZ w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym
:: „ZSA wspomina Jana Pawła II”

Reklama

Powiatowe eliminacje do konkursu o ruchu drogowym [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Działka 6000 m2 Wdziękoń

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 6000m2 położona w miejscowości Wdziękoń Pierwszy, gm. Zambrów...


Zobacz ogłoszenie

sprzedam komplet wypoczynkowy

Sprzedam prawie nowy komplet wypoczynkowy w modnym morskim kolorze, meble były kupionre rok temu w sklepie Agata Meble, kanapa + fotel + duża pufa...


Zobacz ogłoszenie

PRACOWNIK PRODUKCJI

Firma MONOLIT poszukuje aktualnie pracownika na stanowisko PRACOWNIK DZIAŁU PRODUKCJI Zakres obowiązków: - praca fizyczna w dziale produkcji..


Zobacz ogłoszenie

Naprawa komputerów i laptopów,

Zajmujemy się profesjonalnie: - naprawą komputerów - naprawą laptopów - naprawą telefonów - naprawą tabletów - naprawą nawigacji - naprawą..


Zobacz ogłoszenie

Ekogroszek Extra transport hds

Zapraszamy do zakupu węgla EKOGROSZKU EXTRA. Parametry ekogroszku: -zawartość popiołu 5,5% - wartość opałowa 25-27 MJ/kg Węgiel suchy magazynowany..


Zobacz ogłoszenie

Pomocnik kucharza sushi

Restauracja Ashi Sushi w Zambrowie zatrudni osobę na stanowisko: pomocnik kucharza sushi. Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego nauczymy ;)..


Zobacz ogłoszenie

Studentka szuka praktyk

Szukam czterotygodniowych praktyk związanych z kierunkiem studiów zarządzanie sprzedażą. Najchętniej od lipca. Jeśli to możliwe byłabym..


Zobacz ogłoszenie

PIASEK ŻWIR CZARNOZIEM

Sprzedajemy piasek, żwir, czarnoziem, kruszywo drogowe i inne kruszywa. Sprawna obsługa i szybka dostawa to nasze priorytety. Zadzwoń: tel...


Zobacz ogłoszenie

SPRZEDAM GOLFA GOAL

rok produkcji - 2006 pojemność - 1,4 benzyna ******* WERSJA GOAL ******** /////////////// 2 KOMPLETY KÓŁ //////////////// //// FELGI Z..


Zobacz ogłoszenie

Usługi maszynami budowlanymi

Świadczy usługi maszynami budowlanymi, tj. koparki, koparko-ładowarki, wywrotki. Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż materiały budowlane tj...


Zobacz ogłoszenie

Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Zobacz ogłoszenie

Opieka nad starszą panią 2

Praca dla miłej i uczciwej pani z podstawową znajomością języka niemieckiego lub angielskiego. Praca w okolicach Stuttgartu polegająca na opiece nad..


Zobacz ogłoszenie

Ozonowanie klimatyzacji,

Zapraszam do skorzystania z usługi odgrzybiania klimatyzacji samochodowej. Odgrzybianie metodą ozonowania. Metoda bardzo skuteczna. Koszt od 40 zł...


Zobacz ogłoszenie

SERWIS KOMPUTEROWY SPEEDCOMP

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem: - KOMPUTERÓW - TELEWIZORÓW - TELEFONÓW - oraz wielu innych URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH Instalacja i..


Zobacz ogłoszenie

Dyskretny zarobek !

! Hej popatrz, niby dlaczego nie miałabyś zarobić dla siebie Pieniędzy w lekki, miły i przyjemny sposób w całkowitej tajemnicy przed całym światem?..


Zobacz ogłoszenie

Naprawa i regeneracja

Oferujemy Państwu zakup oraz naprawę alternatorów i rozruszników. Wysoką jakość usług gwarantuje dziesięcioletnie doświadczenie w branży..


Zobacz ogłoszenie

MIESZKANIE 3 POKOJE UL.

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie w Zambrowie na ul. Pułaskiego (nowe osiedle) na trzecim pietrze o powierzchni 54,5m2. w skład którego wchodzą..


Zobacz ogłoszenie

IDEALNA DZIAŁKA POD INWESTYCJE

Sprzedam działkę o powierzchni 0,67 ha, która znajduje się przy węźle Kołaki Kościelne. Idealna pod inwestycje, utwardzony wjazd, linia elektryczna..


