:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  5°C bezchmurnie

Pierwszy Zambrowski Piknik Muzyczny za nami [foto]

muzyka koncerty, Pierwszy Zambrowski Piknik Muzyczny [foto] - zdjęcie, fotografia

Pierwszy Zambrowski Piknik Muzyczny można uznać za udany! Wiele rodzin z Zambrowa i okolic zdecydowało się spędzić niedzielne popołudnie na świeżym powietrzu przy pięknej pogodzie i świetnej muzyce.

Tereny zielone nad zalewem stanowiły dzisiejszego popołudnia centrum kulturalne naszego miasta. Dzieci, młodzież, osoby starsze, całe rodziny i znajomi spotkali się, aby wspólnie w piknikowej atmosferze porozmawiać i posłuchać muzyki. Pogoda sprzyjała, więc chętnych nie brakowało. Każdy mógł przynieść ze sobą swoją płytę i podzielić się z innymi ulubionymi kawałkami.

- „To świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu. Zamiast siedzieć przed telewizorem, lepiej spotkać się ze znajomymi. Pogoda przepiękna, a wręcz wymarzona na tego typu wypoczynek. Jestem tu z koleżankami. Przyszłyśmy trochę posiedzieć, pogadać. Każda z nas przyniosła swoje wypieki i teraz właśnie próbujemy.” – powiedziała nam Ela, jedna z uczestniczek dzisiejszego pikniku.

Przez trzy godziny z głośników nad zalewem rozbrzmiewała różnorodna muzyka - od disco polo, przez klasyki rocka, aż do współczesnych artystów. Na pewno każdy znalazł coś dla siebie. Poza przyjazną atmosferą i dobrym samopoczuciem uczestników, organizatorzy zatroszczyli się również o ich żołądki, bowiem na wszystkich czekała kiełbasa z grilla.

- „Powiem krótko: super pomysł, super sprzęt, super muza i kiełbasa z grilla. Czego chcieć więcej? Mam tylko nadzieję, że takie imprezy będą częściej.” – podsumował Krzysiek z Zambrowa.

Głównym organizatorem Zambrowskiego Pikniku Muzycznego był ks. Grzegorz Kierski, wikariusz w parafii pw. Ducha Świętego w Zambrowie, który z pomocą sponsora - Sławomira Borawskiego ze Sklepu Muzycznego „Music Ton” w Łomży, przygotował dla mieszkańców Zambrowa i okolic prawdziwą ucztę kulturalną.

Polecamy:
:: Młodzi artyści z Białegostoku na zambrowskiej scenie [foto]
:: Wiwat maj! Trzeci maj! [foto]
:: Maluchem przez Australię. Spotkanie z Marcinem Obałkiem [foto]
:: O „Czwórce z podwórka” w MBP [foto]
:: Uczniowie „Trójki” spotkali się z autorem „Zwierzątkowego abecadła” [foto]
:: „Saksofonowe impresje” - rozdajemy wejściówki
:: Wspominali stary Zambrów w „Labiryncie” [foto]
:: Koncert muzyki kameralnej w PSM
:: Powieść zambrowianki najlepszą książką na wiosnę


Pierwszy Zambrowski Piknik Muzyczny za nami [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się