:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  2°C pochmurno z przejaśnieniami

Polska liryka wokalna na 100-lecie odzyskania niepodległości

Kiedy: 2018-11-10 , godzina: 16:00 | Gdzie: Centrum Kultury w Zambrowie

muzyka koncerty, Polska liryka wokalna lecie odzyskania niepodległości - zdjęcie, fotografia

Utwory wybitnych polskich kompozytorów w wykonaniu Małgorzaty Marczyk oraz Nazarii Kachala będzie można usłyszeć podczas koncertu zorganizowanego w ramach miejskich obchodów patriotycznych na 100-lecie odzyskania niepodległości. Zapraszamy!

 

Burmistrz Miasta Zambrów oraz Miejski Ośrodek Kultury zapraszają mieszkańców Zambrowa i okolic na koncert pt. „Polska liryka wokalna” w ramach miejskich obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Recital odbędzie się w najbliższą sobotę, 10 listopada w kawiarni Cafe Muza Centrum Kultury w Zambrowie.

Przed publicznością zaprezentuje się pianistka pochodząca z Zambrowa – Małgorzata Marczyk. Towarzyszyć jej będzie solista Nazarii Kachala (tenor). W programie będzie można usłyszeń znane kompozycje najważniejszych polskich kompozytorów: Fryderyka Chopina, Karola Szymanowskiego, Stanisława Moniuszki oraz Ignacego Jana Paderewskiego.

 

W imieniu organizatorów zachęcamy wszystkich miłośników muzyki klasycznej do udziału w tym wydarzeniu. Początek zaplanowano na godz. 16:00. Wstęp wolny!

 


Polska liryka wokalna na 100-lecie odzyskania niepodległości komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org