Zobacz ogłoszenie

Specjalista ds. obsługi

Do naszej fabryki okien w Starym Laskowcu poszukujemy kandydatów do pracy jako: Specjalista ds. obsługi klienta: Do głównych zadań osoby..


Zobacz ogłoszenie

Księgowa oraz Pracownik

Primarol Robert Grzymała Paproć Duża 84 poszukuję pracownika na stanowisko księgowej. Wymagania: znajomość podstaw rachunkowości, umiejętność..


Zobacz ogłoszenie

Działka 7315m2, Jabłoń

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 7315m2 położona w miejscowości Jabłoń Kościelna, gmina Nowe Piekuty,..


Zobacz ogłoszenie

FOLIA, SIATKA , SZNUREK DO

SKLEP HAPROL ZAPRASZA W NASZEJ OFERCIE M.IN -FOLIA DO SIANA I SŁOMY- BIAŁA, ZIELONA, CZARNA I PRZEZROCZYSTA STRETCH, 500 LUB 750 -SZNUREK DO PRAS I..


Zobacz ogłoszenie

FOLIA, SIATKA, Maszyny, części

Zapraszamy do sklepu rolniczego „ROLNIK”.. Sklep znajduje się przy ul. Białostockiej 38 w Zambrowie (posesja ze stawem; wjazd od ulicy Wiśniowej -..


Zobacz ogłoszenie

PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


Zobacz ogłoszenie

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH, DOSTAWCZYCH, BUSÓW 9-OSOBOWYCH ORAZ PRZYCZEP I LAWET. WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY - MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CENY W..


Zobacz ogłoszenie

CHCESZ SPRZEDAC AUTO DZWON MY

Skup aut od 500 do 15.000zl przeprowadzamy w sposób profesjonalny i bezpieczny. Finalizując transakcję odkupu samochodu jako priorytet stawiamy..


Zobacz ogłoszenie

Profesjonalny Serwis Sprzętu

Zapraszamy Do Serwisu Mieszczącego się na ul.Aleja Wojska Polskiego 11(wejście od szczytu). Oferujemy Profesjonalne Naprawy W Przystępnych Cenach :..


Zobacz ogłoszenie

KLIMATYZACJA napełnianie,

Oferujemy usługę nabijania oraz odgrzybiania klimatyzacji samochodowych. Bardzo atrakcyjne ceny! Odgrzybianie (bardzo skuteczne) już od 40 zł...


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam działkę

Sprzedam atrakcyjną działkę położoną we wsi Nowe Wierzbowo (ok. 5 km od Zambrowa) o powierzchni 3000m2. Wydana decyzja o warunkach zabudowy na..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam dom w malowniczej

Sprzedam dom jednorodzinny -dworek wolnostojący z poddaszem użytkowym, położony w Wiśniewie w bliskiej odległości od Zambrowa (4 km). Posiadłość..


Zobacz ogłoszenie

Kupię działkę rekreacyjną z

Witam kupię działkę rekreacyjną z domkiem zagospodarowaną


Zobacz ogłoszenie

FOLIA POWER STRETCH - ROLNIK

W OFERCIE FOLIA: POWER STRETCH 750 POWER STRETCH 500 ENSIBAL 750 ENSIBAL 500 I WIELE INNYCH FOLIA I SIATKA NA PRYZMĘ - WSZYSTKIE WYMIARY WORKI..


Zobacz ogłoszenie

Rozbiórka wyburzenie budynku w

Świadczymy kompleksowe usługi rozbiórek i wyburzeń domu, obory, budynku gospodarczego, użytkowego i innych obiektów. Działamy w tych miastach: -..


Zobacz ogłoszenie

Drukarnia opakowań poszukuje

Drukarnia opakowań poszukuje pracownika na stanowisko operatora drukarki fleksograficznej. Wymagane wykształcenie minimum średnie, najlepiej..


Zobacz ogłoszenie

Działka Wola Zambrowska

Sprzedam działkę z warunkami zabudowy o powierzchni 1000m2 ( 25x40) w Woli Zambrowskiej bezpośrednio położona przy drodze asfaltowej. Teren suchy i..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"