:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?teraz 13°C
powietrze B. dobre
Portal zambrow.org 10/10/2018 18:22

Andrzej Mioduszewski i Karol Kossakowski stanęli dziś wspólnie, aby zachęcić mieszkańców Zambrowa do wzięcia udziału w wyborach samorządowych 21 października.

 

Do wyborów pozostało niespełna 11 dni. Wybierzemy burmistrza, wójtów i radnych w naszych gminach, powiecie i województwie. Niestety nie każdy z tego prawa głosu korzysta. Do wspólnej akcji zachęcenia mieszkańców naszego miasta do wzięcia udziału w wyborach stanęli dwaj kandydaci na Burmistrza Miasta Zambrów – Andrzej Mioduszewski i Karol Kossakowski.

 

- „Po co głosować? Bo każdy z nas musi czuć się odpowiedzialny za nasze miasto. Czy jeden głos jest ważny? Tak, jest bardzo ważny! Takich głosów mogą być setki. Stajemy tutaj ponad podziałami i zachęcamy Państwa – pójdźmy wszyscy na wybory!” - apelował podczas dzisiejszego happeningu Andrzej Mioduszewski, kandydat na Burmistrza Miasta Zambrów (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość).

 

Razem z nim do wspólnego zapraszania mieszkańców do czynnego udziału w wyborach samorządowych stanął również kandydujący na fotel Burmistrza Miasta Zambrów - Karol Kossakowski.

 

- „Stajemy razem, aby zaprosić Was na wybory samorządowe 21 października. Każdy Wasz głos jest ważny! Każdy głos decyduje o tym, jaki będzie Zambrów. Zapraszamy na wybory!” – zachęcał Karol Kossakowski, kandydat na Burmistrza Miasta Zambrów (Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska).

 

Niestety podczas dzisiejszego wydarzenia zabrakło ubiegającego się o reelekcję burmistrza Kazimierza Dąbrowskiego. Jak czytamy w udostępnionej nam korespondencji między kandydatami, obecnie urzędujący burmistrz serdecznie podziękował za „cenną inicjatywę i zaproszenie do wspólnego zapraszania mieszkańców naszego miasta do czynnego udziału w wyborach samorządowych”, jednak podjął decyzję, że będzie zapraszał mieszkańców indywidualnie.

Reklama

Pójdźmy wszyscy na wybory! - apelują kandydaci na Burmistrza Miasta Zambrów komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2018-10-10 21:33:54

  brawo!!!

 • manio 2018-10-10 21:39:04

  tak trzymać Panowie. dla dobra mieszkańców

 • Gość - niezalogowany 2018-10-10 21:50:20

  No sam sobie bić brawo za stwierdzenie oczywistej oczywistości?!?!?

 • Gość - niezalogowany 2018-10-10 22:39:21

  Mioduszewski zrób konferencje i powiedz w jaki sposób udało Ci się posiąść gospodarstwo 300 hektarowe po PGR. I czy Twoja znajomość z ministrem rolnictwa przyczyniła się do Twojej pracy w elewar za ponad 20 tys miesięcznie czy poprostu wysłałeś CV? Czekam na odpowiedz- twój wyborca.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-10 22:41:25

  Odczepta soe od Mioduszewskiego, bardzo dobry rolnik na całą okolicę. Gospodarzy ziemią od lat.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-10 22:43:33

  Masakra by była jak by ten Mioduszewski burmistrzem został jak widac po relacjach zastępcą byłby Rykaczewski.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-10 22:45:53

  Mówo się że nawet PiS w Zambrowie nie chciał Mioduszewskiego, ponieważ jest to człowiek nie związany z Zambrowem. Ale Białystok takiego wytypował.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-10 22:53:35

  Mioduszewski 3 tygodnie temu zameldował się w Zambrowie żenada.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-10 23:29:22

  Burmistrz zrobił piękne tereny zielone a chłopaki się filmują teraz. Chyba nie jest źle Panowie jak na tło waszej słabej konferencji wybraliście osiągnięcie Kazika.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-10 23:31:33

