:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -6°C pochmurno z przejaśnieniami

Placówka Partnerska Getin Banku w Zambrowie zaprasza!

Atrakcyjne lokaty, konta osobiste i oszczędnościowe, szeroka oferta kredytowa, a do tego profesjonalne doradztwo - to wszystko znajdą Państwo w Placówce Partnerskiej Getin Banku w Zambrowie, przy alei Wojska Polskiego 11.

Właśnie mija rok odkąd Placówka Partnerska Getin Banku, prowadzona przez Mazowiecką Grupę Finansową Sebastiana Jeziorkowskiego, istnieje w Zambrowie. Na stałe wpisała się ona w lokalny rynek usług finansowych, za co szef Placówki szczególnie dziękuje Klientom, którzy od lat korzystają z oferty banku. Zachęcamy do współpracy także nowych Klientów.

 

Działalność Placówki została szczegółowo zdefiniowana przez Getin Bank. Oferuje nie tylko wysokie standardy obsługi, ale również szeroki wachlarz produktów i usług. Na Klientów czekają profesjonalnie przygotowani doradcy, którzy pomogą w wyborze optymalnych rozwiązań.

 

Placówka Partnerska Getin Banku w Zambrowie, przy alei Wojska Polskiego 11, oferuje szeroką gamę usług finansowych, w tym kredyty gotówkowe i konsolidacyjne, karty kredytowe na duże i małe wydatki, limity w saldzie debetowym, lokaty, konta osobiste i wysoko oprocentowane konta oszczędnościowe. Placówka prowadzi także obsługę kasową, dzięki czemu Klienci mogą bez żadnych opłat spłacać raty kredytów zaciągniętych w Getin Banku oraz realizować inne operacje.

     Kredyt darmowy do 2000 zł, RRSO* 0%

     Kredyt konsolidacyjny,  RRSO* 16,1 %

     Kredyt bez zaświadczeń, RRSO* 29,3%

     Pożyczka gotówkowa,  RRSO* 9,7%

     Karta kredytowa standard RRSO* 10,6%                                                 

 

Dlaczego warto skorzystać z oferty Getin Banku?

Bo umożliwia sprawne pozyskanie kapitału na dowolny cel. Kredyty są dostępne szybko, bez zbędnych formalności, na świetnych warunkach finansowych oraz na jasnych i prostych zasadach.

 

Czy dostanę gotówkę na dowolny cel?

Dla Klientów, którzy potrzebują dużej gotówki i liczą na niską ratę, Getin Bank przygotował specjalną ofertę. To idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują solidnej kwoty pieniędzy na dowolny cel, również na spłatę innych kredytów.

 

Czy procedura otrzymania kredytu jest skomplikowana?

Wręcz przeciwnie. Decyzję kredytową Klient może otrzymać już podczas pierwszego spotkania z doradcą pod warunkiem, że nie będzie potrzebna dodatkowa ocena zdolności kredytowej klienta. Jeśli nie będzie ona wymagana, wystarczy przynieść dowód osobisty i dokument potwierdzający dochód, np. PIT.

 

- „Getin Bank zapewnia swoim Klientom solidne oparcie oraz dostarcza bardzo dobre rozwiązania na jasnych i prostych zasadach” - mówi Sebastian Jeziorkowski, szef Placówki Partnerskiej Getin Banku w Zambrowie.

 

Warto dodać, że niedawno Getin Bank zajął drugie miejsce w prestiżowym rankingu Złoty Bankier w kategorii głównej Złoty Bank – Najlepsza wielokanałowa jakość obsługi. Bank został doceniony również w obszarze bezpieczeństwa, uplasował się na trzeciej pozycji w kategorii Bezpieczny Bank – Najlepsze praktyki. Organizatorami rankingu byli Puls Biznesu oraz portal Bankier.pl (szczegóły rankingu za rok 2017 dostępne na www.zlotybankier.pl).

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 – 16:30. Zapraszamy!

 

GETIN BANK

Zambrów, aleja Wojska Polskiego 11

tel. 86 216 38 90 /koszt połączenia wg taryfy operatora/

www.getinbank.pl

 

 

 

 

 

* „RRSO” oznacza Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania.

Pośrednik kredytowy jest umocowany przez Getin Noble Bank S.A. do zawierania w imieniu i na rzecz Banku umów o kredyt konsumencki i rachunek bankowy oraz wykonywania czynności faktycznych związanych ze wskazanymi umowami.

Getin Bank jest częścią Getin Noble Bank S.A.


Miejsce zdarzenia mapa Zambrów


Placówka Partnerska Getin Banku w Zambrowie zaprasza! komentarze opinie

 • gość 2018-06-14 13:18:53

  Fajne konto, smaczna kawa, miła obsługa. Polecam.

 • gość 2018-06-14 13:23:17

  Bardzo miła i profesjonalna obsługa, która dobrze doradza . Jestem na taaak :)

 • gość 2018-06-14 15:31:18

  toz to wielki przekret, czyzby ludzie w Zambrowie o tym nie slyszeli?.

 • gość 2018-06-20 12:18:33

  Przeniosłam oszczędności na 3 % do 200 tys. zł. Polecam.

 • gość 2018-06-25 09:51:24

  Potwierdzam 3%

 • gość 2018-06-27 09:00:55

  Kredyt 2000 zl bez żadnych kosztów, bez kolejek.

 • gość 2018-07-06 08:46:03

  Świetne darmowe konto

 • gość 2018-07-12 15:59:18

  MIŁA OBSŁUGA

 • gość 2018-08-03 13:54:35

  szybka wypłata pieniędzy z kredytu dla rolników - następnego dnia od złożenia dokumentów. Polecam

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org