:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -7°C bezchmurnie

Pobiegną charytatywnie

bieganie lekkoatletyka unihokej, Pobiegną charytatywnie - zdjęcie, fotografia

Lubisz biegać? Możesz połączyć przyjemne z pożytecznym. Włącz się do akcji PKO i biegaj dla potrzebujących dzieci.

Kolejny bieg charytatywny PKO odbędzie się w sobotę, 15 września. Wśród dwunastu stadionów w całej Polsce biorących udział w akcji, znalazł się również stadion miejski w Łomży.

Aktywność biegaczy biorących udział w akcji zostanie przeliczona na złotówki, a uzyskana w ten sposób kwota przekazana będzie przez Fundację PKO Banku Polskiego dla potrzebujących dzieci z ubogich rodzin w 12 województwach, w których odbędzie się bieg. Kwota, którą Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże na cel charytatywny wynosi maksymalnie 50 tys. zł na każdą lokalizację, a jej ostateczna wysokość uzależniona będzie od liczby pokonanych przez drużyny okrążeń.

Godzinne zmagania dorosłych rozpoczną się o godzinie 11:00. Bieg ma charakter sztafety, w której udział biorą wyłącznie 5-osobowe grupy. Stworzonych zostanie maksymalnie 70 takich drużyn. Każdy z zawodników musi pokonać co najmniej jedno okrążenie w trakcie godzinnego biegu. Wszyscy, którzy ukończą bieg, otrzymają pamiątkowe medale.

Bieg dorosłych poprzedzać będzie bieg dzieci, które wystartują o godzinie 10:00 na tym samym stadionie. W Biegu Młodych udział może wziąć 350 pociech.

Jednak zanim przystąpi się do biegania-pomagania należy dokonać rejestracji poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej www.pkobiegcharytatywny.pl i uregulować opłatę startową w wysokości minimum 50 zł od drużyny, czyli 10 zł od każdego uczestnika. Koszt startu dziecka to 5 zł.

W tym roku, w czasie biegu pomagać mogą także kibice. Wystarczy stworzyć strefę kibicowania i zaprezentować się z jak najlepszej strony. Liczna, głośna i barwna strefa zostanie wyróżniona, a zwycięska ekipa wskaże cel, na jaki fundacja PKO Banku Polskiego przeznaczy 10 tys. zł.

W imieniu organizatorów zapraszamy 15 września na stadion w Łomży przy ul Zjazd 18.

 

Szczegóły akcji przedstawiamy w załączonych do artykułu regulaminach.Pobiegną charytatywnie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org