:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -6°C pochmurno z przejaśnieniami

Pierwsze odejścia w Olimpii Zambrów

piłka nożna futsal, Pierwsze odejścia Olimpii Zambrów - zdjęcie, fotografia

Michał Kuczałek i Mateusz Szymorek – ci piłkarze opuszczają Olimpię Zambrów i w nowym sezonie będą rywalizować w klubach występujących w II lidze.

 

Dwóch piłkarzy opuszcza Olimpię Zambrów przed nowym sezonem 2018/2019. Jak informuje oficjalna strona internetowa zambrowskiego klubu, z biało-niebieskimi żegnają się Michał Kuczałek i Mateusz Szymorek. Obaj w nowym sezonie będą występowali w wyższej klasie rozgrywkowej.

 

24-letni Michał Kuczałek to wychowanek zambrowskiego klubu. W seniorskiej drużynie Olimpii występował aż przez osiem ostatnich sezonów. Przez ten czas dwukrotnie pomógł biało-niebieskim awansować do II ligi. W minionym sezonie, w którym zaliczył 32 ligowe występy, strzelił 6 bramek i pomógł drużynie utrzymać się w I grupie III ligi. Michał od kilku sezonów był podstawowym graczem Olimpii, który spędzał na boisku najwięcej czasu. Tylko w minionym sezonie spędził na murawie aż 2852 minuty.

 

Bardzo dobra postawa Michała Kuczałka została zauważona przez kluby z wyższych lig. Ostatecznie w przyszłym sezonie będzie on bronił barw imienniczki zambrowskiego klubu – Olimpii Elbląg, która występuje w II lidze.

 

Drugim zawodnikiem, który opuszcza Olimpię, jest 24-letni obrońca Mateusz Szymorek. Zawodnik ten był również podstawowym graczem biało-niebieskich, który w minionym sezonie wystąpił w 33 meczach. Łącznie spędził na boisku 2793 minuty. Po rocznej przerwie Szymorek postanowił wrócić do II-ligowego GKS-u Bełchatów.

 

Obaj zawodnicy z nowymi klubami związali się rocznymi kontraktami.


Pierwsze odejścia w Olimpii Zambrów komentarze opinie

  • gość 2018-07-07 15:25:23

    Powodzenia Kuczał a w przyszłości kolejne szczeble ligi aż do ekstraklasy , tylko nie do Jagiellonii ;)

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org