  Wstyd Panie Andrzeju, rozmienił się Pan na drobne tym wystąpieniem z PO. Widać że to prawda że z Pana karierowicz. Znowu nie ma na kogo z PiS zagłosować.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-10 23:48:47

  osiągnięciem Kazika jest beton. Te kaczki tu były jeszcze za Feszlera :) Super osiągnięcie - zakup fontanny, do tego to trzeba mieć licencjat z w-fu albo zaocznie zakupologię skończoną. Mam nadzieję, że ta arogancja na fabrycznej się skończy i przyjdzie ktoś kto będzie działał dla dobra obywateli a nie grup.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-11 00:09:01

  Miasto jest najładniejsze w całym województwie, a że się wyludnia to trend małych miasteczek w całej Polsce. Ja tam.żadnych układów nie widzę. Jak by birmistrz miał cos za uszami to przez 20 lat by na czymś wpadł. Kazimierz Dabrowski jest dobrym burmistrzem.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-11 00:16:39

  Burmistrz zaprasza indywidualnie śmiech na sali. Wspaniała inicjatywa by stanąć ponad podziałami nie ważne kto wygra.nic dziwnego że miasto zamyka się na wszystko z zewnątrz potrzebna nowa krew. Brawo Panie Andrzeju za taką inicjatywę pokazał Pan że liczy się coś więcej niż walka o stołek

 • gość 2018-10-11 00:35:41

  "Burmistrz zrobił piękne tereny zielone a chłopaki się filmują teraz. Chyba nie jest źle Panowie jak na tło waszej słabej konferencji wybraliście osiągnięcie Kazika."

  Wiec pytam gdzie jest ten dobrodziej???? co wstydził się pokazać na tym swoim wielkim ogródku???? Na co liczy?? na betony? Jeśli ni ebyło go stać na to aby pokazac się przy deoch co sa sobie konkurencją...to znaczy ze się wypiął nie na nich...a na mieszkańców Zambrowa!!! czego się boi??? porażki???? i słusznie. Mioduszewski i Kossakowski widać nie maja czego się wstydzić. Jeden Bogaty ale stać go na przemowę do ludzi...drugi dobrgo serca i nie ma wstydu dla obu. Za to ten trzeci tym ze gardził ustac obok nich pokazuje ze gardzi mieszkańcami Zambrowa. Tyle w temacie

 • Gość - niezalogowany 2018-10-11 05:12:09

  Prawda. Pokazał co myśli o mieszkańcach.

 • gość 2018-10-11 07:19:57

  Ważny jest wygląd miasta ale nie najważniejszy. MIASTO TO LUDZIE I ICH POTRZEBY, PROBLEMY, CODZIENNE SPRAWY. Niestety, burmistrzowi już dawno się zapomniało jak to być zwyczajnym mieszkańcem. Basen, jaccuzi , sauna to nie pierwsza potrzeba mieszkańców. Dzieci uczą się w szkołach niedofinansowanych, rodzice ponoszą koszty za stroje sportowe, za wyjazdy w których ich pociechy reprezentują szkolę, czyli tez miasto. A co w zamian dostają? Nic. Natomiast klub Olimpia zasilana jest co roku około milionowym zastrzykiem finansowym, sfinansowanymi przez miasto obiadami, wiadomo w czyjej jadłodajni. Czy dalej tak ma być? A jak wygląda jego współpraca z wieloma instytucjami, przedstawicielami lokalnego biznesu? Popieram to co zostało pod innym tematem napisane:
  "Burmistrz Dąbrowski niszczy tych, którzy razem z nim nie klaszczą ewentualnie nie przyklaskują. Nie raz, nie dwa, ryczał na radnych spoza jego sitwy- warto obejrzeć niektóre sesje Rady Miasta. Nie umie, a raczej nie chce dojść, do porozumienia nie tylko z powiatem, ale też ze zwykłymi mieszkańcami miasta. Nie szanuje ich. Czy radni wybrani w demokratycznych wyborach przez mieszkańców, będący spoza opcji burmistrza, reprezentują gorszy elektorat? Nieprawdą jest wiec stwierdzenie, że daje gwarancje stabilności, że rozwiązuje sprawy bez kłótni i szarpaniny. On sam jest ich sprawcą i kontynuatorem. Dzieli ludzi. Dlatego będę głosować na kogo innego."
  Ja na pana Mioduszewskiego.

