:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  5°C bezchmurnie

Panie z gm. Szumowo na Centralnych Targach Rolniczych

wiadomości z regionu, Panie Szumowo Centralnych Targach Rolniczych - zdjęcie, fotografia

Kilkadziesiąt tysięcy odwiedzających, ponad trzystu wystawców, prezentacje najnowszych technologii rolniczych, międzynarodowe konferencje - w Nadarzynie odbyła się druga edycja Centralnych Targów Rolniczych. Wśród odwiedzających znalazły się panie z kół gospodyń wiejskich z terenu gminy Szumowo.

Panie z kół gospodyń wiejskich z terenu gminy Szumowo w piątek, 1 grudnia wzięły udział w Centralnych Targach Rolniczych 2017 - Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.

Centralne Targi Rolnicze to największe targi agrobiznesu w Polsce. W ciągu 3 dni (od 30 listopada do 2 grudnia) swoją ofertę zaprezentowali wystawcy z Polski i z zagranicy. Tegoroczna edycja targów przyciągnęła do Nadarzyna wielu przedsiębiorców rolnych, rolników, sadowników, przedstawicieli izb rolniczych, a także mieszkańców regionu.

Atrakcjami dla odwiedzających były zorganizowane przez Koła Gospodyń Wiejskich z różnych regionów kraju prezentacje stołów wigilijnych, produktów i potraw kuchni tradycyjnej i regionalnej oraz liczne wystawy rolnicze. Wystawy obejmowały technikę rolniczą (sprzęt rolniczy, maszyny rolnicze), nasiona, nawozy, środki ochrony roślin, żywność, a także doradztwo i innowacyjne usługi dla rolnictwa. Targom towarzyszyły szkolenia, konferencje i seminaria branżowe.

Na zakończenie odbył się występ Zenona Martyniuka - wokalisty grupy „Akcent”.

Polecamy:
:: Poniosłeś straty spowodowane klęskami żywiołowymi? Złóż wniosek o pomoc
:: Przekaż gospodarstwo innemu rolnikowi i weź pieniądze z PROW
:: Składki KRUS w IV kwartale 2017 r.
:: Kukurydziana niedziela w Szepietowie
:: KRUS: Nowe kwoty przychodów decydujące o zmniejszeniu lub zawieszeniu świadczeń
:: Ostatni dzień na złożenie wniosku o zwrot akcyzy za olej napędowy
:: KOWR – co wniesie nowo powstała instytucja rolnicza?
:: „Żniwa mogą być bezpieczne” - weź udział w konkursie
:: Duże straty w rolnictwie spowodowane przymrozkami, ale nie w powiecie zambrowskim

Panie z gm. Szumowo na Centralnych Targach Rolniczych komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org