:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -2°C bezchmurnie

Parada motocykli ulicami Zambrowa już niedługo

Kiedy: 2018-07-14 , godzina: 14:00 | Gdzie: Targowica miejska, ul. Wyszyńskiego w Zambrowie

rekreacja wypoczynek, Parada motocykli ulicami Zambrowa niedługo - zdjęcie, fotografia

Klub Miłośników Motocykli „Żubr” jak co roku zaprasza wszystkich amatorów jednośladów do udziału w Ogólnopolskim Zlocie Motocyklowym.


XII Ogólnopolski Zlot Motocyklowy Klubu Miłośników Motocykli „Żubr” odbędzie się w dniach 13-15 lipca. Miłośnicy jednośladów spotkają się na malowniczej modrzewiowej polanie w Czerwonym Borze.

Jak co roku dla każdego nie zabraknie atrakcji. W programie trzydniowego zlotu znajdą się: koncerty, rajd, parada motocyklowa ulicami Zambrowa, a przede wszystkim wspólna zabawa i wymiana doświadczeń.

Impreza rozpocznie się w piątek, 13 lipca o godzinie 15:00, a od godziny 19:00 już zabrzmią zespoły rockowe THARSYS i MADBEE. Głównym dniem zlotu będzie sobota, kiedy to motocykliści wezmą udział w Rajdzie o Puchar Burmistrza Miasta Zambrów, konkurencjach przygotowanych przez organizatora i nocnych koncertach grup: MECHANICA, 18 MINUT, FAPKI.

Jednak najważniejszym dla mieszkańców naszego miasta punktem zlotu będzie sobotnia parada, która rozpocznie się o godz. 13:30. Motocykliści wjadą do Zambrowa ulicą Łomżyńską i przejadą ulicami: Białostocką, Sadową, Pileckiego, Bema, Białostocką, Piłsudskiego, Kościuszki, aleją Wojska Polskiego, Magazynową, Mazowiecką, Kościuszki, Piłsudkiego, Białostocką i Wyszyńskiego. Na koniec zawitają na targowicę miejską, gdzie o godz. 14:00 odbędzie się pokaz stuntu motocyklowego „WARKOT STUNT  TEAM” w wykonaniu Macieja Doncera.

Zakończenie XII Ogólnopolskiego Zjazdu Motocyklowego Żubr Zambrów zaplanowano na niedzielę, 15 lipca o godz. 13:00.Parada motocykli ulicami Zambrowa już niedługo komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org