:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  19°C bezchmurnie

Pierwszoklasiści z „Czwórki” złożyli ślubowanie

40 najmłodszych uczniów Szkoły Podstawowej Nr 4 w Zambrowie w obecności rodziców, starszych uczniów i pracowników szkoły złożyło uroczyste ślubowanie i zostało oficjalnie przyjętych w poczet społeczności szkolnej.

Uroczyste ślubowanie pierwszoklasistów i pasowanie ich na uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 w Zambrowie odbyło się dzisiaj, 19 października. Dzieci oraz ich rodziców powitał dyrektor placówki Ryszard Świderski oraz przedstawiciele starszych klas.

Pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły. Dzieci obiecały uczyć się pilnie, być grzecznymi, szanować dobre imię szkoły oraz być dobrymi Polakami. Następnie dyrektor szkoły, dotykając olbrzymim ołówkiem ramienia każdego ucznia I klasy, symbolicznie przyjął ich w poczet społeczności szkolnej. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy.

Po ceremonii każda z klas pierwszych zaprezentowała się przed zgromadzonymi gośćmi w krótkim programie artystycznym. Ponadto dzisiejszą uroczystość wzbogacił występ zespołu „Iskierki”, który zaprezentował piosenki skierowane do pierwszoklasistów.

Ostatnim miłym akcentem tego niezwykłego dnia były spotkania w klasach.

Polecamy:
:: Dzień Edukacji Narodowej w SOSW [foto]
:: Miesiąc profilaktyki w MG1 [foto]
:: Dzień Edukacji Narodowej w „Siwej” [foto]
:: MOK wyłoni mistrza ortografii szkół ponadpodstawowych
:: Delegacja „Czwórki” z wizytą w Grecji
:: Spotkanie integracyjne w „Trójce”
:: Miejskie obchody DEN [foto]
:: Pierwsze spotkanie „Przyjaciół Biblioteki”
:: Narodowy Dzień Sportu w „Czwórce”
:: Bałwanek Olaf czytał dzieciom w MP 6
:: 70-lecie zambrowskiego liceum [foto+video]
:: Uczniowie SWEiRP na stażach w Niemczech

Pierwszoklasiści z „Czwórki” złożyli ślubowanie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org