 • gość 2018-10-11 07:32:44

  popieram w 100%, każdy głos się liczy, każdy głos decyduje o naszej społeczności.

 • gość 2018-10-11 07:34:27

  No właśnie, jak mi się wydaje, to zasada obecnego włodarza jest hasło : dziel i rządź. Pokłócić, napuścić na siebie skonfliktowane strony, przedstawić półprawdę, a sam wystąpi jako zbawca ze swoimi warunkami. Nie znoszę takiej fałszywości, to zachowanie wilka w owczej skórze. Mój głos powędruje daleko od niego.

 • rynio - niezalogowany 2018-10-11 07:35:37

  Dokładnie, trzeba iść na wybory. Nasza przyszłość w naszych głosach. Brawo Panowie.

 • gość 2018-10-11 07:39:49

  Olo , wszystkie ręce na pokład. Dzięki Mioduszewskiemu jest to najciekawsza kampania wyborcza od lat. Już to pokazuje, że ma facet ikrę.

 • primavera 2018-10-11 07:40:47

  Sugerujesz, że mieszkańcy Zambrowa nie wiedzą, że zbliżają się wybory?
  Nie wiedzą że o wyborach finalnie decyduje matematyka?
  Pan Dąbrowski nie musi tańczyć tak jak mu konkurenci każą.
  Wolne Państwo (póki co).
  Powiedział, że zwróci się do mieszkańców w innym terminie.
  I miał prawo tak zadecydować.
  Nie znaczy to o jego stosunku do kogokolwiek.
  Znaczy to tyle, że ma własne zdanie i nie wykonuje populistycznych ruchów.
  Prawdziwa cecha menadżera.
  Jeszcze bardziej umocnił mnie w przekonaniu, że warto na niego głosować.

 • Kaczyński 2018-10-11 07:41:50

  Prawda zawsze leży bliżej środka,ale to jest przemyślany sposób reklamowania swojej osoby przez kandydatów PIS I PO. Pan Matejkowski zainicjował debatę kandydatów na burmistrza.Póki co salę udostępniam, a na ten temat cisza.Czyżby to było za trudne do prawidłowego i sprawiedliwego ogarnięcia i poprowadzenia takiej debaty ?

 • gość 2018-10-11 07:51:24

  Co do układu to bez obrazy ale jeżeli po dwudziestu latach panowania człowiek nie uwikła się w najmniejszy układ to znaczy, że jest ostatnią pierdołą i o tę pierdołowatość Pana burmistrza nie posądzam. Kaczorek wiedział co robi wprowadzając dwukadencyjność. Ech życie.
  I proszę nie wmawiać, że tak nie jest bo to taka ludzka przypadłość, natomiast w komentarzach same świętoszki.
  Hipokryzja aż kipi. Nawet jak robisz zakupy w jednym sklepie to szef podrzuca ci lepszy towar niż innym, co już jest układem. Co dopiero na wysokim stołku.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-11 08:04:08

  Mioduszeski a Zambrowie a dwóch w kolakach Wtedy rządziliby całym powiatem Zgrana familia Powinien się wstydzic

 • Gość - niezalogowany 2018-10-11 08:04:37

  Ktoś tu napisał, że burmistrz działa w interesie grup.
  Byłam dwa razy w życiu u burmistrza i dwa razy pochylił się nad moim problemem/ prośbą.
  NIe jestem w żadnej opcji politycznej, żadnym układzie czy kole czy innej formie mogącej być "grupą".
  Więc nie wiem o czym tu ktoś pisze i o co mu chodzi.
  Czy ten ktoś miał sprawę do burmistrza i ten mu nie pomógł?- nie sądzę!
  Na każdego można coś złego powiedzieć.
  Gdyby Dąbrowski mial coś za uszami to gwarantuje Wam, że już dawno by go CBA zwinęło.
  PIS ciągle szuka na niego haków, ale bezradnie.
  Więc kąsa go m.in. przez ten artykuł- że niby taka"świnia" bo nie stanął przed kamerą z kontrkandydatami.
  Jego sprawa. Ma na to inny pomysł.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-11 09:04:50

  Mioduszewski- tak, Rykaczewski i jego świta( czyt. Marchelska, zieliński poseł, i reszta) Zdecydowane NIE

 • Gość - niezalogowany 2018-10-11 09:21:11

  Przyjmij do wiadomości że jak Mioduszewski to i niestety cała wymieniona przez Ciebie świta.
  Poseł Zieliński ma w Zambrowie bardzo duże wpływy.

