:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -6°C pochmurno z przejaśnieniami

Piknik rodzinny w Czerwonym Borze [foto]

Już po raz osiemnasty rodziny z całego naszego powiatu mogły spotkać się na wspólnej zabawie. Były dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy i ogromne bańki mydlane.

 

„Rodzina – miłość, wsparcie i tradycja” pod takim hasłem odbył się dzisiaj piknik rodzinny w ramach XVI Podlaskich Dni Rodziny. Organizatorami wydarzenia były Stowarzyszenie „Szansa” w Zambrowie, Fundacja „Szansa dla Ciebie” oraz Bursa Szkolna Nr 1 w Zambrowie. 

Modrzewiowa polana w Czerwonym Borze na kilka godzin zamieniła się dzisiaj w prawdziwy plac zabaw. Dzieci chętnie korzystały z dmuchanych zjeżdżalni i malowania twarzy. Frajdą okazały się też ogromne bańki mydlane puszczane przez wolontariuszki. Była również okazja nauczenia się cyrkowych sztuczek. Najmłodsi chętnie brali udział w grach i konkursach z nagrodami.

Zainteresowaniem cieszył się radiowóz. Funkcjonariusze zambrowskiej policji z chęcią zaznajamiali przyszłych stróżów prawa z tajnikami policyjnego samochodu. Obecny był też personel medyczny Szpitala Powiatowego w Zambrowie, który mierzył uczestnikom zabawy ciśnienie i poziom cukru we krwi.

Na każdego czekał gorący posiłek. Była grochówka i pomidorowa oraz kiełbaski z grilla. Poza tym na stołach można było znaleźć mnóstwo słodkości, produkty nabiałowe oraz napoje chłodzące. Oczywiście nie zabrakło lodów i waty cukrowej.

Za pośrednictwem naszego portalu organizatorzy dziękują wszystkim, dzięki którym impreza mogła się odbyć. Piknik wsparli:

- Starosta Zambrowski

- Burmistrz Miasta Zambrów

- Wójtowie gmin: Zambrów, Szumowo, Kołaki Kościelne

- Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa "Nadzieja"

- Bank Spółdzielczy w Zambrowie

- Bank Spółdzielczy w Szumowie

- PPHU "Ewa" Strękowski

- Andrzej Mioduszewski

- Zarząd Mienia Komunalnego w Zambrowie

 - Zambrowskie Ciepłownictwo i Wodociągi Sp. z o.o. w Zambrowie

- Spółdzielnia Mleczarska "Mlekpol"

- Market Budowlany "Golchem" Andrzej Gołaszewski

- Sklep "ABC" Marian Skibiński

- Sklep "Lewiatan" Monika Wiśniewska

- Centrum Handlowo-Usługowe "Gregorek"

- Sklep "Lewiatan" Marlena Czajkowska

- Sklep z art. dziecięcymi "Mamo" Mariola Łepkowska


Piknik rodzinny w Czerwonym Borze [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org