:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  1°C całkowite zachmurzenie

Patriotyczne spotkanie „Klubu Amazonek”

organizacje pozarządowe, Patriotyczne spotkanie „Klubu Amazonek” - zdjęcie, fotografia

„Klub Amazonek” działający przy Ośrodku Wsparcia Rodziny Caritas w Zambrowie pomaga kobietom, będącym w trakcie lub po leczeniu nowotworu piersi w powrocie do pracy zawodowej, do życia rodzinnego i małżeńskiego. Tym razem zambrowskie „Amazonki” uczestniczyły w spotkaniu obfitującym w atmosferę patriotyzmu.


5 listopada w kawiarence Volo Cafe przy alei Wojska Polskiego 49, jak w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca, odbyło się spotkanie zambrowskiego Klubu Amazonek.

 

Na początku panie podsumowały konferencję poświęconą profilaktyce leczenia raka piersi, która odbyła się w październiku. Dalsza część spotkania poświęcona była tematyce patriotycznej. Było wspólne śpiewanie piosenek patriotycznych, a także wspomnienia przodków.

 

- „Jedna z amazonek przyniosła medale i odznaczenia swojego taty i opowiedziała nam o nich. Przy akompaniamencie gitary z Marią śpiew piosenek był pięknie spędzonym czasem.” - relacjonuje inicjatorka powstania Klubu Amazonek Barbara Reinke.

 

Przypomnijmy, że misją Klubu Amazonek jest niesienie otuchy, nadziei i wiary kobietom, które utraciły je po przebytej chorobie. Stowarzyszenie jednoczy wszystkie panie dotknięte rakiem piersi, bez względu na wiek. Panie spotykają się w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca w siedzibie Ośrodka Wsparcia Rodziny Caritas przy al. Wojska Polskiego 49 w Zambrowie od godz. 17:00. Natomiast od godziny 16:00 do 17:00 pełnione są dyżury telefoniczne pod numerami 603 514 352 lub 86 475 08 87.
 

W imieniu zambrowskich Amazonek zapraszamy wszystkie kobiety na wspólne spotkania!


Patriotyczne spotkanie „Klubu Amazonek” komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-11-08 16:16:54

    Brawo! Dobrze ze ludzie wychodzą z taką inicjatywą do drugich ludzi!

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org