 • gość 2018-10-11 09:26:54

  To mało wiecie o PiS w Zambrowie. Dzieją się nowe rzeczy. Nie poseł Zieliński, nie poseł Kołakowski, ale oddolna siła teraz zaczyna mieć wpływ. Rykaczewski też już odstawiony. Idzie nowe. Przypatrujcie się uważnie.

 • gość 2018-10-11 09:40:23

  Oddolna siła w pisie nie żartuj!!! Tam uszeregowanie lepsze niż u bolszewików

 • gość 2018-10-11 09:54:30

  Czyli nic nie wiesz i się nie dowiesz. Patrz to może zobaczysz.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-11 10:30:46

  Moze zaglosowałabym na Andrzeja, ale wiem że jak on przejdzie to faktycznie rządził bedzie Rykaczewski a tego chyba nikt w Zambrowie nie chce.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-11 10:34:01

  Widać wreszcie w pis rozsądne twarze na radnych. Ale z kandydatem na Burmistrza to zaszaleliście. Żeby wystawiać rolnika na burmistrza mógł wymyśleć tylko minister rolnictwa Jurgiel.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-11 11:02:37

  W interesie obecnego burmistrza jest jak najniższa frekfencja. Celny strzał w siwe Panowie kandydaci.
  A hasła "bez polityki bliżej ludzi" jest dla każdeg myślecego człowieka pustym hsałem ( wydmuszk). Proponuję hasło wyborcze CNOTLIWI KANDYDACI na burmistrza.

 • gość 2018-10-11 11:30:14

  Ja bym wybrał bardziej neutralne tło z uwagi na wspomniane wcześniej "cudze osiągnięcie" oraz niestety w materiale brak synchronizacji audio-video co wcale nie wpływa zachęcająco na widza. Dość miły gest ze strony kandydatów, tylko trochę nie udany :)

 • Gość - niezalogowany 2018-10-11 11:42:38

  Bliżej wyborów bliżej ludzi. Wytarte slogane. Zaczynają mnie wkurzać te wybory bo miasto rozkopane. Szopka.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-11 12:46:48

  Idzie nowe w PIS - mówisz o tych osobach co wystąpiły w Wasze szeregi na fali popularności PIS?
  Na pewno zrobiły to bezinteresownie i ot tak, nagle poczuły miłość do PIS, nie licząc na żaden ciepły stołeczek.
  Rzeczywiście pomysł na osobę burmistrza to pomysł Jurgiela, który wcześniej koledze Andrzejowi dał posadę w ELEWARR.
  Na zdjęciach z konwencji widać kto się kręci przy Jurgielu.
  "A może i mi da stołeczek jak dał Andrzejkowi...".

  Pan Modzelewski tak się szczyci z tego jak postawił Elewar na nogi. Warto byłoby się przyjrzeć kulisom tego wyczynu, może miał szerokie wsparcie w osobie ministra rolnictwa i stąd ten sukces.

  Fajnie się podpisywać osiągnięciami jak kolega ba szczeblu centralnym pomaga.

  Skoro Pan Mioduszewski jest taki dobry w branży rolniczej to trochę go tu szkoda na zwykłego burmistrza.
  Posiedzi tu trochę a potem i tak jak na trampolinie odbije się na Warszawkę.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-11 13:13:39

  "To mało wiecie o PiS w Zambrowie. Dzieją się nowe rzeczy. Nie poseł Zieliński, nie poseł Kołakowski, ale oddolna siła teraz zaczyna mieć wpływ. Rykaczewski też już odstawiony. Idzie nowe. Przypatrujcie się uważnie."

  Ziobro też próbował być oddolną siłą w PIS.
  To potem na konferencji głosem kastrata przemawiał.
  Pobył trochę w karcerze, potem przeprosił kogo trzeba i dopiero mógł wrócić.
  Poza tym jaka oddolna siła?
  To rozumiem, że nowe twarze są na ścieżce wojennej ze starą gwardią PIS?
  O tak, słyszałem od "nowych twarzy, że pogonią tych ze Starostwa. Myślałem że chodzi o PSL. A to chodzi o Rykaczewskiego.
  BRAWO! Pogratulować Wam relacji wewnątrzpartyjnych. Zeżrecie może swój ogon z pożytkiem dla Powiatu.

