:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?



  9°C rozproszone chmury

Poprowadzili w Warszawie seminarium szkoleniowe Karate Kyokushin

Shihan Artur Więzowski oraz Sensei Artur Duszak poprowadzili szkolenie w Karate Kyokushin. Obyło się ono Wietnamskim Stowarzyszeniu Kung Fu Vo Quan w Warszawie. Inicjatorem spotkania był Mistrz Chu Van Truong.

W mieniony weekend, na zaproszenie Mistrza Chu Van Truong, do Wietnamskiego Stowarzyszenia Kung Fu Vo Quan w Warszawie przybyli Shihan Artur Więzowski - Dyrektor Polskiej Federacji IBK oraz Sensei Artur Duszak - Oficer KGP (wychowanek Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate).

 

Poprowadzili oni seminarium szkoleniowe w Karate Kyoukushin. Spotkanie było poświęcone taktyce walki pełnokontaktowej w Karate Kyokushin. Celem szkolenia było zaprezentowanie i przećwiczenie technik karate.

 

Wietnamskie Stowarzyszenie jest Członkiem Polskie Federacji IBK. Mistrz Chu Van wspiera wszystkie Turnieje i Mistrzostwa organizowane przez Polską Federację Instytut Budokai Karate, jest także współinicjatorem współpracy Międzynarodowej między Polską a Wietnamem, poprzez sporty walki i wspólną wymianę utalentowanej młodzieży w ramach seminariów, szkoleń i wspólnych wyjazdów.

 

Warto podkreślić, że zawodnicy Mistrza Chu Van Toonga coraz częściej biorą udział w rywalizacji sportowej organizowanej przez Polską Federację IBK, osiągając przy tym sukcesy.

Poprowadzili w Warszawie seminarium szkoleniowe Karate Kyokushin komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się