:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  13°C słabe opady deszczu

Poszukiwany właściciel agresywnego psa [foto]

Przedstawiamy zdjęcie psa, który w niedzielę nieopodal księżego lasku w Zambrowie pogryzł 12-letniego chłopca. Policja poszukuje właściciela czworonoga.

Zambrowska policja prosi o pomoc w ustaleniu właściciela psa, który w niedzielę, 26 marca dotkliwie pogryzł 12-letniego chłopca. Zdarzenie miało miejsce w okolicach księżego lasku przy ul. Cmentarnej w Zambrowie po godzinie 17.00.

Z relacji świadków wynika, że zwierzę zaatakowało dwukrotnie. Najpierw ugryzło chłopca za policzek, ale wtedy odgonił go brat pokrzywdzonego. Czworonóg jednak wrócił i znowu zaatakował głowę 12-latka. Chłopiec z ranami szarpanymi policzka i głowy znalazł się pod opieką lekarzy w szpitalu dziecięcym w Białymstoku. Ma poranioną głowę i twarz. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Agresywny pies został złapany następnego dnia na terenach zielonych w okolicach Gimnazjum Miejskiego Nr 1. Zwierzę wciąż przebywa na obserwacji w schronisku dla zwierząt w Białej Piskiej. Nadal jednak nie znaleziono jego właściciela.

Jeśli ktoś rozpoznał zwierzę i potrafi wskazać jego właściciela, proszony jest o kontakt z zambrowską policją – osobisty lub telefoniczny pod nr: 86 474 19 00, 997 lub 112.

Jak udało nam się dowiedzieć, właścicielowi agresywnego czworonoga za nieumyślnie spowodowanie naruszenia czynności narządu ciała grozi kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Polecamy:
:: Pies dotkliwie pogryzł dziecko w Zambrowie
:: Dożywocie dla porywaczy 15-latki?
:: Kolizja dwóch ciężarówek na „ósemce” [foto]
:: Czy wiesz co robi Twoje dziecko w sieci? Policja apeluje!
:: Porwanie nieletniej niedaleko Zambrowa. Prawdopodobnie doszło do gwałtu
:: Na wagarach z e-papierosami
:: Motocyklista wylądował na słupie energetycznym [foto]
:: Kronika kryminalna z dnia 21 marca 2017 r.
:: Od kwietnia więcej patroli na ulicach?
:: Zambrowska „drogówka” pomogła ciężarnej kobiecie
:: Citroen dachował w rowie [foto]

Poszukiwany właściciel agresywnego psa [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się