 • gość 2018-10-11 14:34:51

  To jednak mało wiesz i widzisz!

 • Gość - niezalogowany 2018-10-11 14:44:32

  DAJCIE SZANSĘ TYM CO BĘDĄ COŚ DZIAŁAĆ A NIE TYM CO WEZMĄ PIENIĄDZE I BĘDĄ SIEDZIEĆ CICHO. EWIDENTNIE BĘDĘ GŁOSOWAĆ NA MIODUSZESKIEGO ALE BOJĘ SIĘ ŻE STASIU BĘDZIE JEGO PACHOLKIEM

 • Gość - niezalogowany 2018-10-11 15:18:38

  Zaraz zaraz, a to nie Stanisław w pierwszym rzędzie na konwencji?
  Oddolna siła jakoś z tyłu, niewidoczna (poza wyjątkami na kolejnych zdjęciach).

 • Gość - niezalogowany 2018-10-11 15:46:48

  Jestem prawicą ale nie zagłosuję na PiS dopóki Rykaczewski będzie ich członkiem.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-11 15:47:47

  To zagłosuj na Miodka, a na Rykaczewskiego niech nikt nie głosuje to będzie tak jak chcesz.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-11 17:36:29

  Widzisz Staszku,
  całe życie poświęciłeś się dla PIS, a tu siła oddolna, nowe twarze PIS, chcą Ciebie odesłać do lamusa.
  Zresztą to typowe w PIS. Mogłeś się tego spodziewać.
  Jedyne pocieszenie, że kiedyś te nowe twarze też zaliczą upadek. Znajdzie się i na nich oddolna siła, która ich wymiecie.
  Nie lubię PIS, ale żal mi Ciebie Staszku. Tak zwyczajnie, po ludzku.
  Swoją drogą, ciekawe czy jesteś świadom tego kto przeciw Tobie spiskuje.
  Przykre to i świadczy źle o tych NOWYCH.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-11 17:39:20

  "To jednak mało wiesz i widzisz!"

  Oświeć mnie. Myślałem, że PIS w Zambrowie to Rykaczewski, Zieliński, Kołakowski, Krynicka, Jurgiel i ostatnio Orłowski.
  A wg Ciebie jeśli nie oni, to kto????

 • Gość - niezalogowany 2018-10-11 21:28:00

  Andrzej nie jest właścicielem 300 ha ziemi, własnych ma 20-30 ha a PGR to dzierżawa. Wygrał przetarg i to już parę lat temu i ma. A może i kiedyś będzie jego własnością ha ha :p

 • gość 2018-10-11 21:45:42

  Jak to dobrze zamieszać w kotle wyborczym. Zasiać niepewność,a w PiSie idzie nowe. Sebuś gwarantem, że wszystkich wytnie.

 • gość 2018-10-11 22:19:02

  Dąbrowski nie ma nic za uszami?! A o seksaferze z udziałem nieletnich dziwczywnek z zambrowskiego domu dziecka to już zapomnieliście? Nie macie wstydu...

 • gość 2018-10-11 22:24:02

  Giertycha będą znowu wzywać?

 • gość 2018-10-11 23:32:02

  ciekawe czy zadłużenie miasta po Kaźmierzu zamknie się kwotą 10 milionów . Mioduszewski uratował przed bankructwem Elewar, państwowe przędsiebiorstwo, które za POprzedniej ekipy miało upoaśc i być bankrutem. teraz Elewar przynosi dochody i wychodzi na plus. W mieście trzeba dobrego i mądrego zarządcy bo Zambrów się zwija. W 2025 przy takim kierowaniu Zambrów zmniejszy się do 15 tysięcy ludzi. Nie chce tego i dlatego jetem za Miodkiem. Nie chcę kolejny raz jechać do roboty do Anglii wole Zambrów. Myślenie w tym kraju ma przyszłość.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-11 23:47:11

  Zwinie to się dopiero jak Miodek z Rykaczewskim nie daj Bóg by miastem rządzili.

