:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -7°C bezchmurnie

Ponownie przystąpią do matury

edukacja, Ponownie przystąpią matury - zdjęcie, fotografia

Absolwenci szkół średnich, którzy nie zdali jednego z przedmiotów na tegorocznym egzaminie dojrzałości już we wtorek będą mieli okazję znów przystąpić do matury. Drugą szansę w Zambrowie dostanie 50 uczniów.

W przyszłym tygodniu w całej Polsce odbędą się egzaminy poprawkowe tegorocznych matur. Przystąpić do nich mogą osoby, które podczas majowych matur nie zdały wyłącznie z jednego przedmiotu obowiązkowego w części ustnej lub w części pisemnej.

Jak informuje dyrektor OKE w Łomży Jolanta Gołaszewska, egzaminy zarówno z części pisemnej, jak i ustnej przeprowadzone zostaną w szkołach macierzystych. Rozpoczną się one w najbliższy wtorek, 21 sierpnia. Punktualnie o godz. 9:00 absolwenci rozpoczną egzaminy z części pisemnej, niezależnie od przedmiotu. Natomiast egzaminy ustne odbędą się w dniach 21-22 sierpnia i zostaną przeprowadzone według harmonogramu ustalonego przez przewodniczącego zespołu egzaminacyjnego w danej szkole.

W Zambrowie do poprawkowego egzaminu maturalnego przystąpi 50 uczniów: 20 z Zespołu Szkół Agroprzedsiębiorczości, 17 z Zespołu Szkół Nr 1 oraz 13 z Zespołu Szkół Ogólnokształcących. Większość z nich, bo aż 39 osób, będzie poprawiało matematykę.

Maturzystom przystępującym do egzaminów poprawkowych życzymy powodzenia!


Ponownie przystąpią do matury komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org