:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  16°C bezchmurnie

Parafia „Józefa” zaprasza na letni obóz do Grecji

rekreacja wypoczynek, Parafia „Józefa” zaprasza letni obóz Grecji - zdjęcie, fotografia

Choć do wakacji jeszcze sporo czasu, to już teraz możesz zaplanować wyjazd swojego dziecka korzystając z oferty przygotowanej przez parafię pw. Św. Józefa Rzemieślnika w Zambrowie. Miejscem jedenastodniowego obozu religijno-wypoczynkowego będzie Grecja.

Jak co roku w okresie wakacji parafia pw. Józefa Rzemieślnika w Zambrowie organizuje zagraniczny obóz religijno-wychowawczy. Na tegoroczny letni wypoczynek ks. Adam Tomaszewski zaprasza dzieci i młodzież do słonecznej Grecji. Wyjazd zaplanowany jest w dniach 24 czerwca – 5 lipca 2018 r. 

Uczestnicy letniego obozu będą zakwaterowani w Grecja Orfeas Blue Resort Hotel. Jest to czterogwiazdkowy hotel położony w miejscowości Paralia Korinos, w spokojnej okolicy przy plaży. Jest to idealne miejsce na wypoczynek z dala od stresów życia codziennego,  gwarantuje niezapomniane i spokojne wakacje. Hotel zapewnia najwyższy komfort oraz wspaniałą obsługę, która spełni wszelkie nasze oczekiwania.

Dzieci i młodzież na miejsce udadzą się autokarem. Będą zakwaterowani w pokojach z łazienkami. Będą mieli zapewnione wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja), opiekę wychowawców oraz ubezpieczenie. Do dyspozycji w hotelu będą: basen, kort tenisowy, boisko do piłki nożnej i siatkówki plażowej, plac zabaw.

W programie jedenastodniowego wyjazdu przygotowano wiele atrakcji. Wśród nich znajdują się m.in.: Eucharystia, plażowanie i kąpiele, gry i zabawy prowadzone przez animatorów. Nie zabraknie również wycieczek i zwiedzania. Już w drodze do Grecji obozowicze będą mieli okazję do zwiedzenia stolicy Węgier – Budapesztu oraz rejs po Dunaju. Podczas pobytu na Półwyspie Bałkańskim zaplanowano dwie wycieczki – zwiedzanie Olimpu oraz Meteorów. W drodze powrotnej na uczestników obozu czeka pobyt w aquaparku na Węgrzech.

- „Odbędzie się wycieczka do mitycznej siedziby dwunastu Olimpijskich Bogów. Naszym autobusem krętymi, górskimi drogami pojedziemy zwiedzić klasztor św. Dionysiosa. Zawitamy również do miasteczka Litochoro, skąd pieszo udamy się Wąwozem Enipeas do słynnych wanien Zeusa i Afrodyty. Następnie pojedziemy do urokliwej górskiej wioski w górach Olimpu zwanej Paleo Panteleimonas, gdzie dawno zatrzymał się czas - w wiosce nie ma ruchu kołowego! (…) Zaplanowana jest również wycieczka w niezwykłe miejsce na Równinie Tesalijskiej z lasem skalnym, na którym średniowieczni mnisi zbudowali klasztory tworząc drugie co do wielkości centrum monastyryzmu w Grecji. Zatrzymamy się w miasteczku Kalambaka, gdzie w pracowni ikon zapoznamy się z techniką tworzenia tych dzieł (prezentacja w języku polskim). Z dwudziestu czterech klasztorów, które powstały w ciągu wieków zachowało się sześć. Zwiedzimy dwa klasztory - jeden męski i jeden żeński, gdzie będziemy podziwiać piękne ikony, freski, stare manuskrypty. Pozostałe klasztory obejrzymy z pokładu autokaru i miejsc widokowych. W drodze na Meteory zatrzymamy się w opiewanej przez poetów Dolinie Tempi, gdzie odwiedzimy kościółek św. Paraskiewi, która jest patronką niewidomych.” - zdradza ks. Adam Tomaszewski.
 
Całkowity koszt wyjazdu wynosi 1590 zł i 80 euro. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy i więcej informacji u ks. Adama Tomaszewskiego tel. 514 914 779. 

Polecamy:
:: Białe szaleństwo w Zakopanem [foto]
:: Jak minęły ferie zimowe w Zambrowie [foto+video]
:: Szusowali na nartach w Rybnie [foto]
:: Dzieci z wizytą w naszej redakcji [foto+video]
:: Bezpieczne i zdrowe ferie zimowe. Inspektor sanitarny radzi
:: Zaplanuj ferie w Zambrowie

Parafia „Józefa” zaprasza na letni obóz do Grecji komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org