 • Piotr Grodzki - niezalogowany 2018-10-12 02:45:39


  Kaczyński 2018-10-11 07:41:50
  Prawda zawsze leży bliżej środka,ale to jest przemyślany sposób reklamowania swojej osoby przez kandydatów PIS I PO. Pan Matejkowski zainicjował debatę kandydatów na burmistrza.Póki co salę udostępniam, a na ten temat cisza.Czyżby to było za trudne do prawidłowego i sprawiedliwego ogarnięcia i poprowadzenia takiej debaty ?

  Na pewno Ja będę. I cieszę się niezmiernie, że taka debata będzie miała miejsce. Sala, organizacja i decyzja o organizacji została przedstawiona pod faktem dokonanym....a nie ustalonym przez samych kandydatów. Jako szef sztabu wyborczego Koalicji Obywatelskiej chciałbym Panu podziękować za udostepnienie miejsca na tą otwartą debatę choć jest Pan kandydatem do powiatu z Komitetu wyborczego Nasz Zambrów. To miły gest.
  Pozdrawiam,
  Piotr Grodzki

 • Gość - niezalogowany 2018-10-12 07:47:19

  Mówi się przed faktem dokonanym.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-12 07:49:50

  Może ta oddolna siła zambrowska dotrze i na Nowogrodzką??????

 • gość 2018-10-12 12:00:04

  Widać PO i PIS łączą siły. Brawo jak zagłosują na któregoś z tych dwóch to w Zambrowie nic nie zobaczycie że coś powstaje nowego. Przynajmniej Pan Kazimierz coś zrobił bądź co bądź, że nasze miasto wygląda coraz lepiej więc będę głosował na niego.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-12 12:45:35

  Mioduszewski to powinien zostać burmistrzem gastronomii.
  Rozdaje miód, kiełbaski, pączki.
  Co on myśli, że my dziady i nas musi karmić?
  Do szkoły niech idzie z tym jedzeniem. Jak który dzieciak nie wziął kanapki z domu, to chętnie zje.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-12 15:46:41

  Pomóż ty tyle co pomaga Mioduszewski tylko się nie chwali tym pomaga bez rozgłosu.Napewno nikomu nie chciał ublizyc a "miodek"to symbol .

 • Gość - niezalogowany 2018-10-12 15:59:04

  Mioduszewski to jedyny człowiek godny naszego zaufania.Napewno będzie dbał o rozwój naszego miasta umie mądrze zarządzać ludźmi,jest szanowany i lubiany.Zna też ciężką pracę,wszystkiego dorobił się sam.
  Głosujmy na pana Andrzeja on będzie dobrym gospodarzem naszego miasta.

 • Przychylny - niezalogowany 2018-10-12 16:14:49

  Tylko Pan Andrzej Mioduszewski. !!

 • Gość - niezalogowany 2018-10-12 21:30:22

  Mioduszrwski to marionetka Pisu,jak nasz dudzik Prezesa.Dostal posadę w Ekwarze za 20 000 miesięcznie bo partyjny. Ciekawe czy rzuci pracę jak będzie burmistrzem ? W mojej ocenie to wiejski człek, na wójta bym na niego zagłosował.
  Ten z PO to porazka-mietek nie miał kogo wystawić?A zasłużony Kuzłowski ciekawe dlaczego nie startuje na Burmistrza?
  Znowu wygra Kazik.Tylko patrzcie co w komisjach będzie się działo.umieja z ruzem zrobić szacher-muchę.
  Brak 4-tego kandydata niestety.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-12 21:38:30

  "Pomóż ty tyle co pomaga Mioduszewski tylko się nie chwali tym pomaga bez rozgłosu.Napewno nikomu nie chciał ublizyc a "miodek"to symbol ."


  Pączek natomiast to symbol... aha, rozumiem.
  A kiełbasa to symbol.... czy to jest to co się domyślam?!?!?!

 • gość 2018-10-13 00:37:29

  rośnie nowy zdrajca Zambrowa Piotr G! Wstydż sie Piotrek...Toć Ty taki wspaniały mialeś być....

