:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  9°C słabe opady deszczu

Pomysłowe zakupy w korzystnej cenie – pierwszy sklep KiK w Zambrowie już otwarty!

artykuł sponsorowany, Pomysłowe zakupy korzystnej cenie – pierwszy sklep Zambrowie otwarty! - zdjęcie, fotografia

Od czwartku, 21 grudnia na zakupowej mapie Zambrowa pojawił się pierwszy sklep sieci KiK. Z okazji otwarcia zostały zorganizowane liczne atrakcje, a na przybyłych 21 i 22 grudnia czeka rabat 10% na cały asortyment.

Przy ul. Legionowej 11 zaraz przed Świętami Bożego Narodzenia pojawił się nowy sklep. Odwiedzający Galerię Zambrów od 21 grudnia mają możliwość zapoznania się z jego bogatą ofertą.

Sklepy KiK to miejsce sprzyjające rodzinnym zakupom – w asortymencie sieci oprócz modnej i dostosowanej do pory roku odzieży dla kobiet, mężczyzn i dzieci oraz produktów niezbędnych w każdej kuchni lub łazience, znajduje się też ogromny wybór elementów dekoracyjnych, a także pyszne słodycze i słone przekąski. Zgodnie z hasłem przewodnim marki „korzystnie, modnie, z pomysłem”, wszystkie produkty prezentują wysoką jakość i dostępne są atrakcyjnych cenach.

Pierwszy sklep KiK w Zambrowie znajduje się na I piętrze Galerii Zambrów, przy ulicy Legionowej 11. Sklep można odwiedzać od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00-20.00 i w niedzielę od 10.00-18.00.http://www.kik.pl/


Redakcja Portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych artykułów sponsorowanych, ogłoszeń i reklam.

Pomysłowe zakupy w korzystnej cenie – pierwszy sklep KiK w Zambrowie już otwarty! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org