:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  16°C całkowite zachmurzenie

Pirat zatrzymany dopiero w Szepietowie [foto]

policja, Pirat zatrzymany dopiero Szepietowie [foto] - zdjęcie, fotografia
 • Fot. KPP w Zambrowie
  Fot. KPP w Zambrowie
 • Fot. KPP w Zambrowie
  Fot. KPP w Zambrowie
 • Fot. KPP w Zambrowie
  Fot. KPP w Zambrowie
 • Fot. KPP w Zambrowie
  Fot. KPP w Zambrowie
 • Fot. KPP w Zambrowie
  Fot. KPP w Zambrowie

Rajd ulicami Zambrowa bez przedniej szyby, z prędkością nawet ponad 107 km/h, wyprzedzanie na podwójnych liniach ciągłych, omijanie wysepek drogowych po niewłaściwej stronie - tak sobotnie popołudnie spędził 39-letni mieszkaniec powiatu.

Funkcjonariusze „drogówki” w sobotę około godziny 15.00 zauważyli toyotę carinę, z wybitą przednią szybą, zaparkowaną na poboczu jednej z ulic Zambrowa. Chcieli skontrolować pojazd, gdy ten nagle ruszył z miejsca. Policjanci ruszyli w pościg.

Kierowca nie reagował na policyjne sygnały świetlne ani dźwiękowe i zaczął przyśpieszać. Podczas rajdu ulicami miasta wyprzedzał na podwójnych liniach ciągłych, omijał wysepki drogowe po niewłaściwej stronie, przekraczał prędkość nawet do ponad 107 km/h, zajeżdżał drogę innym kierowcom i zmuszał ich do gwałtownego hamowania.

Kierowca toyoty drogą nr 66 dojechał do Wysokiego Mazowieckiego, gdzie dodatkowe wsparcie tamtejszych policjantów okazało się również bezskuteczne. Przejechał miasto z uszkodzonym lewym kołem, bez ogumienia na felgach i nadal podążał drogą nr 66. Dopiero w rejonie Szepietowa udało się uniemożliwić dalszą ucieczkę piratowi drogowemu, którym okazał się 39-letni mieszkaniec powiatu.

Dalszym losem kierowcy zajmie się sąd.

Polecamy:
:: Kronika kryminalna z 2 stycznia 2018 r.
:: Jeden wypadek, pięć kolizji oraz dwa potrącenia pieszych
:: Policja apeluje - nie bądźmy obojętni!
:: Prewencyjne działania w szkołach na terenie zambrowskiej gminy [foto]
:: Policjanci z kamerami na mundurach. Podlascy policjanci na pierwszy strzał
:: „Strzec bezpieczeństwa państwa i jego obywateli nawet z narażeniem życia…” [foto]

Pirat zatrzymany dopiero w Szepietowie [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się