 • Piotr Grodzki - niezalogowany 2018-10-14 00:41:55

  Panie "gość"....jak ide do kościoła to mi diabeł nie mówi wyjdz :) I chiałbym przytoczyć takie dobre i zyciowe przysłowie:))))
  " Jeśli chcesz coś o mnie usłyszeć dobrego...idź do moich przyjaciół i rodziny....jak chcesz usłyszeć coś złego to idź do zawistnych ludzi i konkurencji :)))) Pozdrawiam:)

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Wynajmę lokale użytkowe przy

Oferuję do wynajęcia lokale użytkowe o powierzchni: -226 m2 oraz -232 m2 przy Alei Wojska Polskiego nr 37B. Możliwość indywidualnej aranżacji..


Światłowodowy Internet w

Internet bez zawieszania, gwarancja prędkości, szybko, solidnie. Sprawdź nas w blokach: https://arcynet.pl/internet-do-bloku-24m/ albo w domkach..


Bramy panelowe, palisadowe,

CENTRUM OGRODZEŃ MICHALSKI oferuje kompleksowo ogrodzenia: -panelowe -palisadowe -aluminiowe -betonowe -metalowe zdobione -ze sztachet..


Meble na wymiar. Kuchnie,

Meble na wymiar. Kuchnie, szafy, garderoby, zabudowy itp. Wysoka jakość wykonania. Bogaty wybór materiałów. Dogodne terminy realizacji. Strona na FB..


Rozbiórki Zambrów wyburzenia

Wykonujemy wyburzenia i rozbiórki budynków gospodarczych, przemysłowych i rolniczych (w tym obór rolniczych) na terenie Zambrowa, Szumowa, Kołak..


Sprzedam Mieszkanie

Sprzedam Mieszkanie na ulicy Magazynowej, metraż 70m2, 2 pokoje z kuchnią, mieszkanie na II piętrze. W bloku znajduje się domofon. Mieszkanie w..


Magazynier - kierowca

Hurtownia materiałów budowlanych i wykończeniowych Chemix Sp. z o.o. w Zambrowie zatrudni osobę na stanowisko Magazynier - kierowca Od kandydatów..


Dowozy Pizzeria

Potrzebny kierowca do pracy na dowozy w Pizzerii Perfetto. Bardzo dobre warunki pracy. Po więcej informacji prosimy dzwonić pod nr 604 461 261...


Ekogroszek Eco Power

Wartość opałowa 24-25 MJ/kg, zawartość popiołu ok 7%-9%, uziarnienie 8-25 mm. Pakowany w worki 25kg* 40 sztu/ paleta. Warunki transportu do..


Przyjmę kierowcę c+e

Zatrudnię kierowcę z kategorią C+E, jazda z naczepą firanką po Polsce. telefon: 666 328 277


Ocieplanie Poddaszy Pianą Pur

Docieplamy natryskowo pianą otwarto i zamknięto komórkową: poddasza,magazyny, hale,garaże,fundamenty itp. Główne zalety piany to:brak mostków..


Mieszkanie 4 pokoje, 71 Pułk

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 56,20m2 położone na IV piętrze w bloku przy ul. 71 Pułku Piechoty w..


Kupujemy samochody,my płacimy

Kupujemy samochody w bardzo dobrym stanie, z mniejszymi lub większymi wadami także auta powypadkowe ,bez opłat,angliki,motory,przyczepy..


Nowa kablówka telewizja w

Pakiety z Internetem już od 55zł, bez talerza, bez zawieszania się, w pełni cyfrowa kablówka na światłowodach. Sprawdź:..


Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Usługi maszynami budowlanymi

Świadczy usługi maszynami budowlanymi, tj. koparki, koparko-ładowarki, wywrotki. Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż materiały budowlane tj...


Węgiel kamienny kostka 640

Posiadamy w sprzedaży węgiel o parametrach -wartość opałowa 24-25 MJ/kg -zawartość popiołu od 6% do 8% Posiadamy samochody samowyładowcze. Warunki..


Budynek użytkowy 452m2, Aleja

City-Biuro Nieruchomości: Budynek mieszkalno-użytkowo-handlowy o powierzchni użytkowej 452m2 położony przy Aleji Wojska Polskiego w Zambrowie...


Sprzedam dom

Sprzedam dom w miejscowości Tybory Olszewo.gotowy do zamieszkania nie wymagający wkładu finansowego, działka ok 15 ar. Na dole kuchnia z salonem,..


