:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  9°C pochmurno z przejaśnieniami

Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny.

Dziś zaczyna się kalendarzowa wiosna, jednak jak wynika z prognoz pogody ta prawdziwa za oknem zacznie się prawdopodobnie po niedzieli. Pierwszy dzień wiosny od wielu lat przez uczniów traktowany jako "dzień wagarowicza". Jednak już od kilku lat szkoły w mieście proponują alternatywne ciekawe formy zajęć, które mają zachęcić dzieci i młodzież do pozostania w szkole i miłego spędzenia czasu.
Poszczególne zambrowskie szkoły mają własne tradycje organizacji tego święta. Na przykład: "topienie marzanny", "dzień bez pytań" lub "dzień bez jedynki", konkursy, wycieczki do kina itp. W Szkole Podstawowej nr 3 organizowany jest dzisiaj "dzień europejski" i rozgrywki sportowe. Natomiast w Miejskim Gimnazjum nr 1 młodzież będzie się przebierała w stroje odpowiadające różnym stylom muzyki. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 dziś wybierają się do kina.

Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się