Piasek Zambrów - transport

Sprzedajemy piasek, żwir, czarnoziem, kruszywo drogowe i inne kruszywa. piach, kruszywa z transportem w Zambrowie, Kołakach, Szumowie, Rutkach i..


SPRZEDAM LAS w KOŁAKI

Mam do sprzedania LAS MIESZANY, o powierzchni 1,21 ha. Zapraszam. Tel. kontaktowy 515 279 804.


Mieszkanie 71,66m2,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 71,66 m2 położone na VI piętrze w bloku z windą przy ul. Papieża Jana..


Sprzedam Mieszkanie 72 m2 w

Sprzedam mieszkanie o pow. 72,8 m2 na II piętrze z dużym balkonem w Zambrowie przy ul. Wyszyńskiego. Mieszkanie ładne i czyste, po remoncie. Gotowe..


Praca na stanowisku doradcy

Poszukujemy doradcy klienta do Salonu Canal+ w Zambrowie na niepełny etat (ok 120-130h miesięcznie). Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+prowizja)...


Brama Wjazdowa Przesuwna

Brama wjazdowa przesuwna panelowa o wymiarach 6000 x 2030 mm ocynkowana ogniowo oraz pomalowana proszkowo. Możliwość założenia automatu. Jesteśmy..


Specjalista ds. sprzedaży i

Elhurt-Elmet Sp. z o. o., firma o wieloletniej tradycji w handlu artykułami z branży elektrycznej i metalowej, lider na rynku, poszukuje Kandydatek..


Usługi koparką Zambrów

Świadczymy usługi koparką oraz koparko ładowarką w Zambrowie, Szumowie, Kołakach Kościelnych i Rutkach oraz okolicy. Cały powiat zambrowski. Nasi..


Ekogroszek EXTRA PREMIUM +.

Polecamy Państwu ekogroszek o doskonałych parametrach : -wartość opałowa 26-28 MJ/kg - zawartość popiołu do 5% -- siarka 0,50%. Warunki transportu..


Dom 100m2, działka 2100m2,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Dom parterowy, murowany o powierzchni 100m2 położony w wsi Nagórki-Jabłoń, zaledwie kilka..


WĘGIEL, BRYKIET, PELLET

SKŁAD OPAŁU W WIŚNIEWIE k/ZAMBROWA OFERUJE: * WĘGIEL KOSTKA, ORZECH, * PELLET DRZEWNY EN PLUS A1 CERTYFIKOWANY * PELLET PREMIUM CERTYFIKOWANY *..


Naprawa komputerów i laptopów,

Zajmujemy się profesjonalnie: - naprawą komputerów - naprawą laptopów - naprawą telefonów - naprawą tabletów - naprawą nawigacji - naprawą..


Terapia falą uderzeniową

Zapraszam na zabiegi terapii falą uderzeniową. Jest to nieinwazyjne, nowoczesne rozwiązanie do eliminowania przewlekłego bólu występującego w..


Alarmy, domofony, monitoring,

Alarmy, monitoring, automatyka domowa -instalacje alarmowe -instalacje elektryczne -napędy do bram -automatyka domowa -sterowanie z poziomu..


Mieszkanie 56,20m2,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 56,20m2 położone na parterze w bloku przy ulicy 71 Pułu Piechoty w..


PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


transport maszyn ciągników

Szukasz oferty transportowej w Zambrowie, w okolicy? Zapewniamy sprawną i szybką usługę transportową maszyn, ciągników, lokalny transport..


Obyspniki na pryzmy - nowa

Sklep ROLNIK Mioduszewski, wjazd od ulicy Wiśniowej Nowa dostawa obsypników na pryzmy Zapraszamy Dodatkowo oferujemy folię na pryzmy, siatkę na..


Działka 1,98 ha

Działki gruntu o łącznej powierzchni 1,987 ha położone w Pstrągach-Gniewotach , gmina Zambrów. Grunty z możliwością zagospodarowania na różne cele...


SERWIS KOMPUTEROWY SPEEDCOMP

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem: - KOMPUTERÓW - TELEWIZORÓW - TELEFONÓW - oraz wielu innych URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH Instalacja i..


Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"